Giovanardi: Spremni smo za invaziju na Dalmaciju

marlon:
Ma to su bre oni isti sto su onda u Splitu pisali "Sveti Sava je *****". A neki Srbin nas brat dodao "Jeste. **** je Svetog Duju" :lol: :lol: :lol:

Ех, па њима је наш СВЕТИ САВА трн у оку... сети се само оне скандалозне представе "Свети Сава" коју је писао онај бисексуалац Синиша Ковачевић, а главну улогу играо(заборави име оног полушиптара глумца) где су се наругали Светоме Сави и приказивали га као хомића, еј, а представа упакована у Тузли и све организовали неки фратри, тамо има неко њихово "семениште"... и на крају тај глумац УБИ ДВА ЧОВЕКА и заглави на робију и више као глумац не постоји... :razz: :razz: :razz:
 
E vidis eremito, juce nisam hteo da odgovaram onoj individui, zato sto sam ugovarao sa jednom obrazovanom damom veceru...ima tu na forumu nesto o tome :lol: To govori dovoljno o njegovoj inventivnosti i inteligenciji.

Vidis u cemu je problem ovog Foruma. Uvek ce se naci individue koje predvidljivo reaguju. Za doticnog nisam znao ko je do juce. Do sad su me nekoliko puta kada nisu imali argument optuzivali da sam Vadikal :lol: Kad bi neki iz te stranke videli kako sam pisao o lepotama Vatikana i njegove riznice, pa jos i da pisem latinicom a ne cirilicom oni bi me prvi razapeli. E sad momenat sa gay prozivanjem je jako zanimljiv. To je nesto novo. Do sad jedino jos to nisu koristili. A bogme imaju osnova, a reci cu ti i zasto. :lol: Nekoliko puta zadnjih meseci sam dobro ocepio tzv. gay pokret u Srbiji i njihovu propagandu kao i NVO koje ih svesrdno podrzavaju i finansiraju. Sad mnogi njihovi aktivisti i bogme aktivistkinje, se zarekose da kad tad ima da me sacekaju na krivini. :lol: E vidis mito ovo je krivina o kojoj pricaju, ali posto su naivni ne vide da je sa kontra nagibom, te ce sami sebe da sjebu vise nego mene i da izlete sa puta ako ne prikoce.

Bio je na Filozofskom Fakultetu profesor koga su svi studenti obozavali. Zvao se Lazar Trifunovic, umro je Bog da mu dusu prosti. Naucio me je jednu stvar a i druge studente. Da postujemo vrednosti ljudskog uma, i da proucavamo istoriju i to ne samo istoriju umetnosti ciji je on bio predavac. Rekao nam je da je poznavanje istorije jedna od najosnovnijih stvari, jer cemo se u zivotu i profesiji sretati sa raznim kreaturama koji ce pokusavati na sve nacine da izvrnu stvarne cinjenice. E vidis Mito tu sam magistrirao Dubrovnik. I o njemu ne moze niko da mi prica bajke.

Doci ce vrlo brzo vreme kad ce Italijani po pravu traziti deo Istre, neki ce traziti Dalmaciju, neki Dubrovnik. Dubrovnik po pravu nikada ne moze biti hrvatski. Moze biti samo Nezavisna republika ili eventualno pripadati Srbiji. Kosovo koje sutra ako ode u siptarske ruke, za deset godina ce opet biti srpsko. To mnogi znaju, a ovde lupetaju kao sto lupetaju na B92 forumu i kao sto vole svoje tople prijatelje te stoga dobro poznaju problematiku nezadovoljenosti istih i njihovih frustracija Slobodnom Srbijom gde za njihov pokret vise nece biti mesta.






:lol:
 
marlon:
E vidis eremito, juce nisam hteo da odgovaram onoj individui, zato sto sam ugovarao sa jednom obrazovanom damom veceru...ima tu na forumu nesto o tome :lol: To govori dovoljno o njegovoj inventivnosti i inteligenciji.

