Zenski napad

A šta tu ima da se misli... sviđa ti se, prihvatiš,... ne sviđa ti se, izvini, odbiješ je... Nego, šta mislite o porastu inteziteta diskontinuiteta formalnih parafraza kauzalnih nečega?
 
Пази...то је будућност.:wink:

Шалим се...али ће вероватно равноправност полова донети и равноправност у стартовима. А лично мислим да је то ОК женско стартовање...баш тако како си описала...дискретно.

Хаха Дисмисал...немој тако...још је свежа...има да се уплаши и побегне...ко ће онда да нас стартује? :lol: :wink: Боље нешто...да ли верује да је онтогенија јединке једнака рекапитулацији филогеније врсте? :lol:
 
OljicaOljica:
Dragi muskarci,
Sta mislite o tome da zena bude ta koja preuzima inicijativu u ostvarivanju prvog kontakta. Naravno, sve to da bude diskretno i lepo upakovano, .. pogled, osmeh, sms, poziv, pozdrav ..


pa to nema nikakve veze u us-u.....tu se ne zna ko pije a ko placa................:)))0
 
Sve je to lepo i krasno, ona daje diskretan znak muškarcu i šta dalje? Smatram da je pogreška ukoliko tada očekuje da on sve sam odradi do kraja, da je osvaja na osnovu diskretnog obećanja nečega što za njega može predstavljati samo mogućnost za ostvarivanje sopstvenih težnji (ljubav, sex, ima i drugih stvari...). Napravi se prvi korak, sačeka sa odgovor sa druge strane. OK. Ali nakon toga, zavođenje, kao i sve što može da se izrodi (a ne mora, ali o tome nije tema) postaje igra za dvoje. Davanje i primanje. Ali o tome nije bilo pitanja.

Daklem, protivan idejama o princezama koje bacaju maramicu, a zatim dižu nos i čekaju.

Da ne bude zabune, postoje i oni primerci, u ovom slučaju muškog roda (mada se cela priča može primeniti u bilo kojoj hetero-homo-šta već kombinaciji) koji smatraju da osoba koja je inicirala treba da nastavi svom žestinom, jer je sada ona nešto kao dužna da 'osvaja' predmet svojih interesovanja, bez istovremenih reakcija sa te druge strane. Ista pogreška o kojoj sam već pisao.

Jer šta je u stvari diskretna inicijativa? Po meni, način na koji dajemo do znanja da smo zainteresovani, tražeći odgovor sa druge strane, na osnovu kojega odlučujemo da li nastavljamo dalje. Trebalo bi zajedno, ali ko sam ja sad da o tome nešto objašnjavam.
 
OljicaOljica:
Dragi muskarci,
Sta mislite o tome da zena bude ta koja preuzima inicijativu u ostvarivanju prvog kontakta. Naravno, sve to da bude diskretno i lepo upakovano, .. pogled, osmeh, sms, poziv, pozdrav ..

Uvek sam ja bio taj koji je navođen (radarom), od strane devojaka, a nemilice, i žena. Provalio sam, kasnije, da one ne startuju napamet, nego odmeravaju duže i prave taktiku, a naizgled, i to veoma vešto, prepuštaju inicijativu drugoj strani.
Često se samo čini da ste vi osvajač, a sve vreme igrate po njenom taktu. Zadovoljstvo je je obostrano, a i uvek me je mrzelo da se cimam 8-)
 
OljicaOljica:
Dragi muskarci,
Sta mislite o tome da zena bude ta koja preuzima inicijativu u ostvarivanju prvog kontakta. Naravno, sve to da bude diskretno i lepo upakovano, .. pogled, osmeh, sms, poziv, pozdrav ..

Uvek ali uvek bez obzira što muškarci imaju trip da su oni izabrali, žene su te koje biraju....kad analiziram kasnije početak svake veze pa čak i običnog flerta žena je ta koja je pokazala interesovanje i dala signal za start, znači mi smo uvek izabrani.........
 
OljicaOljica:
Dragi muskarci,
Sta mislite o tome da zena bude ta koja preuzima inicijativu u ostvarivanju prvog kontakta. Naravno, sve to da bude diskretno i lepo upakovano, .. pogled, osmeh, sms, poziv, pozdrav ..

hehe, ne verujem da bilo ko ima nešto protiv - šta ih briga ne moraju da misle, samo se opuste, smeškaju, klimaju glavom i to je to :lol:
 
mislim da je to totalno do yaya, samo ja nikako da provalim kada me riba startuje....obicno je gledam onako belo, kao u kom je fazonu ova riba :-?.....ribe kako su nesigurne odma zapale negde da ih vise nikada ne vidim.....a posle me ortaci pitaju, sto si majmune iszlirao onaku cupi?........e tek onda mi dodje> aaaaaaaaaaaa, pa ona je mene startovala:roll:

znaci ribe ako vas tip bledo gleda tokom starta ne znaci da mu se ne swidjate:idea:
 
Pa i nije bas da uvek zena prva odabere.
Nekad su me birali oni koje ne primetim dok me ne odaberu. A nekad sam i ja birala. :p
Sada planiram da pridjem jednom decku i bas mi je nesto frka. 100 puta sam u glavi zamisljala sta cu da mu kazem i sta bi on mogao da mi odgovori, pa sta ja na to da mu kazem i tako...
:)
 
Ma ne komplikujte. Ko je zainteresovan on prilazi. To je okej. Nacin prilaska je vec sasvim druga tema.

@ Sharlotte the...

A decku nemoj da se foliras. Nego budi ono sto jesi. I reci mu onako kako jeste. Gledaj ga u oci i kazi mu sta imas. Da vidis kako ce da te postuje od 1. sekunde zbog toga. Jos ako si lepa.... Bog da te vidi. Prolazis, ko Marko Perovic onog mucenog grobara u derbiju... i postizes evro gol sa 25 metara.:grin:
Ako se uplasi toga sto imas da mu kazes... hm... onda znas sta ti je ciniti.... ;-)
...
Next please...:wink:
 
HeBePoBaTaH_:
Uvek sam ja bio taj koji je navođen (radarom), od strane devojaka, a nemilice, i žena. Provalio sam, kasnije, da one ne startuju napamet, nego odmeravaju duže i prave taktiku, a naizgled, i to veoma vešto, prepuštaju inicijativu drugoj strani.
Često se samo čini da ste vi osvajač, a sve vreme igrate po njenom taktu. Zadovoljstvo je je obostrano, a i uvek me je mrzelo da se cimam 8-)

pa to se i meni desilo :shock:
uvalio mi diskretno svoj broj i uzeo moj
pa kao pozovi
ja mislila da sam ja osvajač :lol:
 

Back
Top