Welcome to METALL city

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
metall city ???
ja vec zamisljam ...... crne zgrade. non stop mrak, znaci nema dana, nema cak ni meseca. gore crna svetla ...... jedino sto se beli su mrtvachki bleda lica stanovnika. a ponegde skrto svetle ulicne svetiljke ... na vrhu bandere je ljudska lobanja a u nju instalirana sijalica. ako zavirite u neke slepe ulice, moci cete videti tamne siluete kosatih ljudi koji vrse krvavi ritual uz muziku ....... uhmmm ...... (ajd' recite neke zesce metalce) ..... ajd' uz muziku Craddle of Filth (onaj je gadan)...

kako vam se svidjaaaa ??? :lol: :lol: :lol:
 
Keeper:
metall city ???
ja vec zamisljam ...... crne zgrade. non stop mrak, znaci nema dana, nema cak ni meseca. gore crna svetla ...... jedino sto se beli su mrtvachki bleda lica stanovnika. a ponegde skrto svetle ulicne svetiljke ... na vrhu bandere je ljudska lobanja a u nju instalirana sijalica. ako zavirite u neke slepe ulice, moci cete videti tamne siluete kosatih ljudi koji vrse krvavi ritual uz muziku ....... uhmmm ...... (ajd' recite neke zesce metalce) ..... ajd' uz muziku Craddle of Filth (onaj je gadan)...

kako vam se svidjaaaa ??? :lol: :lol: :lol:
:x :x :x :x :x make me want :x :x to throw up!!!
 
Keeper:
metall city ???
ja vec zamisljam ...... crne zgrade. non stop mrak, znaci nema dana, nema cak ni meseca. gore crna svetla ...... jedino sto se beli su mrtvachki bleda lica stanovnika. a ponegde skrto svetle ulicne svetiljke ... na vrhu bandere je ljudska lobanja a u nju instalirana sijalica. ako zavirite u neke slepe ulice, moci cete videti tamne siluete kosatih ljudi koji vrse krvavi ritual uz muziku ....... uhmmm ...... (ajd' recite neke zesce metalce) ..... ajd' uz muziku Craddle of Filth (onaj je gadan)...

kako vam se svidjaaaa ??? :lol: :lol: :lol:
Dany gadan? Dany? :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: Pa Dany je nesto najlepse sto postoji... :cry: :cry: :cry: :cry: A sto se tice mog nedolaska na net,drago mi je sto ste primetili :D ,ali na zalost nisam nasla nista pametnije da radim,samo samo morala MNOOOOGOOOO da ucim :cry: A sto se tice Metalgrada :D ...mmmmm...pa,ovako: imao bi Gothic cetvrt,gde bi sve bilo mracno i tajnovito,a tako lepo...imala bi jedno prelepo groblje,nocu jezivo,a danju skoro veselo...tu bi ziveo i prelepi pevac grupe 69 eyes i prelepi pevac grupe Type O' Negative i pralepi Ville Valo...Tarja i ona iz Within Temptation bi bile najbolje drugarice i zajedno bi pokusavale da smrsaju :lol: ... zatim TRASH cetvrt gde bi bili najjaci klubovi,gde bi se svirao samo TRASH,gde bi svi nosili iscepane pantalone,rockerice i TRASHERSKE patike...tu bi ziveo i Jason Newsted...mmmmm...tu stara Metallica ne bi izdala St.Anger,vec bi Jason ostao u grupi,a oni snimili album koji bi se zvao: "Tyrany",koji bi mogao da se poredi sa njihova prva cetiri koliko bi bio dobar...i Megadeth se ne bi raspao...Kreator bi izdao novi album,koji je,naravno,prosto savrsen,a Slayer bi odrzao koncer samo za Child in time i mene...zatim Heavy cetvrt gde bi Maideni radovno drzali koncerte,kao i Motorhead,Judas Priest,Saxon,Black Sabbath...u Black cetvrti bi ziveo Dany,koji ne bio postao pozer i ne bi pravio budalu od sebe po MTV-u...tu bi bili i Darkthrone,The Stone,Dimmu Borgir,Negura Bunget,Belphegor (to je isto black,jel tako?),Vintersorg...sve bi bilo jezivo i crno...tu bi bila i power cetvrt (mortisha,samo za tebe :D ) u kojoj bi Alogia konacno izdala novi album,Rhapsody i Blind Guardian uradili zajednicki projekat pod imenom:"Never Dying Kings",Hammerfall bi meni stalno svirali onu divnu pesmicu "We're never gonna stop"...tu bi sve bilo bajkovito i mnogo veselije nego u ostalim cetvrtima...tu bi se nalazilo jedno prelepo jezerce sa 7 azdaja...death cetvrt bi veoma podsecala na trash,ali bi se naravno svuda slusao death,Chuck ne bi umro,OBITUARY bi mi se svideo,kao i Cannibal Corpse,koji bi drzali koncert samo za Child in time...tu bi ziveli i Stoorbak i die_happy,koji bi se vencali izrodili puno mini-metalaca :lol: ...po celom gradu bi bili metalci,svi u crnom,starkama,martinkama...stalno bi se odrzavali koncerti,sa najlepsim sutkama na svetu...imali bismo i metalsku skolu,sa dva ogranka:jedan posvecen prosvetljivanju fensera i pozera,a drugi unapredjivanju metalaca. Posle toga dolazio bi Metalski fax,posle koga biste bili diplomirani metalac (a naravno studirali biste svoj omiljeni pravac,teoriju ili praksu,po zelji... :D )Feurerr bi bio gradonacelnik,a ja...hm...MINI-GRADONACELNIK :D (koji bi naravno imao mnogo vecu vlast od gradonacelnika :lol: sala :lol: )! :D Naravno bilo bi i drugacijih ljudi (npr. guitarrr_babe i Keeper :D ) i svi bi bili srecni i zadovoljni..."untill the end of time..." :D

