E-Indijanci sa Balkana

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Dragi moji političari forumski,
Branitelji svojih otadžbina!
Čitam nešto ove postove i svečano zaključujem:
blago Vašim državama sa svima vama.

Za junake na jeziku medalja još nije izmišljena pa ajde da napravimo dizajn...
Recimo...
Sablja obavijena jezikom?

Hm...

Vidite ovako...
Za rat su potrebne dve stvari: Investitor (sa parama) i 2-3 Budale koje će medjusobno da se biju igračkama Investitora. Naravno Investitor zna kome je šta prodao a ako nebude zadovoljan tokom igre, tražiće igračke nazad. Još bolje ako te Budale imaju neka religijska ubedjenja - to produbljuje glupost, nikako ne oplemenjuje a Investitoru umnogome olakšava zajebanciju ovaj, zaradu. Naravno tu su i razni nevladini (nego Perini) Nadzorni Organi koji će Investitoru još više olakšati posao. Neće morati da prlja ruke toliko. Zašto da izigrava Pilata kad i Nadzorni Organ može da se zameni ako svrsi ne posluži?

Summa summarum ovih deceniju i po:
Dobili smo mala indijanska plemena koja će kauboj svejedno - istrebiti.
Uostalom znate kako žive Indijanci danas u toj demokratiji?
Mi vama cipele vi nama supice i tako...
Jes da je ... al se vrti kapital.

Ajmo Šošoni, ajmo Čejeni, ajmo Sijuksi...
Juriš da branimo naše vigvame i pokažemo na jeziku čiji tata ima duži, majka poštenija a deda uprkos godinama - sposobniji.
Nastavite sa glupostima koja će nas sve odvesti u blisku budućnost kao lekciju u nekoj Istorji za buduću osnovnu školu.

Bila tri plemena na Balkanu.
Živeli kao budale, tukli se kao budale i crkli kao budale ali u demokratiji.
Demokratija za šampione.
Demokratija hrani um.
Umorni? Nemate apetita?
Kusajte demokratiju!
Demokratija tu pred Vama!

Još da je neko od ovdašnjih Indijanaca bio do kaubja pa video kako zaista ta demokratija funkcioniše... Pa to vam dodje otprilike isto kao za vreme staljinizma u Rusiji.
Čik zucni nešto suprotno od onog što je bilo na dnevniku.
NJAM! I pojede te demokratski mrak...
Tako Vam je kod njih.

Ne verujete?
Kada bi ste nekom njihovom gradjaninu i uspeli da objasnite gde ste zapravo iz Evrope, odmah bi vas okarkterisali kao Crvene ostatke.
Ali ako uspete da nadjete nekog iz svog plemena u toj zemlji demokratskih kauboja, vaš sunarodnik će Vam ispirati mozak da to nije tako kako zaista živite nego onako kako su njima isprali mozak.

U stvari, tamo ne smeš da pokažeš mozak a ovde ga nema.
U tome i jeste razlika.
Da je bilo tog mozga, a ne samo glupe mase, ništa od ovoga ne bi bilo.

Šta kaže Nadzorni Organ?
Jel zadovoljan?
Jel će da prenese to Investitoru?
E pa da odspavamo srećni i zadovoljni ovu noć ko Indijanci kad su sklopili prvi dil sa belim kaubojem.

Plemenski vrač - Dlakavi Koji Sedi i Visi Na Internetu, usnio je neki čudan san i nema hrabrosti da sazove pleme da im kaže... A i potrošio je kredit na mobilnom da javi Poglavici Koji Mrsi.
Nadajmo se da će biti bar lepa lekcija o nama u toj Istoriji

Ajmo ono što se vucara po forumu od ovde prisutnih E-Indijanaca sa Balkana:
Auauauauauauauauauau aeeeee aeeeee
Auauauauauauauauauau aeeeee aeeeee
Auauauauauauauauauau aeeeee aeeeee
 
Nisam ni očekivao "razumevanje" od Indijanaca.
Ni Investitor nije očekivao razum.
Zato je jedino on uspeo.

Ajde, dobro...
Žao mi je jedino dece jer ona nisu mogla da biraju.
Vi odrasli "koji ste branili domove i porodice" jeste.
A iskreno, ni sada ne branite ništa.
Jer nemate ništa.
A za poglavice svojih plemena ste postavili budale.
Tj svi ste veće budale od njih kada im verujete.

Posao je završen.
Čestitam na vašim odbranama i uspesima.
Investitor je zadovoljan.

