Apsenje u Budimpsti.
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Apsenje u Budimpsti.

Primećen član Autobus 88 (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Apsenje u Budimpsti.

Jestel culi koje sraanje se dogadja!
    Momci su pevali Srbske pesme a ovi ih olomili, uhapsili i optuzili. Znaci videli ste Kakva su stoka madjari.

Ej bre u Turskoj na ekskurziji. Turci su nas pustali da lomimo case po lokalu. a o pevanju da i ne govorimo...

Domaćin IvAnA:) (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano Re: Apsenje u Budimpsti.

E pa sad...ima vishe verzija priche...Ko zna shta se stvarno desilo....Ja iskreno ne verujem da u to da su oni samo pevali srpske pesme a da su ih ovi zbog toka tukli...
    I...I was standing...You were there....Two worlds collided...And they could never tear us apart.....

Primećen član
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Ja sam chula da su se skinuli majce,pa je to smetalo obezbedjenju,pa ih je napalo,a ovi su im uzvratili...
    Nego ajgore je shto neduzni ispashtaju i jedna moja drugarica koja je treca godina u osmoj verovatno nece ici na ekskurziju u Budimpeshjtu u nedelju jer su im zabranili,a chitala sm u novinama da mozda sledece godine nece ni biti ekskurzija u inostranstvu....

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

S obzirom da su vredjanja drugih ljudi na bilo kakvom nivou i psovanje strogo zabranjeni pravilnikom, moracu da zakljucam...
    tek kad neko nestane, onda shvatish koliko zaista vredi

Primećen član DaNa_Pa (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Autobus 88
    Jestel culi koje sraanje se dogadja!
    Momci su pevali Srbske pesme a ovi ih olomili, uhapsili i optuzili. Znaci videli ste Kakva su stoka madjari.

Ej bre u Turskoj na ekskurziji. Turci su nas pustali da lomimo case po lokalu. a o pevanju da i ne govorimo...

Stvarno su Madjari najveca stoka! Ja kad sam bila u Turskoj mi lepo pushtali srpsku muziku i nikom nishta! Chak im nismo ni trazili da nam puste, Turci su se sami ponudili.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •