Vasa devojka i njen mobilni - kopka li vas?

Не чепркам по њеном телефону никад (осим кад се зезам са камерицом на њеном телефону...пошто је мој нема...али то нема везе са тим што потенцираш)...и подразумева се да не дозвољавам да ико чепрка по мом.
 
Ma bolje da ne cackam di mi nije mesto:wink:.
Jednom prilikom mi je kolega dao svoj mobilni da se posluzim na kratko, dok je on zavrsavao neki poslic po gradu, pa sam se pokajao i kad sam ga uzeo:lol:
Prvo me zvala njegova zena i kaze:"Cao ljubavi(ne zna sirota skim razgovara)" i ja reko Cao:lol:...posle mi njegova svaca salje SMS u kome potanko objasnjava kako ce da me rasturi od yebachine:lol::lol::lol:.....a njegova zena inache uopste ne uzima taj telefon u ruke....i bolje..a ima tu jos pikanterija...al' necu sad;-)
 
jedna reč: poverenje

ako ga zanima neka traži, pokazaću mu ako mu to baš toliko znači i ako je baš tako radoznao, da ne kažem ako mi ne veruje...
ali...
uzvraćam istom merom svakako : oću i ja onda da vidim njegove poruke...
... iako me baš zabole za to...
ja hoću da budem u vezi sa čovekom koji mi veruje a ne policajcem...

a ako primetim da mi je brljano tajno po mob.telefonu...ne znam šta da kažem... bila bih užasno razočarana ...pao bi u mojim očima...

i šta je treba da mislim o tom čoveku? šta da očekujem?
 
Samo, kad bi takve stvari pisale u devojackim telefonima sve bi bilo divno...
...
Niko da mi odgovori posteno - da li ga kopka... Kad vam devojka kaze "zvala me Marija/Eleonora/Olja na kafu kod nje sutra u 7" da li to mozda u telefonu izgleda i stoji pod "stizem sutra u grad... dodji kod mene u 7 - potpis/identifikacija samo inicijal - ili Branko sa posla" :wink:
...
To mene interesuje...
Niko da se javi...:lol: Zasto? :lol:
 

Back
Top