Ko peva ovu pesmu?

Случајно сам чуо на 202-јци у диско сусрету једну песму немогу да је пронађем у вокалу се чује женски глас који уздише а музика је у неком далије диско или другом фазону ако се неко сети свака му част


;)

nJOY.
 
Čuo sam neku pesmu u reklami, od prilike ide ovako ''ljubav je san u kome želim samo tebe da gldam ... (nešto nešto) ... da me voliš ti'', probao sam da guglam ali mi iskaču neki rep tekstovi koji nemaju veze sa ovom pesmom, nadam se da neko zna o kojoj se radi
 
Čuo sam neku pesmu u reklami, od prilike ide ovako ''ljubav je san u kome želim samo tebe da gldam ... (nešto nešto) ... da me voliš ti'', probao sam da guglam ali mi iskaču neki rep tekstovi koji nemaju veze sa ovom pesmom, nadam se da neko zna o kojoj se radi


Ovo je integralna verzija a pesma je namenski snimljena za 50.g Plazme,izvodjac - Bisera Veletanlic ...:)
 
Zanima me, da li neko od vas zna ko peva i koji je naziv sledece pesme. Cujem je par puta na radiu antena, shazam je ne prepoznaje, a sve sto kucam na youtube-u ne dovodi do rezultata. U pitanju je saljiva, stara, narodna pesma - duet dvoje izvodjaca. Ide nesto ovako: ,, Zaspala je moja mati, usne cu ti svoje dati. Mani pricu moj dragane, znas da zora brzo svane, iza kuce plot preskoci, da mi ljubis crne oci. Ljubav vrela, a noc tiha, nista vise ja ne zelim... "
Hvala :D
 
Ovo je nemoguća misija...
Duet...
samo se sećam dela spota ...deblo na zemlji, on sedi na njemu i peva...
vatra u pozadini, devojka duge kose, karirana košulja, farmerke...
pre par godina? možda.

Eto. Vizuelni segmenti :)

negde je imam u postovima, ali bi trebalo danima da vrtim 400 strana postova :(
 

Back
Top