Smesna i luda strana borilackih vestina i sportova

Koliko je ovo primenljivo u realnoj situaciji?

Mislis na ove bildere?

Ma ako ces tuci 30 kila lakseg smotanog coveka koji nema pojma da se bije, plasi se vecih, jacih i tezih ljudi od sebe i nikada se nije pobio u zivotu - onda deluje.

Mada kada se pomesaju oba (misicna masa + vestine borenja) - moze bas ebeno dobro da ispadne

[/QUOTE]
 
Poslednja izmena:
giphy.gif
 
Totalna ludost....

Eto argumenta svim onim Wing Chunovcima, Aikidokama i ostalima, koji vecito govore - "MMA je sport tu postoje pravila, a da nema pravila, mi bismo bili mnogo smrtonosniji borci, a zapravo i jesmo na ulici, jer tu nema pravila". :roll::roll::roll:

Kada ce neki nauciti? To sto se MMA borci u oktagonu pridrzavaju nekih fer-plej MMA pravila, ne znaci da su na ulici jos gluplji i smotaniji nego u oktagonu i ne znaci da ne znaju i oni na ulici 101 foru da vas naprave invalidima. Mislite da ste na ulici u prednosti jer imate te 2 cuvene "tehnike" - sut u genitalije i nabijanje prsta u oci?

Guess what, evo sta moze MMA borac veoma lako uraditi na ulici, a inace to im zabranjeno u MMA Oktagonu (kao i 1000 drugih brutalnih stvari) :

 
Izvini šta je ovde toliko specijalno. Svaki retard može da skoči nekome ko je na zemlji na glavu. Za to nije potrebna nikakva borilačka veština. Šta je tebi vrhunsko dostignuće, majko mila...

Majko mila, majko nemila, gde sam ja napisao da mi je to "vrhunsko dostignuce" pa se tako iscudjujes?

Video sam snimak sa bizarnim potezom koji je zabranjen, ali covek nije izdrzao impuls da "izgazi" drugog, onako socno, iako se znaju pravila, i onda sam samo dodao ostalo - stalno zameranje borilackim realnim sportistima da oni znaju SAMO ono sto je u okviru sportske borbe, diktirane pravilima, i ne znaju nista preko toga, te da nema tih pravila, oni nerealci bi bili u prednosti jer eto oni znaju smrtonosne tehnike sut u jaja i nabijanje prsta u oko, vadjenje grkljana i ostalo.

Pa je ovaj video iskoriscen da prikaze da i MMA i slicni borci umeju sve i svasta, pored sportskih tehnika za kaveze i ringove, i da su opet iznad ovih sto se tripuju da su smrtonosni i da imaju tajne tehnike ubitacne, tako da ih njihovo bavljenje "sportom sa nekim tamo pravilima" ni malo onesposobljava da ih na ulici razvale od batina. I to jos gore, jer tamo nema "sportskih pravila". A to ne kapiraju ovi sto se tripuju da "za razliku od sportskih boraca, ovi treniraju "realno" spremajuci se za ulicu, za zivot a ne tamo za neki smesan ring, kavez sto je samo igra i zajebancija, il sto bi rekao onaj poludeli Crnogorac - "ples" "

Dakle, ovde se pokrece pitanje - "Da li vi, sto se tripujete da trenirate realne smrtonosne antisportske ulicarske tehnike, mislite da ste u prednosti na ulici u odnosu na ove sto se biju po ringovima i kavezima, jer oni kobajagi ne znaju nista van ovih pravila? " Naravno da nisu u prednosti, izgubili bi i u ringu i na ulici, s tim sto bi u ringu bar preziveli zbog tih pravila a na ulici bi bili mrtvi. Paradoksalno, njima je to kao neki argument da ovi iz sportskog borenja nisu pravi realni borci :roll: jer ono, ne rade protivnicima vadjenje ociju i sut izmedju nogu, a ovi drugi to treniraju da rade.... u teoriji i fantaziji.... Nisam jos cuo neki misticar da je nekom izvadio oko neko i da je taj zavrsio kod ocnog lekara il na ORL zbog grkljana izvadjenog... :hahaha:, dok hirurzima i ortopedima i neurolozima pune ruke posla.
 
bre ljudi,ja sam skoro imao tucu.

:hahaha: Bre Bojane po tvom zivotu mogu da se snimaju akcioni filmove i drame :hahaha:

Ima li jedan dan da se ti ne pobijes sa nekim, il nisi cvecka il imas neku iritirajucu facu koja "uznemirava ljude, posebno ove jake, sto se loze na tabacine" :mrgreen:

Toliko treniranja jedne istocnjacke borilacke vestine sa istocnjackom filozofijom razvijanja duha i razmisljanja (Dzudo) a non stop se bijes.....Bas ti... uvek... :mrgreen:

Ima li neki objekat da se nisi pobio :hahaha: ? :mrgreen:
 
Iritirajuca faca,plus sto imam problematicne drugare.
Ja kao ja,nikada nisam prvi zapoceo konflikt.Jos da dodam na to,da sam cesto po kafanama,kaficima i sreces svakakve ljude,pijane,drogirane,koji samo zele kavgu.
Uskoro treba da idem na sud kao svedok,izbila je tuca koja se zavrsila sa teskim telesnim povredama po momka koji je prvi napravio problem.Napao mi je drugara,ali se malo zeznuo,momak je bokser i sta dalje da pricam,slomljena rebra,glava...
Roditelji me stalno zezaju da je bolje da sedim kuci,jer gde god se pojavim izbije neki haos :hahaha:
 
Evo ga jos jedan psihoticni istocnjacki misticar, koji ne bi da trenira sportsko borenje, jer to "nije realno" jer ne moze da primenjuje svoje "smrtonosne tehnike koje ubivaju" i "magicnu shield-plasma-energy defence zaklon magiju".

Istripovao se da otvaranjem pete cakre moze oko sebe da stvori kao onaj X-man zastitni metafizicki zid, te ga niko ne moze uraditi.

Evo kako je budaletina prosla:


Hahahhaha, jos covek SAM SEBI NE VERUJE, SVOJIM CULIMA, i realnoj situaciji, pa kao - Ajde probaj opet jos nekoliko puta, mozda ovaj put ne uspes da mi probijes "energetski McDojo shit stit" ahahahha.

Pitam li se koliko samara treba da popije i pesnice u nos, da bi mu proradio taj centar mozga i uspostavile se neke sinapse koje se prekinule, pa da zakljuci da pravi budalu od sebe i da ceo zivot veruje u glupost?
 

Back
Top