Moj momak ima decu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo tvoje pitanje bi imalo smisla u slučaju mladih devojaka, bez dece i brakova iza sebe..mislim da je većina žena ovde ipak starija od toga, a dobar deo i ima decu. ne vidim nijedan razlog da mi smeta njegovo dete/deca. Da li je neko ostvaren kao roditelj mi nije na listi prioriteta u procenjivanju osobe kao kadra za vezu. I sama sam majka, mislim da bi Smeta mi što imaš dete bila poslednja rečenica upućena meni sa njegove strane. Tu više nema nikakve priče.
Opet ponavljam, da su me ovo pitali kada sam imala 20 godina, odgovor bi verovatno bio drugačiji, ali opet ne u smislu smetanja, nego sopstvenog osecaja nedoraslosti zadatku druge mame.. Ipak i takvih slučajeva ima i sve je ok, sve redno. Dok ničije dete nije zapostavljeno, a dvoje ljudi u vezi ima jasno postavljene prioritete i posvećeni su jedno drugom i životima koje su stvorili.Zajedno ili odvojeno.
Suma sumarum- neka dece, ne smetaju :)

Zasto odmah dolazite do zakljucka da se misli na ozbiljnu vezu u kojoj bi zena postala "druga mama"? Pogotovo sa 20 godina. Drug kada se razveo bio je u vezi sa devojkom od 24-5 godina. Odmah na pocetku rekao joj je da ne namerava da se opet zeni. I bilo im je lepo dok je trajalo tj dok se nije pomirio sa bivsom/sadasnjom zenom.
 
Ako ima para sve razlike mogu da se prevazidju jer ce lova da krpi tamo gde puca a u tim situacijama puca itekako jer je roditelju dete uvek na prvom mestu i detetov interes. Onda, koliko god da je taj nacin ispravan, ne odgovara slobodnoj osobi koja tu ima svoje interese, zelje i htenja. Ako taj otac (ili majka) imaju dovoljno para da obezbede sve ucesnike, onda to nekako i moze da funkcionise. Ako para nema, sve puca.

Surovo ali realno.
Нова женска ће разумети његову причу да није могао да нађе заједнички језик са првом женом и да су се због тога разишли, класична фора. Како је откачио прву жену која му је родила децу, још лакше ће шутнути неку девојку. Замислите да му налети нека наша Швајцарка, а та да буде слободна или девојка за удају? Девојка моментално добија шут у д.у.п.е и можда неку шамарчину ако почне да му зановета, типа оно.........ти си разведен и имаш децу, а ја сам девојка која те је волела, упркос томе што су ми сви говорили, шта тражи девојка са разведеним који има децу
 
Ne znam jel razveden. Papir i onako nista ne znaci.
Poenta je da ima kuci bebu mladju od godinu dana.
Cuva je majka, ko bi drugi cuvao malu bebu. A bebi je pored majke koja joj je neophodna potreban i otac. A u tom periodu nakon porodjaja zeni je on potrebna, da ucestvuje i bude tu. Prisutan.

Nema veze sa parama.
Vec sa osobom koja je u stanju da svoje potrebe stavi ispred potreba bebe i zene koja je tu bebu rodila.
I osobe koja je u vezi sa takvom osobom.
Druga je stvar kad deca imaju neke ozbiljne godine.
Pricamo o maloj bebi.

Kako moze biti posvecen otac ako ne zivi sa svojom bebom?
Ako radi, vreme van posla se posvecuje bebi kad je tako mala.
Ako slobodno vreme posvetis devojci, kako si to posvecen otac? Objasni mi

Ne radi se o parama vec o postupcima.
Upoznas tipa i pricate... i on ti u jednom momentu kaze "Imam bebu od 3-6 meseci kuci" :eek:
Imas tako malu bebu ali i vremena da se muvas, da imas vezu, da imas devojku... odakle?
I ta devojka kojoj ne smeta da je on sa njom umesto sa svojom bebom.


Pitanje je upuceno zenama ali mogu i muski da odgovore u obrnutom slucaju ?
Radi se o devojci. Slobodnoj. Ne udatoj. Bez dece
tvoje teme su posebne a ti sto pricas, ja se stvarno cudim, da ti iko normalan daje normalne odgovore
koliko dese imas 3? ok ti si ih dojila, a one koje ne doje, kolko spava beba na dan koja ima 3-6 meseci?
barem znas sta da napises, da se ljudi zalete ko muve na ... bez da dublje analiziraju tvoje pisanje, dal zbog tvojih glupih izjava ili je forum takav da se ne misli vec samo odgovara
 
cickava a ti ne znas da na svetu postoje ljudi koji se ne slazu i moraju da se rastanu i da godine deteta sa tim nemaju nista
pa se iscudjavas kako nije kuci sa zenom i detetom
ono kao mozda se biju medjusobno bre, ne funkcionisu iz nekog razloga, razni su scenariji, pa nece sigurno po svaku cenu ziveti pod istim krovom
i sta sad treba da se zakopa i vecno ostane samac jer mu je veza/brak sa zenom sa kojom ima dete propala?

