Smesna i luda strana borilackih vestina i sportova

Ovaj lik se zajebava, ali u njegovom ludilu ima sistema. Master Ken.z:mrgreen:

ja ovo radim jos ludje mozda:
otvorenom sakom lijeve, dio sake pri pocetku sake (izlazu iz ruke) u rebra
desna noga ide iza protivnika:desna i udara se ispod koljena
lupi ga jos jednom desnom
desna noga ide iza protivnka:lijeva i udara u sred ispodkoljenice, PA
LEVA KOSI protivnik:lijeva DOK se desna siri da kosi protivnik:DESNA
I OBOJE PADATE (JER SI NAMJERNO INICIRAO PAD) NA DUPE, ALI DOK PADATE MOZES DA PREUZMES TI NJEMU GLAVU JER JE ON ZBUNJEN UMJESTO ON TEBI DA NASTAVI DA JE DRZI
i onda dolazite na zemlju tako da je on dok si ti napravio donekle spagu ispred tvojih nogu, njegova glava u tvoje ruke, i bodes ga sa onim "washi" u oko, ali suptilno, malo po malo ga kljucas dok ne uzme da kuka...
OPROBANO. Odselio se odavde covjek...
 
Poslednja izmena:
Ovaj bi te razbucao, ma ne bi trepnuo, niti rekao O.

karatee.jpg
 
Poslednja izmena:
Zasluzio da se nadje na ovoj temi.

Osramotio ceo Balkan. Postao poznat u celom svetu po ovom debilizmu (i slicnima).

Sva sreca pa je Crnogorac, nije Srbin, al ko da jeste, transfer blama dozivljavamo.

http://www.craziestsportsfights.com...t-opponent-responds-in-the-best-way-possible/

Zbog ovakvih boraca i gluposti mi se gadi MMA, a ujedno zato i dalje ljudi OPRAVDANO misle da je to krvolocno ujedanje napujdanih kucica u nekom kavezu, a ne neki respektabilni sport sa filozofijom i visim moralom, psihickim i fizickim radom na sebi i ucenjem postovanja drugih boraca, svojih kolega.
 
To su ti sirovasi koji brukaju boks kao plemeniti sport.

Napaljenici i jedan i drugi, egomani i sujetne babe.

Ovakvi se u boksu ne zadrzavaju previse - udju, kurce se, sire se, siste i piste kao kompresor, popiju batine, osramote se i nikada vise ne udju u salu....Niti zatreniraju neku vise borilacku vestinu/sport. Veoma verovatno i da dobiju po labrnji u gradu nekoliko puta, i posle ih konacno nema nigde.

 
To su ti sirovasi koji brukaju boks kao plemeniti sport.

Napaljenici i jedan i drugi, egomani i sujetne babe.

Ovakvi se u boksu ne zadrzavaju previse - udju, kurce se, sire se, siste i piste kao kompresor, popiju batine, osramote se i nikada vise ne udju u salu....Niti zatreniraju neku vise borilacku vestinu/sport. Veoma verovatno i da dobiju po labrnji u gradu nekoliko puta, i posle ih konacno nema nigde.


Koliko sam takvih video u mom dosadasnjem zivotu,sto je jos bizarnije u celoj prici
sto taj/takvi nastavljaju sa nekom pricom kako su razbijali ,pa kako zaborave da je Svet
mali ,tako kad se sazna za njih nestaju brze sa scene nego kad su pili batine....

A,onaj slepac sto je osramotio sebe i ceo Balkan ...Reci nemam!
 
Ma to je uobičajeno. UFC je turnir ali i veliki šou pa svako od njih stvara neki svoj imidž. I Ažijev je prelazio rukom preko vrata na kraju borbe i dok se šetao u krug iz čiste ljutnje udario Bakočevića dok je ležao na zemlji.:lol:
Nezavisno od toga čini mi se da se Ažijev počesto bori kao rvač zapadnjačkog rvanja, onako kako bi se borio na nekom rvačkom turniru. Moguće je da su ga obučavali treneri ponikli iz tradicije sovjetskog rvanja. Malo je bilo udaračkih tehnika.

