zanima me.....

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
jel to kod svih slucaj...ili samo kod mene...da kad otkacite neku malu....zelite i nadate se da ce da pati za vama...i da vise nikad decka nece imati....da vas nikad nece zaboraviti...da ce ocajnicki da pokusava da se pomiri s vama....a kad nadje nekog osetite ljubomoru...iako nista ne osecate prema njoj...i nije vam do nje stalo...ni malo....
 
Ma to je glupo, pa niko nije tolika faca da bi neko za njim pizdio. Nisam nikad tako razmisljao. Dok sam bio mladji bilo mi je bitno samo da je opituram, a sad mi je bitno samo da imam zivaca da izvedem razgovor do kraja.
 
You're breathing so I guess you're still alive
even if signs seem to tell me otherwise.
Won't you come just a bit closer,
close enough so I can smell you.
I need you to feel this.
I need this to make me whole.
There's release in this sodomy.
For I am your witness that
blood and flesh can be trusted.
And only this one holy medium brings me piece of mind.
 
DJ_MaRe:
Koj si je moj otkacio ak ozelis da pati za tobom? :?

Stvarno, sujeta je tako idiotska stvar u nekim trenucima...:?

U pravu je covek.
Zaista tu pojavu ne kontam kod likova.
Ali i ribe to nekad rade tj misle(mada je naravno drugacije formulisano i ispoljeno).
Ego je ponekad mnogo gadna stvar kad se pomesa sa licnom sujetom.
 
AllPacino:
jel to kod svih slucaj...ili samo kod mene...da kad otkacite neku malu....zelite i nadate se da ce da pati za vama...i da vise nikad decka nece imati....da vas nikad nece zaboraviti...da ce ocajnicki da pokusava da se pomiri s vama....a kad nadje nekog osetite ljubomoru...iako nista ne osecate prema njoj...i nije vam do nje stalo...ni malo....

Malisha..idi leci se:) bolje sada da se izlecis..kad omatoris bice kasno...pravac klinika-LJUBOMORA :evil:
 
AllPacino:
jel to kod svih slucaj...ili samo kod mene...da kad otkacite neku malu....zelite i nadate se da ce da pati za vama...i da vise nikad decka nece imati....da vas nikad nece zaboraviti...da ce ocajnicki da pokusava da se pomiri s vama....a kad nadje nekog osetite ljubomoru...iako nista ne osecate prema njoj...i nije vam do nje stalo...ni malo....


Nije slucaj... da jeste bio bi klinicki. Vec je hrana za Ego i Sujetu koju u glavnom konzumiraju svi samo nece da priznaju javno pa cak nekada ni sebi, Otkacite frajera a on pokusava na sve nacine da se pomiri sa vama......... haha kakav lep osecaj...:-D hajde Ribe..priznajte da nije tako....... to isto vazi i za muskarce... sto se riba vise pali ....oni sve vise... misle da su nezamenljivi;-)
 
AllPacino:
jel to kod svih slucaj...ili samo kod mene...da kad otkacite neku malu....zelite i nadate se da ce da pati za vama...i da vise nikad decka nece imati....da vas nikad nece zaboraviti...da ce ocajnicki da pokusava da se pomiri s vama....a kad nadje nekog osetite ljubomoru...iako nista ne osecate prema njoj...i nije vam do nje stalo...ni malo....
Hehe ja bi volela da on tako misli pa da ga onesvestim kad vidi da je trajao samo 24 sata...mozda ni toliko...Nemoj ti sa svakom da eksperimentises jer ces videti da nema vise te patnje o kojoj pricas...osim ako ona nije nijednom patila pa valja da prodje malo tu skolicu...posle shvati da ste vi u sustini isti...sladite se, al sto kaze narod "nicija nije gorela do zore"...
 
Devilishgirl:
kad bi se zivot uchio u shkolama, ljudi ne bi dupe dizali iz shkolskih klupa..ono 50 god. a on u skoli..ne kaze se dzabe 'zivot ce ga nauciti'..u stvari ne znam dal' se kaze..ja cula :lol:
Pa da, ali u skolama bi trebalo da naucis neke osnovne zivotne stvari. Kao na primer kako se masturbrira. :lol:
 
Код мене је глагол "откачити" у употреби само кад су у питању особе за које бих највише волела да забораве да постојим и да ме оставе на миру. Остале не откачињем. :lol:
 
AllPacino:
jel to kod svih slucaj...ili samo kod mene...da kad otkacite neku malu....zelite i nadate se da ce da pati za vama...i da vise nikad decka nece imati....da vas nikad nece zaboraviti...da ce ocajnicki da pokusava da se pomiri s vama....a kad nadje nekog osetite ljubomoru...iako nista ne osecate prema njoj...i nije vam do nje stalo...ni malo....

To je slucaj. To nije nista strasno. Prirodna reakcija ega.
Sve ce biti u redu.
 
storm cloud:
Код мене је глагол "откачити" у употреби само кад су у питању особе за које бих највише волела да забораве да постојим и да ме оставе на миру. Остале не откачињем. :lol:
dobro je to..kod mene je 'izdrkati'..
 

Back
Top