LJiS igra istine V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kunic je ziv :zaljubljena:
Jednom me zubima uhvatio za prst ali nije ugrizao :)
Ako se lepo spremi i nije od mog ljubimca nemam nista protiv :njam: pojeo sam mu vecinu rodbine :rumenko:

Da li bi pristali da cuvate kunica?

daaa nije tesko cuvati rukavice:lol:

- - - - - - - - - -

jel ste iskli nekad na paraglajding?

- - - - - - - - - -

Kunic je ziv :zaljubljena:
Jednom me zubima uhvatio za prst ali nije ugrizao :)
Ako se lepo spremi i nije od mog ljubimca nemam nista protiv :njam: pojeo sam mu vecinu rodbine :rumenko:

Da li bi pristali da cuvate kunica?
ahahhaha koje zlo majko :rotf: axxapa ti si izrod vecina ljudi koje znam a imali su ili imaju zeca su u fazonu ja nikad ne bi zecetinu:lol:
 
:pop::pop2::pop3::pop::lol:oticices u pakao:lol:

Najverovatnije.

Da slatkoj maloj pruzim jednu Erotsku masazu..:mrgreen: vec mi je bolje :p
Vama...

Nemam pojma, otvoren sam za skoro sve varijante?

Koja je razlika izmedju obicne i erotske masaze? :dontunderstand:

- - - - - - - - - -

apsolutna kontola sveta:lol:torta i masaza(al ovo nema veze sa tobom:lol: stvarno bi da me izmasiraju)

- - - - - - - - - -

ko vas je zadnji iznevirao i zasto?

Familija, umeju da budu dosadniji vise nego sto mogu da trpim.
 
apsolutna kontola sveta:lol:torta i masaza(al ovo nema veze sa tobom:lol: stvarno bi da me izmasiraju)

- - - - - - - - - -

ko vas je zadnji iznevirao i zasto?
masaza i posle torta :mrgreen:i ja bii ali isto nema veze sa tobom :lol:
Mene niko,ali sam nacuo vesti koje mi se ne svidjaju..

Koliko bi ste voleli da vam traje Erotska Masaza..i sta bi ubacilu u igru..neko ulje?;)
 
ja i dalje mislim da se ti sprdas sa nama al ajd:
izmasira te tamo gde se najbolje nadrazis,recimo krene od unutasnjeg dela butina pa na dalje:zper:..ma idi na jutubu ako hoces detaljnije:lol:
jel vas svezala nekad zena?:lol:
i sta ste naucili od njih onako u zivotu?

Nije.
Sve sto je lepo u mom zivotu sam naucio od zena.

mozda te zanima obrada na violini :zaljubljena:

masaza i posle torta :mrgreen:i ja bii ali isto nema veze sa tobom :lol:
Mene niko,ali sam nacuo vesti koje mi se ne svidjaju..

Koliko bi ste voleli da vam traje Erotska Masaza..i sta bi ubacilu u igru..neko ulje?;)

Masinsko? :lol:

Ebem li ga, nek traje dok traje. Necu da se mesam.

Vi?
 
masaza i posle torta :mrgreen:i ja bii ali isto nema veze sa tobom :lol:
Mene niko,ali sam nacuo vesti koje mi se ne svidjaju..

Koliko bi ste voleli da vam traje Erotska Masaza..i sta bi ubacilu u igru..neko ulje?;)

zavisi kako se zavrsava masaza:mrgreen:nekad je bolje onako dubinski masirati i zacikavati sa krajem pa malo produziti zelju,tako da sta znam zavisi od raspolozenja...
masaza,neki prodorni pogledi,moze i malo ulja,i to sve pored neke vatrice tj u sv sl u nekom toplom i ususkanom okruzenju,nekako sad zamiljsam malu drvenu kucicu ,kamin,debeli cupavi tepih itd....napolju pada sneg,polako pahulje udaraju o stare prozore,dok vatrica pucketa,a mene masiraju...auuu...

jel drzite otvorene oci dok se ljubite?

- - - - - - - - - -

ako je erotska masaza mozda 15 minuta(5 minuta normalna,7 minuta zahuhtavanje,i 3 minuta iscekivanje kad se vec blizi kraju ili pocetku neceg dr),a ako je prava masaza dok ne zaspimXD
 
Poslednja izmena:
zavisi kako se zavrsava masaza:mrgreen:nekad je bolje onako dubinski masirati i zacikavati sa krajem pa malo produziti zelju,tako da sta znam zavisi od raspolozenja...
masaza,neki prodorni pogledi,moze i malo ulja,i to sve pored neke vatrice tj u sv sl u nekom toplom i ususkanom okruzenju,nekako sad zamiljsam malu drvenu kucicu ,kamin,debeli cupavi tepih itd....napolju pada sneg,polako pahulje udaraju o stare prozore,dok vatrica pucketa,a mene masiraju...auuu...

jel drzite otvorene oci dok se ljubite?

- - - - - - - - - -

ako je erotska masaza mozda 15 minuta(5 minuta normalna,7 minuta zahuhtavanje,i 3 minuta iscekivanje kad se vec blizi kraju ili pocetku neceg dr),a ako je prava masaza dok ne zaspimXD
Malo je to..;)

Oci su mi..

http://vocaroo.com/i/s12962D7E2dH ?:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top