tišina...

majcheki

Iskusan
Poruka
6.520
Da li vam se dešava da sa nekim osobama koje volite jednostavno ne možete da razgovarate, ili ne možete više da razgovarate a i dalje ih volite, cenite, poštujete?

Da sa njima sada možete da dođete samo do onog formalnog nivoa razgovora tipa: šta ima novo, šta se radi, kako je i sl...

Da u razgovoru s nekim raste, svaki put sve veća tišina...

Jes malo retardirana tema, ali ako vam nije frka, nakuckajte mi par reči iz vašeg iskustva :wink:

hvala.
 
da dodje do neke stagnacije u odredjenom momentu.prekid protoka energije. ali to je prolazna faza, kad se prevazidje ta tisina, dolazi do otvaranja novih vrata i odnos postaje jos kvalitetniji. tema uopste nije retardirana.ali kao i druge vazne stvari o tome moze vise da se cuti i misli nego prica.
 
jel ti to o meni majce:evil:

pazi to je sasvim normalno da se ljudi menjaju, napreduju i ne uvek u istom pravcu, dolazi do razmimoilazenja najboljih drugova, parova, poslovnih partnera.....

a ja mogu da se promenim majce, samo reci sta:(:(:(
 
Struja:
da dodje do neke stagnacije u odredjenom momentu.prekid protoka energije. ali to je prolazna faza, kad se prevazidje ta tisina, dolazi do otvaranja novih vrata i odnos postaje jos kvalitetniji. tema uopste nije retardirana.ali kao i druge vazne stvari o tome moze vise da se cuti i misli nego prica.

da... izgleda da je baš tako
hvala :wink:
 
g-rock:
jel ti to o meni majce:evil:

pazi to je sasvim normalno da se ljudi menjaju, napreduju i ne uvek u istom pravcu, dolazi do razmimoilazenja najboljih drugova, parova, poslovnih partnera.....

a ja mogu da se promenim majce, samo reci sta:(:(:(

ti na pp :lol:
naravno da se ne odnosi na tebe - ti bre usta ne zatvaraš :lol: :lol: :lol:
 
majcheki:
Da li vam se dešava da sa nekim osobama koje volite jednostavno ne možete da razgovarate, ili ne možete više da razgovarate a i dalje ih volite, cenite, poštujete?

Da sa njima sada možete da dođete samo do onog formalnog nivoa razgovora tipa: šta ima novo, šta se radi, kako je i sl...

Da u razgovoru s nekim raste, svaki put sve veća tišina...

Jes malo retardirana tema, ali ako vam nije frka, nakuckajte mi par reči iz vašeg iskustva :wink:



hvala.

To je meni vec otudjivanje. Ako zamre komunikacija polako ali sigurno zamire i sam odnos..
 
ma da, ali ako traje samo dok traje i partnerova glavobolja i prekovremeni rad, a inače ne - ondaK je ipak prolazna faza. Ne sme dugo da traje, jer je TO otuđivanje.
Rekla bih i nešto gore ali mi lepo vaspitanje to zabranjuje .P
 
..dobro mi je i kada cutim sa tobom..
nije cutanje uvek predznak otudjivanja, to je i znak bliskosti. Ne moze se ni cutati sa svakim.Razlika je samo u tome da li mozes uzivati u tisini sa nekim ili ne..
najgore mi je neprijatno cutanje, kada ne znas sta vise da kazes i sta da pitas, kada ispricas vremensku prognozu za nerednih mesec dana i ne znas sta bi vise...
 
naravno da se nastavi nego.. Mislim ako volim tu osobu, al hocu da kazem da cutanje ne mora da znaci problem. Veci mi je problem prica bez price, kratki odgovori, kad nema dubine u razgovoru..
 
tasicka:
..dobro mi je i kada cutim sa tobom..
nije cutanje uvek predznak otudjivanja, to je i znak bliskosti. Ne moze se ni cutati sa svakim.Razlika je samo u tome da li mozes uzivati u tisini sa nekim ili ne..
najgore mi je neprijatno cutanje, kada ne znas sta vise da kazes i sta da pitas, kada ispricas vremensku prognozu za nerednih mesec dana i ne znas sta bi vise...

Apsolutno se slazem, naravno da nije uvek znak otudjivanja. Mislim da se zna na koje cutanje i kakvo sam mislila posto ga nekako opisa u drugom delu posta :)
 
ja mrzim drugo nešto - šablon
zbog šablona da se gleda film čim se donese
ostaju neke priče neispričane, a važne
(možda ne toliko baš važne, ali moja potreba da pričam ostane nezadovoljena)
onda se ja inatim iz čistog smora
pa neću ništa, ni film ni priču
:roll:
fale mi kafane do jutra :P
 
a ono kad pričaš, pričaš, pričaš... I izvališ da se samo ti čuješ, da ostali ćute... Pa ajd zaćutiš malo da vidiš ima li ko šta pametno da kaže i onda nastane ta tišina?
 
majcheki:
Da li vam se dešava da sa nekim osobama koje volite jednostavno ne možete da razgovarate, ili ne možete više da razgovarate a i dalje ih volite, cenite, poštujete?

Da sa njima sada možete da dođete samo do onog formalnog nivoa razgovora tipa: šta ima novo, šta se radi, kako je i sl...

Da u razgovoru s nekim raste, svaki put sve veća tišina...

Jes malo retardirana tema, ali ako vam nije frka, nakuckajte mi par reči iz vašeg iskustva :wink:

hvala.

Desilo mi se par puta:| .To se desava uglavnom kada se ta osoba promeni.Tj. ti je pamtis kao staru i ta stara ti se svidja.Ova nova samo likom podseca na onu staru:wink: .
Ja sam imao devojku u koju sam i dan danas zaljubljen.Samo zato sto je pamtim kao staru,a ova nova mi se nimalo ne svidja:???: .
Malo glupo napisano,ali shvatices.
 
majcheki:
Da li vam se dešava da sa nekim osobama koje volite jednostavno ne možete da razgovarate, ili ne možete više da razgovarate a i dalje ih volite, cenite, poštujete?

Da sa njima sada možete da dođete samo do onog formalnog nivoa razgovora tipa: šta ima novo, šta se radi, kako je i sl...

Da u razgovoru s nekim raste, svaki put sve veća tišina...

Jes malo retardirana tema, ali ako vam nije frka, nakuckajte mi par reči iz vašeg iskustva :wink:

hvala.
Pa kad vise ne mozemo da razgovaramo tj. kad ispucamo sve formalnosti, onda popijemo po jednu, malo ocutimo, pa krenemo ponovo da zvalavimo....i posle svake casice, dusa se otvara sve vise i vise....na kraju se izljubimo ko braca i popadamo ispod stola:lol:
 

Back
Top