Glupe fore prilikom muvanja

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Neretko se cuje od zena da muskarci prilaze sa nekim idiotskim forama nesto kao "cao macko, imam stan u centru 100 kvadrata / novi BMW, ajde da se provozamo da ti ga pokazem", sa posebnim akcentom na "da ti ga pokazem" :per:.
E sad, koliko ima istine u tome, i zasto neki muskarci prilaze sa tim glupim forama? Je l' ne znaju za bolje, je l' se trude da ispadnu smesni, frajeri, hebaci, je l' su ocajni ili sta je u pitanju?
Da li neki muskarci zensko nisu videli, ili jednostavno ne znaju kako se devojkama pa prosipaju neke glupe fore ili je nesto drugo u pitanju?

Koje ste vi umnobolne "fore" culi od potencijalnih udvaraca i koja je vasa reakcija?
Imaju li zene te glupe fore, ili je to samo muski problem, i zasto je to tako?
 
Neretko se cuje od zena da muskarci prilaze sa nekim idiotskim forama nesto kao "cao macko, imam stan u centru 100 kvadrata / novi BMW, ajde da se provozamo da ti ga pokazem", sa posebnim akcentom na "da ti ga pokazem" :per:.
E sad, koliko ima istine u tome, i zasto neki muskarci prilaze sa tim glupim forama? Je l' ne znaju za bolje, je l' se trude da ispadnu smesni, frajeri, hebaci, je l' su ocajni ili sta je u pitanju?
Da li neki muskarci zensko nisu videli, ili jednostavno ne znaju kako se devojkama pa prosipaju neke glupe fore ili je nesto drugo u pitanju?

Koje ste vi umnobolne "fore" culi od potencijalnih udvaraca i koja je vasa reakcija?
Imaju li zene te glupe fore, ili je to samo muski problem, i zasto je to tako?

ti se zezas?
imas sva prava ko moderator?
 
Neretko se cuje od zena da muskarci prilaze sa nekim idiotskim forama nesto kao "cao macko, imam stan u centru 100 kvadrata / novi BMW, ajde da se provozamo da ti ga pokazem", sa posebnim akcentom na "da ti ga pokazem" :per:.
E sad, koliko ima istine u tome, i zasto neki muskarci prilaze sa tim glupim forama? Je l' ne znaju za bolje, je l' se trude da ispadnu smesni, frajeri, hebaci, je l' su ocajni ili sta je u pitanju?
Da li neki muskarci zensko nisu videli, ili jednostavno ne znaju kako se devojkama pa prosipaju neke glupe fore ili je nesto drugo u pitanju?

Koje ste vi umnobolne "fore" culi od potencijalnih udvaraca i koja je vasa reakcija?
Imaju li zene te glupe fore, ili je to samo muski problem, i zasto je to tako?

Pozajmljivanje tuđe auta

laganje o godinama (bilo da je smanjivanje ili povećavanje godišta)
setiću se još
 
Retardirana situacija od proslog vikenda.

Ja ulazim u lokal, a riba mi otvara i drzi vrata.
Ja kazem, hvala, bas si zentlmen. Ona me gleda kao debila.
Popenjem se na sprat do muzike i ista ta riba se vraca unutra i staje do drugarice koja je do mene.
Riba staje do drugarice i obraca mi se ti si onaj lik sa vrata.
Ja: da, ja sam poznat kao livk sa vrata,a inace me zovu {moje ime} i pruzam ruku i upoznajemo se.

Kasnije smo se smuvali i zvalili. :lol: Znaci, debilno da debilnije ne moze biti.
 
Neretko se cuje od zena da muskarci prilaze sa nekim idiotskim forama nesto kao "cao macko, imam stan u centru 100 kvadrata / novi BMW, ajde da se provozamo da ti ga pokazem", sa posebnim akcentom na "da ti ga pokazem" :per:.
E sad, koliko ima istine u tome, i zasto neki muskarci prilaze sa tim glupim forama? Je l' ne znaju za bolje, je l' se trude da ispadnu smesni, frajeri, hebaci, je l' su ocajni ili sta je u pitanju?
Da li neki muskarci zensko nisu videli, ili jednostavno ne znaju kako se devojkama pa prosipaju neke glupe fore ili je nesto drugo u pitanju?

Koje ste vi umnobolne "fore" culi od potencijalnih udvaraca i koja je vasa reakcija?
Imaju li zene te glupe fore, ili je to samo muski problem, i zasto je to tako?
...разлог једноставан,зато што код неких девојака тај прилаз пролази,уопштено гледано,агресивнији и примитивнији мушкарци пролазе,више мувају и више им успева,није битно шта лупетају...
 
O takvima imam mišljenje da su jednostavno sirovine i imbecili... Ali nije to tek tako neosnovano...

Pazi ovo... Nas četvorica u autu, oko 2,3 ujutru, Audi je u pitanju, stojimo na semaforu, prolaze dve devojke, šalju poljupce, mašu, cimaju nas kao da idu sa nama... Pa ti vidi koji je to stadijum. A trezne su... Znači u 2,3 ujutru ti bi ušla u auto sa nepoznatim glavama, nas četvorica možemo volu rep da otkinemo... Eto ti mozga.
 
O takvima imam mišljenje da su jednostavno sirovine i imbecili... Ali nije to tek tako neosnovano...

Pazi ovo... Nas četvorica u autu, oko 2,3 ujutru, Audi je u pitanju, stojimo na semaforu, prolaze dve devojke, šalju poljupce, mašu, cimaju nas kao da idu sa nama... Pa ti vidi koji je to stadijum. A trezne su... Znači u 2,3 ujutru ti bi ušla u auto sa nepoznatim glavama, nas četvorica možemo volu rep da otkinemo... Eto ti mozga.

ovo nije glupa fora, ovo je glupost koja moze da kosta zivota te dve budeletine :confused:
 

Back
Top