IMA LI NEKI BEND DA TRAZI PEVACICU

aha jesam na faxu ali tamo slaba vajda, a i ovde na netu sam od skora tako da ne znam sta ti znaci pp? pojasni a trebaju ti ljudi pa tu sam! koja vrsta muzike? pevam skoro sve mada ne volim bas mnogo narodnjake! a jazz i latino nikad nisam pevala jer mi i nije bas toliko zanimljivo tako da pisi ako ima nesto novo!
 
;D
dobro da si se snasla da se uopste uclanis i otvoris temu :lol:

zezam se.....

pp - privatna poruka

sad cu ti posaljem jednu pa kad se sledeci put nakacis ovde ima ti iskoci jedno prozorce - imate novu privatnu poruku. ili ako ne onda ce da pise gore desno - Privatne poruke: 1 neprocitano
(valjda. nikad nisam obracao paznju na taj tekst)


koji fax?

ja sam za rok i heavy
 
Peruzzi ne zamajavaj devojku !
Da, Joko, treba nam vokal,meni i Peruzziju, u pitanju su sada dve gitare, tako da bi bilo sjajno imati pevacicu ali nikako da ostali muzicari budu u njenoj senci.
Ja zelim da sviram ovde u SCG, imam prilicno veliko muzicko iskustvo, ali nisam radio timski do sada,i hteo bih to da probam.

Pravac kao Peruzzi kaze bi mogao biti hard ili heavy, (iskreno se nadam da mozes visoko da pevas).
 
kako je to zamajavam?

eto, vidis kako se nalazi ekipa... ;D

pustis pricu, onda se nadje neko kome je dosadno, pa onda neko ko usput zna i da svira, pa onda stave oglas da traze bubnjara i to je to ;D

a sto da peva visoko?
ajmo bas da udarimo kontru pa da sviramo heavy sa dubokim glasom.....

ce se mi srecemo bre?
idem i sutra u bg, pa od 10.30 moz se nadjemo na trgu, ili tako negde. aj javi
sam ti dao broj telefona?
ako i nisam bicu ovde ja opet veceras oko 10
 

Back
Top