Zivim brzo???

borisbg

Ističe se
Poruka
2.058
Cesto se od nasih poznatih licnosti tipa Goca Trzan, Tijana Dapcevic..., moze cuti fraza, "zivim 200 na sat". Jel moze neko da mi to prevede na srpski?
Ako pod tim podrazumevaju trcanje od frizera do solarijuma i slicno, onda mi je jasno, ali ne znam onda zasto se hvale sa svojom neorganizovanoscu.

A mlade beogradske sponzoruse koriste istu frazu, da bi nam saopstile, kako trce od kafica do kafica na relaciji Strahinjica Bana-Njegoseva.

Mozda je mene malo pregazilo vreme, ali ja zivim 50 na sat i uvek stignem gde sam naumio i nije mi lose.
 
Pa...ja ne znam ni sto ovde pisem..ali ja zivim 5 na sat:) sve mi je cool i boli me uwce za vreme...alo bwe danas je trend da zivis 200 na sat...smwc:( nisam u fazonu e jbg..
 
kazu ljudi, koji su tek sad doshli u bg, npr na studiranje, iz unutrashnjosti, kako ne mogu da se snadju nikako, sve ima ide brzo, dok se okrenesh proshao dan, proshla cela nedelja...

a kad poznate lichnosti to kazu - to znachi da idu limuNzinom sa jednog kraja bg, na drugi, pa kad dodju tamo i popiju kaficu na brzaka, onda jure na tretji kraj grada, i tako... ja mislimd a oni namerno zakazuju 'sastanke' takod aleko jedne od drugih da bi mogli da kazu da su morali da jure tamo-'amo... :D
 
E ONDAK NIKAD NECES UMRIJET MLAD
033.gif
033.gif
033.gif
 
gurmanci:
O, pa ta dinamika valjda pokazuje koliko su trazene, neophodne, savremene, svetske zene...
Ote mi bre celu recenicu iz usta! :)
Stalno srecem neke mlade zene/devojke za koje znam pouzdano da nista ne rade ali se neprekidno zale kako "jednostavno nemaju vremena ni za sta, uzas..." I stalno im zvoni mobilni telefon, pa kao neki dogovori, frke, ludilo... Malo malo pa cujem delove takvih "frkicnih" razgovora kad ono nesto u stilu "... ma da, videla sam je, bez veeeze.... javi mu se da joj kaze da me pozove kad stigne kuci, imam nove pomade.... daaa, pocepala mi se carapa na sred Terazija..... mrzi me da idem sada, sutra cemo natenane..."
A sve vreme znacajno kontrolisu okolinu da li je svima jasno kako su trazene....
Al' dobro... 200 na sat je ipak brzina....

Ja vala zivim tacno (izmerio tri puta) 60 minuta na sat.... I gle cuda, nista mi ne fali, nit' sam se prestigao, niti sam u nekom zaostatku. Knap!
 
codemaker:
Ote mi bre celu recenicu iz usta! :)
Stalno srecem neke mlade zene/devojke za koje znam pouzdano da nista ne rade ali se neprekidno zale kako "jednostavno nemaju vremena ni za sta, uzas..." I stalno im zvoni mobilni telefon, pa kao neki dogovori, frke, ludilo... Malo malo pa cujem delove takvih "frkicnih" razgovora kad ono nesto u stilu "... ma da, videla sam je, bez veeeze.... javi mu se da joj kaze da me pozove kad stigne kuci, imam nove pomade.... daaa, pocepala mi se carapa na sred Terazija..... mrzi me da idem sada, sutra cemo natenane..."
A sve vreme znacajno kontrolisu okolinu da li je svima jasno kako su trazene....
Al' dobro... 200 na sat je ipak brzina....

Ja vala zivim tacno (izmerio tri puta) 60 minuta na sat.... I gle cuda, nista mi ne fali, nit' sam se prestigao, niti sam u nekom zaostatku. Knap!
:lol: :lol: :lol:
 
borisbg:
Mozda je mene malo pregazilo vreme, ali ja zivim 50 na sat i uvek stignem gde sam naumio i nije mi lose.

Pa super, 50 na sat...

Nego...200 na sat...Zar to nije neka stara ložnjačka pesma?
Ah, zlatno doba života u Zemunu..

No, taj brz život, kako ga ti kontaš, deluje prilično krapi, kad sedneš i razmisliš o njemu...
... ali i to je prihvatljivo...ako recimo živiš sweet sixteen u Americi...to OK...ako tako hoćeš.
 
LPhoklica:
Pa super, 50 na sat...

Nego...200 na sat...Zar to nije neka stara ložnjačka pesma?
Ah, zlatno doba života u Zemunu..

No, taj brz život, kako ga ti kontaš, deluje prilično krapi, kad sedneš i razmisliš o njemu...
... ali i to je prihvatljivo...ako recimo živiš sweet sixteen u Americi...to OK...ako tako hoćeš.
Nisi me razumela, neko rece da svaka samohana majka zivi 500 na sat i u pravu je.
Sta jedna pevaljka zna o zivotu, ide od seoske diskoteke do doma kulture, i kao zivi brzo.
Ma sta i ja serem, bicu otvoren, sve te nabedjene dzet-set zvezde su nabedjene budale, samo mi nije jasno zasto su one postale kompetentne da daju savete omladini(deci) kako treba da se zivi.
 

Back
Top