- - - - - - - - - -

Ма видиш да циља на некога кога зна, зашто би иначе отворила тему.

pomenula je neku sund emisiju sa tom temom, mislim da je to inspiracija
 
Čičak, nekome je dete i zadovoljstvo a ne teret-pelene, dojenje, uspavljivanje... Ne želim da zvučim nadmeno, ali je meni beba zaista bila uživancija. Te "obaveze" su mi se podrazumevale i nisam ih doživljavala kao nešto što mi remeti život. I imala sam vremena i za školu, i za grad, i za prijatelje... I ne mislim da je dete zbog toga ispaštalo. Da nisam tada živela sa njegovim ocem verovatno bih se vidjala sa nekim kao što sam se vidjala posle ili sada. Znači li to da nisam posvećena majka? Mislim da ne.

- - - - - - - - - -

Сличан случај у близини, само што је његов син из првог брака, наркоман и тотални лудак, био по затворима. Редовно премлаћује свог оца, маћеху и полубраћу. Маћеха је на таблетама за живце, полубраћа планирају да побегну што даље од овог лудака. У питању је веома богата породица, то све припада баби и деди, а они су болећиви према унуку наркоману. Баба и деда су више волели прву снаху и били против развода. Сада син ратује са оцем и његовом породицом, полиција је немоћна.Једноставно када га ухвати лудило, долази и прича како све то припада њему и да ће их поклати.
To su strašne stvari... Od narkomanije i kocke retko šta drugo može da unazadi celu porodicu u toj meri.
 
Čičak, nekome je dete i zadovoljstvo a ne teret-pelene, dojenje, uspavljivanje... Ne želim da zvučim nadmeno, ali je meni beba zaista bila uživancija. Te "obaveze" su mi se podrazumevale i nisam ih doživljavala kao nešto što mi remeti život. I imala sam vremena i za školu, i za grad, i za prijatelje... I ne mislim da je dete zbog toga ispaštalo. Da nisam tada živela sa njegovim ocem verovatno bih se vidjala sa nekim kao što sam se vidjala posle ili sada. Znači li to da nisam posvećena majka? Mislim da ne.

- - - - - - - - - -


To su strašne stvari... Od narkomanije i kocke retko šta drugo može da unazadi celu porodicu u toj meri.

ako ima dovoljno kesha sta fali pljuskati se. samo ne treba prekidati! :))))
 
Čičak, nekome je dete i zadovoljstvo a ne teret-pelene, dojenje, uspavljivanje... Ne želim da zvučim nadmeno, ali je meni beba zaista bila uživancija. Te "obaveze" su mi se podrazumevale i nisam ih doživljavala kao nešto što mi remeti život. I imala sam vremena i za školu, i za grad, i za prijatelje... I ne mislim da je dete zbog toga ispaštalo. Da nisam tada živela sa njegovim ocem verovatno bih se vidjala sa nekim kao što sam se vidjala posle ili sada. Znači li to da nisam posvećena majka? Mislim da ne.
- - - - - - - - - -
To su strašne stvari... Od narkomanije i kocke retko šta drugo može da unazadi celu porodicu u toj meri.
Hoces da kazes da tebi ne bi smetalo da se brines o bebi dok se otac te bebe i tvoj partner provodi?
Ne bih rekla.
Bas po tvom statusu. Jer nisi to trpela cini mi se. Tj.izasla si iz toga upravo zato sto ti je smetalo sto ga nema?
 
Hoces da kazes da tebi ne bi smetalo da se brines o bebi dok se otac te bebe i tvoj partner provodi?
Ne bih rekla.
Bas po tvom statusu. Jer nisi to trpela cini mi se. Tj.izasla si iz toga upravo zato sto ti je smetalo sto ga nema?

Kakve ima veze što se provodi? Danas on, sutra ja, možemo i zajedno kada ima ko da čuva dete.
Ja sam imala prave probleme, i to je smetalo. A ne pivo sa drugarima.
 
Pa ne pricam o pivu sa drugarima vec o ostavljanju zene sa malom bebom i pronalazenju nove devojke veze itd...
Ne pravite se ludi

Joj:lol: Muko moja predji na drugoga! Bar da je našao drugu devojku. Svanulo bi mi tada.
I šta da je i našao? Mora da bude sa mnom jer imamo dete? Ne može biti dobar otac jer mu više ne odgovara majka njegove dece? Ne zezaj, molim te? Biti roditelj je jedno a supružnik drugo. I ne mora uticati na roditeljstvo ni malo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top