Verske sekte- da ili ne?

Na osnovu cega si zakljucio da nije?
Nije kulturno Zoki da sve zelje izrazavas javno.
Nesto kazes nesto zadrzis ta sebe.

Na osnovu čega si zaključio da je "drugarica" nazarenka? Da se kladimo u 1000€ da je pravoslavne vere.

Ja kažem da je pravoslavka, ti kažeš da je nazarenka, pa kako ko pravo govorio tako mu bog dao pameti i zdravlja, i njemu i njegovim bližnjima. Pošteno. Samo još da se javi "drugarica", pa da te demantuje... Svaki put li ćeš biti demantovan...

Evo ja tebi da predložim da postaneš petkar. Pitaću svoje prijatelje muslimane da te prime. Moraćeš da klanjaš pet puta dnevno i da vičeš: "Tekbir! Allahu akbar!" Moraćeš i da se obrežeš, da bi zatvorio krunsku čakru... i sve ostale čakre... kao Isus i Muhamed...
 
Poslednja izmena:
Na osnovu čega si zaključio da je "drugarica" nazarenka? Da se kladimo u 1000€ da je pravoslavne vere.

Ja kažem da je pravoslavka, ti kažeš da je nazarenka, pa kako ko pravo govorio tako mu bog dao pameti i zdravlja, i njemu i njegovim bližnjima. Pošteno. Samo još da se javi "drugarica", pa da te demantuje... Svaki put li ćeš biti demantovan...

Evo ja tebi da predložim da postaneš petkar. Pitaću svoje prijatelje muslimane da te prime. Moraćeš da klanjaš pet puta dnevno i da vičeš: "Tekbir! Allahu akbar!" Moraćeš i da se obrežeš, da bi zatvorio krunsku čakru... i sve ostale čakre... kao Isus i Muhamed...

Pa uozbilji se i kazi na osnovu cega.
Ja sam prvi pitao.
Nije valjda da si opet rekao ne istinu?

Ja nasuprot tebe pratim temu.

I gore ces naci link da hvali i predlaze Nazarene.

Ajde sad ti kazi ba osnovu cega.
Ja ne nagadjam samo kao ti.
Ja kada nesto kazem, imam razlog i podlogu za to.

Tako se diskutuje i napreduje u znanju.
A bez toga se samo mlati.
Prazna slama.
Tako samo gubis vreme i ne naucis nista.
Slusaj ti mene Zoki i videces napredak .

A u vezi 1000 evra?
Nemas ti to.
Ko ovde sedi 24 sata taj nema pare.
 
Pa uozbilji se i kazi na osnovu cega.
Ja sam prvi pitao.
Nije valjda da si opet rekao ne istinu?

Ja nasuprot tebe pratim temu.

I gore ces naci link da hvali i predlaze Nazarene.

Ajde sad ti kazi ba osnovu cega.
Ja ne nagadjam samo kao ti.
Ja kada nesto kazem, imam razlog i podlogu za to.

Tako se diskutuje i napreduje u znanju.
A bez toga se samo mlati.
Prazna slama.
Tako samo gubis vreme i ne naucis nista.
Slusaj ti mene Zoki i videces napredak .

A u vezi 1000 evra?
Nemas ti to.
Ko ovde sedi 24 sata taj nema pare.

Kladiš li se? A "drugarica" neka dođe i odgovori.

Za sve ostalo što si napisao...

Da li je nekada neko od vas čuo za cyber jaja i cyber piliće?

Ovako. Uzme se kućište od starog kompjutera, u njega se stavi malo slame, i jedno dve kokoši. Potreban je i pevac, da ih posećuje s vremena na vreme. (Naravno, celu ovu operaciju treba da izvede samo i jedino onaj ko razlikuje kokoš od pevca.) I onda svako jutro u kućištu osvane barem po jedno jaje. To su vam cyber jaja. Ako ih stavite pod kokoš, pod sebe ili pod nekoga, a onda izležete pile - to vam je onda cyber pile.

E, sad, morate da numerišete sva jaja brojevima 1 i 0; tako se prave binarna jaja. Numerisanje jaja vrši se tako što se sva jaja provlače kroz okrugle minđuše. Ono koje može da prođe označava se brojem 0, dok se ono koje ne može da prođe označava brojem 1. Nivelisanje jaja, u smislu da li su vodoravno ili horizontalno postavljena, vrši se u odnosu na petlova pernata jaja, koja su referentna tačka. Ona se hrane kompjuterskom energijom iz kućišta. Svaka reč ili svaki broj mogu se izraziti uz pomoć binarnog niza. Zavisno od broja slova ili brojeva.

Ako se neka ženska zove, recimo, Jovanka, šta mislite koliko treba da joj se utera jaja i svega oko jaja da bi joj se ime napisalo u binarnom nizu? Izvinjavam se Titovoj udovici i još nekim gološijankama.

A da li jaja smeju da se probuše i nanižu na konac da bismo dobili pravi pravcati binarni niz?

Mislite o tome.

Luzeru, ti nemaš ni 10€, zato i ne smeš da se kladiš. :rida: Mukica.
 
Prvo.
Govorio si opet ne istinu da znas.
Drugo.
Nisam se nigde kladio.
Opet ne istina.
I onda kada te uhvatim u lazi vec peti put danas, onda ti se ja gadim?

Ti si kao Adan i Eva u bibliji.
Svojim ponasanjem potvrdjujes bibliju.
I oni su drugog krivili za svoja dela, obadvoje.
Bas kao ti...

Meni je sa tobom dosadno.
Ne igras fer.
A nenam drugog sve si oterao sa foruma.
 
Baš me briga šta tebe zanima.

Oboje. Tačka.

Neće tako ostati.

Bitno je kako se piše. Pravopis je stvar opšte kulture.

Kad bih ja pričao kako se priča u mom zavičaju, i ja bih govorio kao da sam progutao flašu.. nja, nja, nja... neću da govorim iz inata onako kako govore ljudi kojima iz usta smrdi na pržena svinjska creva. I tačka.

Od nervoze pucaju ljudi koji jedu meso, mleko i jaja. Ja sam vegan, jedem samo voće i povrće. Mi ne pucamo ni od čega.
 
Lord-Gautama-Buddha-Ji-Holding-Globe.gif
 
Pozdrav, ljudi :)
Ja sam odrasla u porodici hriscana pravoslavne veroispovesti, medjutim, ne svidja mi se kako pravoslavna crkva sada izgleda niti njeno ucenje. I zelim da trazim svoj spokoj i spasenje u nekoj drugoj zajednici.
Pa me zanima sta vi mislite ili znate o tzv. "verskim sektama", sto je kod nas pogrdno, a mislim na npr. Baptiste, Nazarene, Subotare itd.?
Mnooogo bi mi znacila pomoc. Unapred sam vam zahvalna! :rumenko:

Ni spokoj ni spasenje u verskoj zajednici nema šanse da nađeš,jer to nije nešto što se "nalazi" jer to nije niko drugi pogubio nego ti!
Spokoj i spasenje (od čega?:mrgreen:-od smrti koja je sastavni deo života?) se nalaze u sebi osvajanjem znanja i mudrosti,a priklanjanje nekoj skraćenoj verziji je praznoverje!
Vera ne može zameniti znanje i mudrost-ostavlja sva pitanja otvorena!
Tek mudrost smiruje čoveka!
 

Back
Top