UEFA EURO 2016 - Evropsko prvenstvo 2016.

Ko ce biti prvak Evrope?

  • Francuska

    glasova: 2 10,0%
  • Spanija

    glasova: 1 5,0%
  • Nemacka

    glasova: 6 30,0%
  • Italija

    glasova: 5 25,0%
  • Belgija

    glasova: 0 0,0%
  • Engleska

    glasova: 1 5,0%
  • Neko drugi

    glasova: 5 25,0%

  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
Ma koji Stouns, Smoling, Sou...........kao sto sam rekao prosek , mozda su to ok igraci ali daleko su ti igraci od neke top klase kad se radi o odbrambenim igracima.
Da imaju nekoliko dobrih napadaca i to je to.



Stounsa trazi pola Evrope,Smoling igra u Mancesteru,po meni imaju odlicnu reprezentaciju Kane,Vardi,Ali,Barkli i bas zato sto im niko ne daje sanse za ovaj Euro,ja tipujem na Engleze.....Nemci su se zasitili to se videlo i tokom kvalifikacija i na prijateljskim utakmicama.....Italijani mogu daleko da doguraju kao i Francuzi,Spanci su provaljeni i nece nista uraditi.
 
Grupa A: 1.Francuska 2.Švajcarska 3.Rumunija i 4.Albanija
Grupa B: 1.Rusija 2.Engleska 3.Vels 4.Slovačka
Grupa C: 1.Nemačka 2.Ukrajina 3.Poljska 4.Severna Irska
Grupa D: 1.Hrvatska 2.Španija 3.Češka 4.Turska
Grupa E: 1.Belgija 2.Italija 3.Irska 4.Švedska
Grupa F: 1.Austrija 2.Island 3.Portugal 4.Mađarska

Gledaćemo šiptarski derbi Švajcarska-Albanija,šta reći sem ljolj :)
 
Stounsa trazi pola Evrope,Smoling igra u Mancesteru,po meni imaju odlicnu reprezentaciju Kane,Vardi,Ali,Barkli i bas zato sto im niko ne daje sanse za ovaj Euro,ja tipujem na Engleze.....Nemci su se zasitili to se videlo i tokom kvalifikacija i na prijateljskim utakmicama.....Italijani mogu daleko da doguraju kao i Francuzi,Spanci su provaljeni i nece nista uraditi.

Stonesa je Mourinho pokušavao dovesti u Chelsea. Dosta stručnjaka smatra da se radi o jednom od najboljih mladih stopera u Europi trenutno. Smalling je ove sezone u najboljih 11 Premier lige. O Kaneu ne treba previše pričati, nastupi ove sezone su mu brutalni. Ne samo da zabija kao na traci, nego razumije igru i sudjeluje u njoj kao malo koji napadač. Ponavljam, vezni red im je slabiji nego u ostalim vrhumskim momčadima, ali nije preslab. Barkley i Alli vrlo dobri, ostali nešto slabiji, ili u slabijoj formi ( Henderson, Milner, Lallana, Ox, Wilshere....). Ne stavljam ih među favorite, ali su po meni svakako među TOP 10, čak među 6-7 bi ih stavio.
 
Poslednja izmena:
Stonesa je Mourinho pokušavao dovesti u Chelsea. Dosta stručnjaka smatra da se radi o jednom od najboljih mladih stopera u Europi trenutno. Smalling je ove sezone u najboljih 11 Premier lige. O Kaneu ne treba previše pričati, nastupi ove sezone su mu brutalni. Ne samo da zabija kao na traci, nego razumije igru i sudjeluje u njoj kao malo koji napadač. Ponavljam, vezni red im je slabiji nego u ostalim vrhumskim momčadima, ali nije preslab. Barkley i Alli vrlo dobri, ostali nešto slabiji, ili u slabijoj formi ( Henderson, Milner, Lallana, Ox, Wilshere....). Ne stavljam ih među favorite, ali su po meni svakako među TOP 10, čak među 6-7 bi ih stavio.

Henderson je los igrac . Milner isto nista posebno . Lalana prosek , Ox prosek , Vilsir nije los ali nista specijalno .

Sve u svemu Englezi kao i uvek ispadaju u grupi .
 
Ima li neki film, magazin, najavu za EURO 16?
Može i u pisanoj formi.
Ево у писаној форми:
13335585_550699985112197_7602533129604419228_n.jpg

:D.
 
Blizi se EP. Bice zanimljivo kao i svako za sebe. Malo glomazan format, ali je ok. Misim da Francuzi imaju dobru i zerlu ekipu, Spanci jaki, ali sumnjam da mogu daleko. Nemci i Italijani uvek na nisanu, Englezi nista preterano jaki kao ranije Bekam, Skols, Sirer, Teri, Lampard, Oven i nista nisu uradili, ali su kvalitetni. Jedina prava, stara zvezda im je Runi i Hart. Ako urade nesto bice iznenadjenje, ako ispadnu nista novo. Isto vazi i za Portugal, nista nisu uradili, sem 3. mesta na EP 2000. i 2. na EP kod kuce, sa Figom Rui Kostom, Nunom Gomesom, Postigom... Uvek nezgodni Hrvati, Turci, Poljaci, Cesi, Svajcarci. Sad su jaki Belgijanci, Slovaci mogu da prodju grupu. Ako Ibra proradi uspe sam da dobije neku ekipu Svedi ce proci. Od novajlija ako neko iznenadi bice super, ali tesko.
 
Очекујем да Белгија пријатно изненади, мислим да Шпанци прваци бити неће, а навијаћу за Чехе, Русе и Пољаке.

Kako misliš da prijatno iznenadi?! Belgija je 2. na FIFA rang listi, ima vjerovatno najskuplji tim na Euru, sigurno su među 4-5 favorita za titulu...
 
Česi do polufinala vrlo verovatno.. Ne bih se iznenadio ni Italija da se tamo nađe, posebno što 50% ekipa koje završe kao 3. u grupi idu dalje. Njima je večito problem da izađu iz grupa, a posle se retko zaustavljaju pre polufinala. Odbranu imaju granitnu, a to je za eliminacije ključno. Sasvim moguće i da osvoje, večito ih potcenjuju ljudi.
 

Back
Top