Restartuje me sa interneta....Pomoziteeee...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

gdbzjxb

Gost
Nedavno sam ponovo instalirao Xp.Imao sam 98(dobio uz komp),pa je brat odvezao kompjuter i instalirao Xp.
Od tada ne mogu da igram igrice.Prijatelj mi je rekao da treba da reinstaliram Xp,ali ja nisam imao cd.No,
vremenom sam se navikao na zivot bez igrica.Onda su pocele da mi nedostaju,pa sam instalirao 98.Radi lose
Grafike(ne mozes s konja na magarca) kupio sam cd sa Xp-om i instalirao ga.Prikacio se na net,2-3 puta
nije me skidalo.Onda odjednom posle 8-9 minuta Iskoci mi prozorcic i pise da je neka greska,da ce svi podaci
biti izgubljeni ukoliko ih ne sacuvam,i ispod mi odbrojava 60 sekundi.Onda me iskljuci sa neta pa mi skroz
restartuje komp.Kako da to ispravim?Imam pentium 4,Nvidia GeForce MX 440,30gb....
 
Dobio si virus (MS-Blast W32) koji sada momentalno napada samo WinXP i 2000.Resenje kako da ga odstranis
imas u prethodnim temama.Ili skini ga sa sajta:http://www.free-av.de,program ti je besplatan inace poznaje preko 75.000 virusa.U zadnjih nekoliko godina koristio sam iskljucivo Norton mada nije nista posebno ove nove viruse uopste i ne poznaje i jos podosta i kosta.Ovaj mi je u startu pronasao dva virusa.Srecno. :wink:
 
Ako bas neces da se kacis sa virusima i da ih brises, posto svi znamo da mogu naneti ozbiljnu stetu ako ih diramo.IMa jedno resenje da se zustavi taj mali prozorcic posto njega mozes i sam da pokrenes ako malo bolje poznajes dos-prompt.
Sledece: Pokrenuti: u Start -> Run (Ili u command prompt) ukucaj shutdown -s -t 60 i eto ti prozorce za gasenje racunara.
Prekinuti prozorce: shutdown -a i gasi ga
Isprobajte i malo vezbajte i verujte mi nije lose za nauciti ko zna kada ce Vam HITNO zatrebati a necete imati nikakav antivirus program pri ruci a treba Vam komp.
Pozdrav od master blast worm makera.(salim se nisam ga ja napravio ali moga da Vam ga napravim ako hocete ALI SAMO U EDUKATIVNE SVRHE I NI U KOJE DRUGE!!!!!!!)
 
Deki Salzburg:
Dobio si virus (MS-Blast W32) koji sada momentalno napada samo WinXP i 2000.Resenje kako da ga odstranis
imas u prethodnim temama.Ili skini ga sa sajta:http://www.free-av.de,program ti je besplatan inace poznaje preko 75.000 virusa.U zadnjih nekoliko godina koristio sam iskljucivo Norton mada nije nista posebno ove nove viruse uopste i ne poznaje i jos podosta i kosta.Ovaj mi je u startu pronasao dva virusa.Srecno. :wink:
Deki majstore dali si ti uopste napravio neki up date sa SYMANTEC-om u prevodu skidao novu listu virusa
 
Koristim nortona od kada imam komp.veoma sam zadovoljan.Koristim internet 24 casa dnevno i do sada nisam imao problema sa virusima niti crvima samo zato sto sam imao dobru zastitu jednostavno je instalirajte nortona podesite ga da skida najnoviju listu virusa kad god ukljucite komp. i necete imati problema. P.S. NORTON ima do godinu dana abonament za skidanje virusa a da bi ste izbegli placanje skinite ga sa neta .
Umalo da zaboravim dali ste probali SHAREAZU ako niste probajte cetri puta je brza od kaze lite ima je na www.shareaza.com 8)
 
Nije to blast
Tacno je da ti treba crack za win xp
To je NT autority system
Ja sam probao sa alatima protiv worma i to protiv
c
f
d
e
g
verzija i nasao mi je woem-a i obrisao ga je, a symantec antivirus je nasao jos par vajlova u sistemu pod imenom TFTP pa neki brojevi. Ali opet mi se ukljucuje prozorce.
:twisted: TEBI TREBA CRACK
 
Ako ipak imas worma onda se pridrzavaj uputstava :

klikni start > Run i kucaj:

SERVICES.MSC /S
enter

( otvorice ti se prozor )

na desnoj strani prozora nadji Remote procedure ( RPC (
(samo pazi da ne kliknes RPC lokator.

desni klik na RPC servis i klikni properties
klikni RECOVERI karticu i promeni First faliure, Secsond faliure i Subsequent faliure na RESTART THE SERVICE.
KLIKNI APPLY I ONDA OK.

Smo pazi da kad zavrsis sve vratis posle ove parametre.

Zatim ako vec nemas downloaduj FixBlast.exe sa:
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/FixBlast.exe


sacuvaj fixblast i zatvori sve programe pre startovanja

posto imas xp preporucljivo je da pre pustanja fix-a iskljucis systemrestore ( klikni start, desni na mycomputer i onda properties
klikni systemrestore karticu
zakaci turn off system restore on all drives i to ti je to )

sad pokreni fixblast.exe
kad zavrsi restartuj masinu i onda opet pokreni fixblast.exe.

zatim opet ukljuci system restore i vrati ona podesavanja sa pocetka objasnjenja.

ZNAM DA JE MALO KOMPLIKOVANO ALI TO JE TO
 
Tony:
Nije to blast
Tacno je da ti treba crack za win xp
To je NT autority system
Ja sam probao sa alatima protiv worma i to protiv
c
f
d
e
g
verzija i nasao mi je woem-a i obrisao ga je, a symantec antivirus je nasao jos par vajlova u sistemu pod imenom TFTP pa neki brojevi. Ali opet mi se ukljucuje prozorce.
:twisted: TEBI TREBA CRACK

Hahahahaha
Kao prvo Fixblast je alat koji pronalazi blastera i brise ga.
Kao drugo moras instalirati M$ patch za Blastera KB823980.^jer ce ti on ponovo doci i ako si ga obrisao.
E kao trece "crack za xp ti treba" to su neke gluposti koje prvi put cujem.
Cetvrto je da moras da updejtujes xp mada to ti nije toliko dobra zastita pa bi morao da instaliras antivirus program (NOD 32) i neki firewal(Zone Alarm)i trebalo bi da ukljucis firewal od XP.

Inace Blaster napada sve OS koji su u NT tehnologiji napravljeni(Win. NT,Win 2000,Win XP i Win 2003 server).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top