Sad su nam preostale dnevno-političke egzibicije da ispiramo usta.
A i dalje živimo ko Indijanci.
Al nam je standard...


Dlakavi
 
Decace, ti ovde pretenciozno propagiras gluposti kojima, da dodam, iritiras patriotsku svest naseg naroda. Nakaradne su ti te insinuacije, znas? Ne znas, dakako, inace ne bi ovako suvereno vladao svojim pesimistickim stavovima kontaminiranim dokonim cinizmom.
Mali smo mi da mozemo birati hocemo li u rat ili ne, ali smo dovoljno VELIKI da nam rat nametnu. Seze li tvoja percepcija iza zenita? I, molim te, ne manipulisi reakcijama, da se ne bi manipulisalo tvojim mediokritetskim tezama, onako...STRVINSKI!
 
migud:
Decace, ti ovde pretenciozno propagiras gluposti kojima, da dodam, iritiras patriotsku svest naseg naroda. Nakaradne su ti te insinuacije, znas? Ne znas, dakako, inace ne bi ovako suvereno vladao svojim pesimistickim stavovima kontaminiranim dokonim cinizmom.
Mali smo mi da mozemo birati hocemo li u rat ili ne, ali smo dovoljno VELIKI da nam rat nametnu. Seze li tvoja percepcija iza zenita? I, molim te, ne manipulisi reakcijama, da se ne bi manipulisalo tvojim mediokritetskim tezama, onako...STRVINSKI!

cccc sta vam rade voje :( :( :( zalosno...
 
Dlakava_Strvina:
Nisam ni očekivao "razumevanje" od Indijanaca.
Ni Investitor nije očekivao razum.
Zato je jedino on uspeo.

Ajde, dobro...
Žao mi je jedino dece jer ona nisu mogla da biraju.
Vi odrasli "koji ste branili domove i porodice" jeste.
A iskreno, ni sada ne branite ništa.
Jer nemate ništa.
A za poglavice svojih plemena ste postavili budale.
Tj svi ste veće budale od njih kada im verujete.

Posao je završen.
Čestitam na vašim odbranama i uspesima.
Investitor je zadovoljan.

Sad su nam preostale dnevno-političke egzibicije da ispiramo usta.
A i dalje živimo ko Indijanci.
Al nam je standard...


Dlakavi

Ма Длакава Стрвино, зашто се секираш... све ће бити у реду... ево сада ми Индијанци управо призивамо кишу... и чим падне ИЗАБРАЋЕМО ТЕБЕ ЗА НОВОГ ПОГЛАВИЦУ (ако имаш Инвеститора) И ЗВАЋЕШ СЕ ПОГЛАВИЦА ГОЛО ДУПЕ :razz: :razz: :razz:
 
Dlakava_Strvina:
Meni savset čista.
Ne znam za Miguda koji se osetio prozvanim...
Izvinjavam se.
Imam i ja pravo na svoje mišljenje.

E zbog tih patriota ovde nikada neće biti mira...



Jasno, imas pravo na svoje misljenje, ali cemu VREDJANJE tvog naroda? Sto su Srbi poceli da razmisljaju dzepom umesto srcem? Provocirao si moju ljubav prema Srbima i ja sam ti odgovorila. Ako cemo vredjati Srbe, mogla bih to unedogled, i to da zahtevam monopol nad tom mrznjom ili cime vec, ali svesno biram da kontrolisem moje misljenje... I da nas (Srbe) volim, pomalo apstraktno...

p.s. Meni su Srbi pretili silovanjem za vreme rata (imala sam 13 god.), par puta pokusali ubiti oca, bacili bombu pod mamina kola... Pa ipak necu da budem "vispak".
 
migud:
Jasno, imas pravo na svoje misljenje, ali cemu VREDJANJE tvog naroda? Sto su Srbi poceli da razmisljaju dzepom umesto srcem? Provocirao si moju ljubav prema Srbima i ja sam ti odgovorila. Ako cemo vredjati Srbe, mogla bih to unedogled, i to da zahtevam monopol nad tom mrznjom ili cime vec, ali svesno biram da kontrolisem moje misljenje... I da nas (Srbe) volim, pomalo apstraktno...

p.s. Meni su Srbi pretili silovanjem za vreme rata (imala sam 13 god.), par puta pokusali ubiti oca, bacili bombu pod mamina kola... Pa ipak necu da budem "vispak".

??? pa... :(
ako si boshnjakinja il hrvatica, ovo shto kazesh istina...

sorry, al onda vishe cenim vispaka :(

mislim... ne razumem
 

Back
Top