P.S. Ako sam nekog zaboravila,nemojte mi zameriti,nego recite pa da ispravimo :D
 
hehhe. DECJA MASTA MOZE SVASTA, jel da Courtney :lol:
salim se ...... zanimljiv ti je tvoj metal city ... mogao bih da zivim u njemu (cim mogu i ovde) ......
a sto se Dany-ja tiche, mislim da se razilazimo po pitanju estetike ....... :roll: :wink:
 
e obvako sto se tice danny-a on je car ali je (koliko sam cula) nizak,hvala ti veliko kortni sto mislis na moje potrebe,ono za slayer i canibal bi bilo savrseno!!child is very happyyyyyy!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D pppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnoooooooooooo pozdrava od bojane(to mi je pravo ime)zzzzzzzaaaa
kortni!!!!!ali naravno zasto metal city?sve bi to bilo divno,ali bez takvog naslova!! :roll: :roll:
pozdrav svima stvarno ste me oraspolozili!!!!!
 
child in time:
e obvako sto se tice danny-a on je car ali je (koliko sam cula) nizak,hvala ti veliko kortni sto mislis na moje potrebe,ono za slayer i canibal bi bilo savrseno!!child is very happyyyyyy!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D pppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnoooooooooooo pozdrava od bojane(to mi je pravo ime)zzzzzzzaaaa
kortni!!!!!ali naravno zasto metal city?sve bi to bilo divno,ali bez takvog naslova!! :roll: :roll:
pozdrav svima stvarno ste me oraspolozili!!!!!
Milica (Courtney) zahvaljuje :D
Dany jeste nizak :cry: ,ali,zar to stvarno smeta? :wink:
 
child in time:
e obvako sto se tice danny-a on je car ali je (koliko sam cula) nizak,hvala ti veliko kortni sto mislis na moje potrebe,ono za slayer i canibal bi bilo savrseno!!child is very happyyyyyy!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D pppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnoooooooooooo pozdrava od bojane(to mi je pravo ime)zzzzzzzaaaa
kortni!!!!!ali naravno zasto metal city?sve bi to bilo divno,ali bez takvog naslova!! :roll: :roll:
pozdrav svima stvarno ste me oraspolozili!!!!!
Znaci jedini deo Metall city-a koji sam ja smislio (ime) ti si morala da ispljujes. smrc
 
Posto sam ja smislo naslov onda bi ja verovatno bio i arhitekta. Dakle Grad bi se satojao iz 9 krugova u centralnom krugu bila bi Inkognito-va kuca. A niste pomenuli dekoraciju grada u vidu malih lejica SVECA i posto bi trbalo da bude non-stop mrak onda najbolje da ga stavimo ispod zemlje. A posto child in time ne voli prvobitno ime mogli bi ga zvati i mini HELL. A sto se tice skole :lol: :lol: :lol: :lol: super i se setila. Zamisli profu "jesam li rekla da necu vise da vas primam na cas bez martinki, i onako danas treba da ucimo sut u rebra 123 strana u oblasti sutka". A fizicko gazenje fensica itd.... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Courtney:
Keeper:
hehhe. DECJA MASTA MOZE SVASTA, jel da Courtney :lol:
salim se ...... zanimljiv ti je tvoj metal city ... mogao bih da zivim u njemu (cim mogu i ovde) ......
a sto se Dany-ja tiche, mislim da se razilazimo po pitanju estetike ....... :roll: :wink:
:D Pa,kad cemo da se preselimo?