Vidis u cemu je problem ovog Foruma. Uvek ce se naci individue koje predvidljivo reaguju. Za doticnog nisam znao ko je do juce. Do sad su me nekoliko puta kada nisu imali argument optuzivali da sam Vadikal :lol: Kad bi neki iz te stranke videli kako sam pisao o lepotama Vatikana i njegove riznice, pa jos i da pisem latinicom a ne cirilicom oni bi me prvi razapeli. E sad momenat sa gay prozivanjem je jako zanimljiv. To je nesto novo. Do sad jedino jos to nisu koristili. A bogme imaju osnova, a reci cu ti i zasto. :lol: Nekoliko puta zadnjih meseci sam dobro ocepio tzv. gay pokret u Srbiji i njihovu propagandu kao i NVO koje ih svesrdno podrzavaju i finansiraju. Sad mnogi njihovi aktivisti i bogme aktivistkinje, se zarekose da kad tad ima da me sacekaju na krivini. :lol: E vidis mito ovo je krivina o kojoj pricaju, ali posto su naivni ne vide da je sa kontra nagibom, te ce sami sebe da sjebu vise nego mene i da izlete sa puta ako ne prikoce.

Bio je na Filozofskom Fakultetu profesor koga su svi studenti obozavali. Zvao se Lazar Trifunovic, umro je Bog da mu dusu prosti. Naucio me je jednu stvar a i druge studente. Da postujemo vrednosti ljudskog uma, i da proucavamo istoriju i to ne samo istoriju umetnosti ciji je on bio predavac. Rekao nam je da je poznavanje istorije jedna od najosnovnijih stvari, jer cemo se u zivotu i profesiji sretati sa raznim kreaturama koji ce pokusavati na sve nacine da izvrnu stvarne cinjenice. E vidis Mito tu sam magistrirao Dubrovnik. I o njemu ne moze niko da mi prica bajke.

Doci ce vrlo brzo vreme kad ce Italijani po pravu traziti deo Istre, neki ce traziti Dalmaciju, neki Dubrovnik. Dubrovnik po pravu nikada ne moze biti hrvatski. Moze biti samo Nezavisna republika ili eventualno pripadati Srbiji. Kosovo koje sutra ako ode u siptarske ruke, za deset godina ce opet biti srpsko. To mnogi znaju, a ovde lupetaju kao sto lupetaju na B92 forumu i kao sto vole svoje tople prijatelje te stoga dobro poznaju problematiku nezadovoljenosti istih i njihovih frustracija Slobodnom Srbijom gde za njihov pokret vise nece biti mesta.

Да, пок.Лазар Трифуновић је чисти геније, као и пре њега пок.чика Миша Ђурић - њихов допринос православној интелектуалној Србији не може се измерити речима...
нажалост знам о њима само из лепих прича и ангедота...

... али Ти си овде закачио један заиста већ видљив проблем а то је ИЗВРТАЊЕ ИСТОРИЈСКИХ ЧИЊЕНИЦА, или ЊИХОВО УНИШТАВАЊЕ... то примећујем већ дуже времена и не могу чудом да се начудим како су то организовали... то је просто лавина неистина или затрпавање истина... надам се да је пролазног карактера... па ево последњих година су и западни дегенерици схватили да им "фали неколико векова" и замолили В.Татакиса да напише ВИЗАНТИЈСКУ ФИЛОСОФИЈУ (хеленска патристичка и византијска философија)...књига је преведена код нас 2002.. и то је просто фантастична аргументована и документована студија (нарочито део Континуитет у философији Хелена до пада Византијског царства)...

... иначе мислим да је питање дана када ће Италијани затражити Истру... али шта су го*вна тражила и сејала то ће и да жању...

... а што се тиче педера, они су увек постојали и постојаће... не знам да ли им пратиш "активности" али нема значајније личности на свету коју нису прогласили или педером или масоном... и то је занимљив напор - тако да покушавају да младима усаде у главу ДА ТРЕБА ДА ПОСТАНУ ПЕДЕРИ или МАСОНИ... јер то је пут до славе и успеха :razz: :razz: :razz: а да не причам о светским педерима који пошто-пото желе да докажу да је "нормално" бити хомић... зато им је Шварценегер заб'о ексер у главу...
 
marlon:
E vidis eremito, juce nisam hteo da odgovaram onoj individui, zato sto sam ugovarao s......ne moze biti hrvatski. Moze biti samo Nezavisna republika ili eventualno pripadati Srbiji. Kosovo koje sutra ako ode u siptarske ruke, za deset godina ce opet biti srpsko. To mnogi znaju, a ovde lupetaju kao sto lupetaju na B92 forumu i kao sto vole svoje tople prijatelje te stoga dobro poznaju problematiku nezadovoljenosti istih i njihovih frustracija Slobodnom Srbijom gde za njihov pokret vise nece biti mesta.






