Smesna i luda strana borilackih vestina i sportova

10276_1094818653919086_7920363848629518778_n.jpg


Ne razumem, zasto mora ovako da se siri. :rtfm::dontunderstand:

Mislim, razumem, al ono, lepse kada se ovako napise. :mrgreen:
 
Sta li je ono? Stil bogomoljke i skorpije..Ccc...
A,sto je jos blesavije,koliko samo sledbenika stoji iza i ceka da se oproba kod velikog SIFU-a.
Hipotisani i opijeni jedinstvenim stilom i uciteljom.

Da. Pazi, hajde jednu zamlatu da pipne a ovaj uradi namerno kolut nazad i skoci posle unazad i padne, kao energija opasna. Ali cela grupa da ponavlja to bre, what monkey see monkey do?
Kako su sinhrinizovani kao da su satima uvezbavali koreografiju.

Mada, tako u grupi je i lakse ljude napraviti iracionalnim, nego sto bi svaku osobu pojedinacno.

Bas o tome otvorih temu malopre na pdf psihologija, a i ovde sam greskom, kad ono, direktno vezana za ovaj video sto sam postavio.

Uvodni post na toj temi Konformizam, socijalno ucenje je bio ovaj :

Pogledajte video klip, pa se zapitajte sledece:

"I wonder how many illogical things we blindly do under the influence of social conformity....."
Welcome to the real Matrix :mrgreen:

Eksperiment na majmunima uspesno sproveden nad ljudima. :mrgreen: A neki se smeju majmuncicima, kao - majmunska posla, glupi su i sl. :hahaha:

 
Da. Pazi, hajde jednu zamlatu da pipne a ovaj uradi namerno kolut nazad i skoci posle unazad i padne, kao energija opasna. Ali cela grupa da ponavlja to bre, what monkey see monkey do?
Kako su sinhrinizovani kao da su satima uvezbavali koreografiju.

Mada, tako u grupi je i lakse ljude napraviti iracionalnim, nego sto bi svaku osobu pojedinacno.

Bas o tome otvorih temu malopre na pdf psihologija, a i ovde sam greskom, kad ono, direktno vezana za ovaj video sto sam postavio.

Uvodni post na toj temi Konformizam, socijalno ucenje je bio ovaj :

Pogledajte video klip, pa se zapitajte sledece:

"I wonder how many illogical things we blindly do under the influence of social conformity....."
Welcome to the real Matrix :mrgreen:

Eksperiment na majmunima uspesno sproveden nad ljudima. :mrgreen: A neki se smeju majmuncicima, kao - majmunska posla, glupi su i sl. :hahaha:


Eksperiment; Tezak trip...Kao projekat MC ULTRA

Kad pogledas istorijat mentalnog sklopa azijata ,mozda je i jasno ,zasto isti u klubu imaju
patolosku zicu da sebe podrede svom masteru,pa cak i da zivot daju zarad njegove ideje.

S'druge strane imamo zapadnjaka ,koji je dozvolio da ga razne institucije i zakoni,koje
donose razne tajne i nevladine organizacije,programirao da slusa sta mu se kaze ,pa tako imamo
i razna i cudna ponasnja zapadnoevropljana i jenkija.

A,imamo i balkance ,koji se nikad ne bune i cute dok vodje pisaju po njima\nama.
I,koji jurcaju u rat da se dokazu vodji. Ako,rat nije opravdan,naravno...

Zato se i ne cudim zasto oni mucenici u klubu stoje i slusaju ko navijeni ,dok se onaj
lomi da bi podigao ego svom mesteru
 

Back
Top