ehmmmmmmm.
ehm ehm ehm. ne znaaaaam.
a s kime da zivim u tom crnilu?
....... moja mama nece hteti tamo, a moj burazer se boji mraaaaaaka :lol:
 
Keeper:
Courtney:
Keeper:
hehhe. DECJA MASTA MOZE SVASTA, jel da Courtney :lol:
salim se ...... zanimljiv ti je tvoj metal city ... mogao bih da zivim u njemu (cim mogu i ovde) ......
a sto se Dany-ja tiche, mislim da se razilazimo po pitanju estetike ....... :roll: :wink:
:D Pa,kad cemo da se preselimo?

ehmmmmmmm.
ehm ehm ehm. ne znaaaaam.
a s kime da zivim u tom crnilu?
....... moja mama nece hteti tamo, a moj burazer se boji mraaaaaaka :lol:
Mene mozes da dobijes kao komsiju u najboljem slucaju (ili najgorem). :wink: :lol:
 
Furerr:
child in time:
e obvako sto se tice danny-a on je car ali je (koliko sam cula) nizak,hvala ti veliko kortni sto mislis na moje potrebe,ono za slayer i canibal bi bilo savrseno!!child is very happyyyyyy!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D pppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnoooooooooooo pozdrava od bojane(to mi je pravo ime)zzzzzzzaaaa
kortni!!!!!ali naravno zasto metal city?sve bi to bilo divno,ali bez takvog naslova!! :roll: :roll:
pozdrav svima stvarno ste me oraspolozili!!!!!
Znaci jedini deo Metall city-a koji sam ja smislio (ime) ti si morala da ispljujes. smrc
kazem ti naziv grada je malo...ali o.k. zamisao je savrsena!! :P :P :P neka se zove furrer city,posto si ga ti osmislio! :P :D :D :D :D :D
 
Keeper:
metall city ???
ja vec zamisljam ...... crne zgrade. non stop mrak, znaci nema dana, nema cak ni meseca. gore crna svetla ...... jedino sto se beli su mrtvachki bleda lica stanovnika. a ponegde skrto svetle ulicne svetiljke ... na vrhu bandere je ljudska lobanja a u nju instalirana sijalica. ako zavirite u neke slepe ulice, moci cete videti tamne siluete kosatih ljudi koji vrse krvavi ritual uz muziku ....... uhmmm ...... (ajd' recite neke zesce metalce) ..... ajd' uz muziku Craddle of Filth (onaj je gadan)...

kako vam se svidjaaaa ??? :lol: :lol: :lol:

Ja bih ipak voleo Dark Funreal, Dimmu, Borknagar, Lilitu.......... Ma ima puno bandova! A COF nikako!
p0z
 
child in time:
Furerr:
child in time:
e obvako sto se tice danny-a on je car ali je (koliko sam cula) nizak,hvala ti veliko kortni sto mislis na moje potrebe,ono za slayer i canibal bi bilo savrseno!!child is very happyyyyyy!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D pppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnoooooooooooo pozdrava od bojane(to mi je pravo ime)zzzzzzzaaaa
kortni!!!!!ali naravno zasto metal city?sve bi to bilo divno,ali bez takvog naslova!! :roll: :roll:
pozdrav svima stvarno ste me oraspolozili!!!!!
Znaci jedini deo Metall city-a koji sam ja smislio (ime) ti si morala da ispljujes. smrc
kazem ti naziv grada je malo...ali o.k. zamisao je savrsena!! :P :P :P neka se zove furrer city,posto si ga ti osmislio! :P :D :D :D :D :D

Ne ne nisam ja takav covek ne volim da se isticem. :shock: KO bi rekao!? Ne ozbiljno. E sad bi ja prelozio da se zove Child in time city ili Bojana town ali malo je nepdesno. Prvo bih izmenio ono city previse asocira na city (sa pinka). Kao drugo Mini hell nije lose ali tu bi se mozda inkognito buni. Na foru HELL je samo jedan. Mozda ............ sta vi mislite? I ovog puta ocu svi da mi odgovorite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top