OVO je ONO sto trazite (ma salim se)

FRIKAZOID

Zainteresovan član
Poruka
112
MOLIO BIH VAS DA VAS NE MRZI I DA SVE OVO PROCITATE, JER NADAM SE DA CE BAREM NEKO MOCI DA IZVUCE NEKU ZNACAJNU PORUKU ODAVDE!

Inspiraciju za ovu temu sam dobio posle dosta procitanih tema na foru kako startovati, prici i slicno, a najveci uticaj je imala sinnketova tema "Biranje"(pozdrav za sinnketa). Na toj temi je jedna forumasica napisala da devojke dugo cekaju dok ne docekaju "THE start", dok neke druge tvrde da jedva cekaju da im neko bilo kako pridje.Da vidimo stvarno kako stvari stoje!
E sad ova tema je slicna (ili ista) kao sto su gore pomenute samo sto bih zahtevao da pisete i dajete konkretne i temeljite primere sa utiscima,ako me ne razumete hocu da kazem da lepo napisete kako vam je neko priso, ali bukvalno tacno kako vam je priso, znaci sta je on/ona rekao/la, sta ste vi odgovorili.... sta ste u tom trenutku pomislili, osetili, primetili na doticnom...ili sta sam uradio/la da bi mi dobio/la paznju nekog ko se meni svidja,a ja nisam smeo/la, hteo/la da pridjem (iz nebitnih razloga).... ili kako sam ja prisao/la ....i da dajete svoje komentare na neciju pricu, samo molim vas bez ljutnje i svadje!

P.S. Iskreno se i ne nadam da ce ova tema da bude mnogo aktuelna i da ce te vi da dajete vasle price,zakljucke i misli, jer znam da vas mrzi dugo da pisete, ALI AJDE SAD DA CUJEMO TE SMEKERE KOJI STARTUJU I TE DOBRE RIBE STO IH SVI STARTUJU I NEMOJTE DA IZVRDAVATE JER CE TO U ZNACITI SUPROTRNO!

Hvala svima, a sad prstice na dugmice!
 