Pun snimak:

 
Ma to je uobičajeno. UFC je turnir ali i veliki šou pa svako od njih stvara neki svoj imidž. I Ažijev je prelazio rukom preko vrata na kraju borbe i dok se šetao u krug iz čiste ljutnje udario Bakočevića dok je ležao na zemlji.:lol:
Nezavisno od toga čini mi se da se Ažijev počesto bori kao rvač zapadnjačkog rvanja, onako kako bi se borio na nekom rvačkom turniru. Moguće je da su ga obučavali treneri ponikli iz tradicije sovjetskog rvanja. Malo je bilo udaračkih tehnika.

Pun snimak:

У потпуности разумљив гест Чечена после предаје Бакочевића. Да се овај није испросипао на мерењу и неартикулисано претио верујем да би му Чечен честитао на труду на крају борбе...

По питању ударачких техника... Чечен је поштено изударао Бакочевића, можда тако не изгледа из бокс- карате и сл угла али Бакочевић се поштено напримао удараца.

Оно мало што сам налетео на борбе Каквказаца уочљиво је да су одлични рвачи (при чему одлично баратају како традиционалним тако и источним и западним варијантама и уз све то су одлични ударачи научени да ударају из свих позиција односно да у свакој ситуацији изграде себи довољно простора за упућивање правих удараца а не само оних формалних покушаја...
 
У потпуности разумљив гест Чечена после предаје Бакочевића. Да се овај није испросипао на мерењу и неартикулисано претио верујем да би му Чечен честитао на труду на крају борбе...

По питању ударачких техника... Чечен је поштено изударао Бакочевића, можда тако не изгледа из бокс- карате и сл угла али Бакочевић се поштено напримао удараца.


Оно мало што сам налетео на борбе Каквказаца уочљиво је да су одлични рвачи (при чему одлично баратају како традиционалним тако и источним и западним варијантама и уз све то су одлични ударачи научени да ударају из свих позиција односно да у свакој ситуацији изграде себи довољно простора за упућивање правих удараца а не само оних формалних покушаја...

Što jest jest.

Na tačno 13: 18 na gornjem snimku, usporeno kad ga je munuo kolenom u leđa iz nekog polustojećeg stava koristeći njegovo telo kao oslonac.Ono je mene zabolelo dok sam gledao- Čečen bije kao govedo. Mislio sam da je malo bilo udaraca iz stojećeg stava, no nebitno.
A što se tiče razmetljivosti to je naprosto deo profi sporta, ne opravdavam, ali i ne osuđujem nešto posebno. Deo šoua.

Koji kralj.:lol:


:
 
Aahahahhahah, koja ispala. Sto bi rekli mnogi - Moshaaaaa ! :mrgreen:

Hteo da izigrava alfamejl baju, da se ponasa zastitnicki al kad trebalo da se odreaguje, usro se, savio se i poljubio mu cipele.


P.s. Transfer blama.

Naravoucenije: Ako si "2 sa 2" mozes da maltretiras sve u klubu, a autoriteti ce ti stegnuti ruku, pozdraviti te i reci ti - "Welcome to the club dude/mate, uh sto me nesto danas zeza ruka/rame/koleno/noga...".

:hahaha::mrgreen:
 
Нема овдје наравоученија, очигледно је да су другари одлучили да сниме зајебантски видео, па јбт, овај виц постоји и код нас у неколико верзија, од којих је најпознатија вјероватно она са зеком и "шта ко је реко, ја сам реко!" Мада, не могу рећи да сам изненађен што ниси провалио фору и што си повјеровао да се ради о стварној ситуацији.
 
Aahahahhahah, koja ispala. Sto bi rekli mnogi - Moshaaaaa ! :mrgreen:

Hteo da izigrava alfamejl baju, da se ponasa zastitnicki al kad trebalo da se odreaguje, usro se, savio se i poljubio mu cipele.


P.s. Transfer blama.

Naravoucenije: Ako si "2 sa 2" mozes da maltretiras sve u klubu, a autoriteti ce ti stegnuti ruku, pozdraviti te i reci ti - "Welcome to the club dude/mate, uh sto me nesto danas zeza ruka/rame/koleno/noga...".

:hahaha::mrgreen:

a da li se ti salis, ili stvarno deluzioniras da ak imaneko 2 metra moze da radi sto oce?
 

Back
Top