:lol:
ok samo mi nije jasno na osnovu cega si zakljucio da ce kosovo opet bit srpsko? a siptari ga oce uzeti to je cinjenica, 'teli mi to il ne. a neznam otkud ti da cemo ga za 10g vratiti?? objasni mi to:)
a ako ode kosovo, velike su sanse da dodje RS i moze jos par stvari da se upise kod nas. tako da ide, izgubis-dobijes...
 
marlon:
E vidis eremito, juce nisam hteo da odgovaram onoj individui, zato sto sam ugovarao sa jednom obrazovanom damom veceru...ima tu na forumu nesto o tome :lol: To govori dovoljno o njegovoj inventivnosti i inteligenciji.

Vidis u cemu je problem ovog Foruma. Uvek ce se naci individue koje predvidljivo reaguju. Za doticnog nisam znao ko je do juce. Do sad su me nekoliko puta kada nisu imali argument optuzivali da sam Vadikal :lol: Kad bi neki iz te stranke videli kako sam pisao o lepotama Vatikana i njegove riznice, pa jos i da pisem latinicom a ne cirilicom oni bi me prvi razapeli. E sad momenat sa gay prozivanjem je jako zanimljiv. To je nesto novo. Do sad jedino jos to nisu koristili. A bogme imaju osnova, a reci cu ti i zasto. :lol: Nekoliko puta zadnjih meseci sam dobro ocepio tzv. gay pokret u Srbiji i njihovu propagandu kao i NVO koje ih svesrdno podrzavaju i finansiraju. Sad mnogi njihovi aktivisti i bogme aktivistkinje, se zarekose da kad tad ima da me sacekaju na krivini. :lol: E vidis mito ovo je krivina o kojoj pricaju, ali posto su naivni ne vide da je sa kontra nagibom, te ce sami sebe da sjebu vise nego mene i da izlete sa puta ako ne prikoce.

Bio je na Filozofskom Fakultetu profesor koga su svi studenti obozavali. Zvao se Lazar Trifunovic, umro je Bog da mu dusu prosti. Naucio me je jednu stvar a i druge studente. Da postujemo vrednosti ljudskog uma, i da proucavamo istoriju i to ne samo istoriju umetnosti ciji je on bio predavac. Rekao nam je da je poznavanje istorije jedna od najosnovnijih stvari, jer cemo se u zivotu i profesiji sretati sa raznim kreaturama koji ce pokusavati na sve nacine da izvrnu stvarne cinjenice. E vidis Mito tu sam magistrirao Dubrovnik. I o njemu ne moze niko da mi prica bajke.

Doci ce vrlo brzo vreme kad ce Italijani po pravu traziti deo Istre, neki ce traziti Dalmaciju, neki Dubrovnik. Dubrovnik po pravu nikada ne moze biti hrvatski. Moze biti samo Nezavisna republika ili eventualno pripadati Srbiji. Kosovo koje sutra ako ode u siptarske ruke, za deset godina ce opet biti srpsko. To mnogi znaju, a ovde lupetaju kao sto lupetaju na B92 forumu i kao sto vole svoje tople prijatelje te stoga dobro poznaju problematiku nezadovoljenosti istih i njihovih frustracija Slobodnom Srbijom gde za njihov pokret vise nece biti mesta.






:lol:


Moja iventivnost i moja inteligencija su samo moji, kao što je tvoja inteligencija i inventivnost samo tvoji....A ako posedujemo različita mišljenja, pa to je normalno...
A ako misliš da pripadam bilo kojoj nevladinoj organizaciji koja se bori za prava pedera grdno se varaš... :roll: Mrzim ih više nego ti.. :roll:
 
SIGNATURE 350:
ok samo mi nije jasno na osnovu cega si zakljucio da ce kosovo opet bit srpsko? a siptari ga oce uzeti to je cinjenica, 'teli mi to il ne. a neznam otkud ti da cemo ga za 10g vratiti?? objasni mi to:)
a ako ode kosovo, velike su sanse da dodje RS i moze jos par stvari da se upise kod nas. tako da ide, izgubis-dobijes...


Pitas pitanje na koje svaki Srbin zna odgovor. Sta mislis da li ce neko od sadasnjih politicara smeti da potpise nezavisnost Kosova. Nema sanse, ni Tadic ni Voja. Znaci onda ce da ga UN otmu, siposi ima da se raduju ko mongrili kad im das klik-klak, proci ce neko vreme, pocece da se revidiraju granice Srbije i ostalih ex yu republika....e onda stupa istorija na scenu i dolazi do ovoga o cemu pricam. Onda ce mnogi da uzmu onaj klik-klak pa ce sa njim malo da se lupaju po glavi i da se pitaju gde im je bio mozak.
 

Back
Top