Evo da ne bi propalo ova tema ja cu da je zapocnem i molim vas procitajte sve ovo, samo prvo moram da kazem za sebe par reci (da bi sebi ili vamo objasno zasto sam sta kazao, uradio..). Ja se u zivotu trudim da sve bude perfektno (naravno da svi to radite, ali ja malo vise preterujem u tome, tako da sam cak i u fazonu, ako nije perfektno onda o tome necu ni da mislim ili ti 'sve ili nista, izmedju nepostoji') tako da zbog te svoje osobine (mane ili vrline?) ja se neki put zadesim u krajnje zbunjujucoj, konfuznoj, neodlucnoj, 'ne-znam-gde-se-nalazim' situaciji i to tako da cak i takvo stanje prenosim na okolinu (gde je onda u onom fazonu, stani ,polako momak, ajde sve ispocetka i natenate). E dosta o meni, sada kako je bilo:
Vracajuci se kuci tramvajem jednog dana (ovo nije bilo tako skoro), video sam jednu meni mnogo slatku i simpaticnu devojku (samo da objasnim zasto sam rekao 'meni'-pa bila je ovde tema nesto kao svidjaju mi se ruzne devojke, pa taj sto je zapoceo tu temu, nije on mislo bukvalno ruzne, nego jednostavno kod nekih ljudi u malo vecoj meri, kao i kod mene postoji objektivno i subjektivno rasudjivanje o necemu, e sad objektivno je ono sto on zna da bi njegova okolina rekla u vezi toga, a subjektivno je ono sto on misli, tako da se meni ova devojka mnogo svidela, ali ja znam da moje drustvo nebi isto mislilo,naravno, meni je vazno sta ja mislim, a za druge...). Iskreno da kazem nisiam ni mislio odmah da joj pridjem, posto na mestima gde ima puno ljudi i gde dosta njih mogu sve da cuju, ne padami napamet da bilo sta uradim, u sebi sam mislo da ako ne bude sisla mnogo ispred moje ili u najboljem slucaju na mojoj da joj pridjem (ovo je bilo iz razloga sto jednostavno nisam imao mnogo vremena).
Na moju veliku srecu sisla je na mojoj stanici, naravno odlucio sam da joj pridjem (e sad moram da dodam da u tramvaju i nije me nista posebno zapazila,sta to znaci- to znaci da kritijum ljude koji kazu da nece nekome da pridju dok ih on/ona ne pogledaju ili ne bace neki pogled na njih, naravno da cu imate vecu prodju da je ona bacila oko na mene, ali ako mi se stvarno svidja onda moram da joj pridjem,a ne da se osvrcem na to, a drugo neki su mi cak i pricali da ih neka devojka posmatra i oni kad pridju one sve poricu...).
E sad ja nisam neki koji dobro zna sa jezikom i recima i tako to (kao sto mozete da primetite iz mog teksta, bolje mi idu prirodne nauke) ali ja sam ipak odlucio da odigram na tu kart i prisao ovako:
'Buenos dias! Tekjero belja!' (Dobar dan! Volim te lepo! – pokupljeno iz spanskih serija koje ste svi barem jednom pogledali, ja sam po koju pogledao samo zbog lepih devojaka koje tu glume). Nacin na koji sam ovo rekao je bio da ono ne razume bas najbolje i da kaze 'Sta?', jer da je nastavila na spanskom ne bih znao ni da se nasmejem na spanskom :D ). Kao sto sam proracunao ona je rekla 'Sta?' i to sa izrazom lica da je neinteresujem ja nego sta sma rekao.
'U dobro je sto ne razumes, nepricam ni ja spanski' i onda sam rekoa nesto na foru, (ne znam tacno, jer je to bila malo stresna situacija), da sam to rekao na spanskom zato sto sam mislo da je spanjolka koliko je lepa,i nastavio ovako, ' pa posto ne razumes na spanskom, ja cu ti reci na srpskom jeziku:
Ti si subjekat moga predikata. Zaboravi na perfekat moga zivota,jer imperativ mojih superlativnih osecanja naglasava da cemo imati srecan futur! (ovo sam pokupio iz jedne sms poruke koju sam primio)'
Izraz lica te devojke je bio krajnje neocekivan-zapravo nije ga ni bilo,znaci kao da je gledala kroz mene, niti je davala znake interesovanj, niti znake da sam grozan niti bilo sta, kao da je gledala neku drugaricu koju gleda ceo zivot. Kasno sam svatio da mnogo pricam neke glupe stvari i da mnogo se*em ( i to mozete da primetite iz teksta). Svaka sledeca rec, vise nije mogla nista da uradi ali sam ipak nastavio. 'Vidis ne razumes ni srpskom, a kazu 'Pricaj srpski da te ceo svet razume'....u svakom slucaju ja sam _____' i ona se predstavila,onda je doslo ono uobicajno, koje si god, jesi iz ovog kraja... (mrzime sad da objasnjavam, ali najvise volim da mi devojcica bude iz istog kraja, jednostavno da mogu uvek brzo da dodjem do nje, jer i onako nemam puno vremena)....jel imas decka, cime se bavis....brzo smo stigli do njene zgrade ili kod koga je vic isla, zapravo 10 m od stanice, i ja sam je pitao za broj moba, na koji je ona odbila da da i rekla da ce ga dati mozd neki drug put, tu smo se pozdravili... Ali svo vreme je devojka imala isti izraz lica, zapanjujuce, ovo me se stvarno nisam nadao, to me je totalno dotuklo i posle toga ja sam se vise izbedacio, nego sve ukupno sto sam na koje kavim zurkama dobijao korpe.Nazalos devojku vise nikad nisam video (valjda se uplasila da me opet sretne). Ja znam da ne mozes svakoj devojci prici isto i da se svakoj isto svidi, ali koli ce ga znati sta se kome dopada, a sta ne!

E sad bi valjalo da date neke komentare na moj 'mnogo-se*em-i-ne-znam-sta-pricam' prilaz, ali bih i isto tako voleo da mi objasnite njeno ponasanje.
Uzmite u obzir da nisam neki mnogo nametljiv tip i da nisam ruzan, jer su i mene devojke startovale, a na tu temu ne bih izdvoji nista posebno, jer uglavnom devojke kad prilaze to je samo cao, ili ti masu i tako- smo je strne to je slatko, ali kad procitam neke postove ovih ovde forumasica, one su u fazonu, ni jedan start nevalja i cekamo 'THE start', pa da cujemo njih.
 
FRIKAZOID:
MOLIO BIH VAS DA VAS NE MRZI I DA SVE OVO PROCITATE, JER NADAM SE DA CE BAREM NEKO MOCI DA IZVUCE NEKU ZNACAJNU PORUKU ODAVDE!

Inspiraciju za ovu temu sam dobio posle dosta procitanih tema na foru kako startovati, prici i slicno, a najveci uticaj je imala sinnketova tema "Biranje"(pozdrav za sinnketa). Na toj temi je jedna forumasica napisala da devojke dugo cekaju dok ne docekaju "THE start", dok neke druge tvrde da jedva cekaju da im neko bilo kako pridje.Da vidimo stvarno kako stvari stoje!
E sad ova tema je slicna (ili ista) kao sto su gore pomenute samo sto bih zahtevao da pisete i dajete konkretne i temeljite primere sa utiscima,ako me ne razumete hocu da kazem da lepo napisete kako vam je neko priso, ali bukvalno tacno kako vam je priso, znaci sta je on/ona rekao/la, sta ste vi odgovorili.... sta ste u tom trenutku pomislili, osetili, primetili na doticnom...ili sta sam uradio/la da bi mi dobio/la paznju nekog ko se meni svidja,a ja nisam smeo/la, hteo/la da pridjem (iz nebitnih razloga).... ili kako sam ja prisao/la ....i da dajete svoje komentare na neciju pricu, samo molim vas bez ljutnje i svadje!

P.S. Iskreno se i ne nadam da ce ova tema da bude mnogo aktuelna i da ce te vi da dajete vasle price,zakljucke i misli, jer znam da vas mrzi dugo da pisete, ALI AJDE SAD DA CUJEMO TE SMEKERE KOJI STARTUJU I TE DOBRE RIBE STO IH SVI STARTUJU I NEMOJTE DA IZVRDAVATE JER CE TO U ZNACITI SUPROTRNO!

Hvala svima, a sad prstice na dugmice!

evo ovo sam procitala.........ali odgovor me mrzi da kucam opsiran pa bi samo navela da sam imala par jako lepih pocetaka .....i da ih se rado secam...jedan od tih je bio da mi je frajer prisao na bazenu, zatvorio oci i poljubio me...pocetak.......zabavaljali smo se godinu i po....rado se secam tog tipa......bio je otkacen i cool
 
Ja: (stojim i drzim sa dva prsta grlic pivske flase)
Ona: (prilazi) "Ej, cao... Je l' mogu nesto da te pitam?"
Ja: "Cao. Pitaj, al' ne znam da l' cu biti u mogucnosti da ti odgovorim."
Ona: "A koji si znak u horoskopu?"
Ja: (cutim i gledam na drugu stranu)
Ona: (odlazi)
Ja: (razmisljam) "Ebote, bas sam ispao gad... Mozda nije trebalo tako? Ali, bas me je iznervirala! A mozda je dobra devojka? Mozda bi se slozili? Ma, jok, nema sanse... Ipak, nije to zasluzila. Ma ko je ****. Uh, idiote, sta ti umisljas... Ma, nema veze....
... I tako se ja lepo ispricam sam sa sobom.
 
Julian_Duranona:
Ja: (stojim i drzim sa dva prsta grlic pivske flase)
Ona: (prilazi) "Ej, cao... Je l' mogu nesto da te pitam?"
Ja: "Cao. Pitaj, al' ne znam da l' cu biti u mogucnosti da ti odgovorim."
Ona: "A koji si znak u horoskopu?"
Ja: (cutim i gledam na drugu stranu)
Ona: (odlazi)
Ja: (razmisljam) "Ebote, bas sam ispao gad... Mozda nije trebalo tako? Ali, bas me je iznervirala! A mozda je dobra devojka? Mozda bi se slozili? Ma, jok, nema sanse... Ipak, nije to zasluzila. Ma ko je ****. Uh, idiote, sta ti umisljas... Ma, nema veze....
... I tako se ja lepo ispricam sam sa sobom.


sledeci put dodji na krstaricu pa pricaj umesto sam sebi.......vidis mene......:))))
 
Julian_Duranona:
Ja: (stojim i drzim sa dva prsta grlic pivske flase)
Ona: (prilazi) "Ej, cao... Je l' mogu nesto da te pitam?"
Ja: "Cao. Pitaj, al' ne znam da l' cu biti u mogucnosti da ti odgovorim."
.
Pa dobro, ti si joj vec rekao da neces mozda hteti (moci) da joj odgovoris (kao da si znao), nema potreba da se ljuti, mada iskreno da ti kazem mene takve korepe najvise nerviraju i lepse se osecam da pocne za nesto da me proziva nego tako (barem cu znati sto me je odbila).
 

Back
Top