Da vam devojka odplese na neku numeru

Slave Leia, ali obavezno uz hitove Mice Trofrtaljeke tipa "uteraj mi uteraj".
488f2570a3a407333b8790ae8cbe1ce0.jpg

Koji je smisao toga?:dontunderstand:
To totalno unistava eroticnost, a ova nerdy Slave Leia mi izaziva instant erekciju i zelju, a ukombinovati to sa Micom Trofrtaljkom je isto kao politi vrecu gowana na eroticnost koja ispunjava sva cula.:confused:
 
Koji je smisao toga?:dontunderstand:
To totalno unistava eroticnost, a ova nerdy Slave Leia mi izaziva instant erekciju i zelju, a ukombinovati to sa Micom Trofrtaljkom je isto kao politi vrecu gowana na eroticnost koja ispunjava sva cula.:confused:

Kakva erekcija...meni izaziva instant želju da je obučem i odvedem na gurmansku i pomfrit negde,sve mi deluje iskovrnuće se jadna od gladi....:confused:
Ako je i od sw geek-ova... previše je :neutral:

- - - - - - - - - -

Evo jedne prikladne...:lol:

 
Chek, chek, donji vesh? Moja ideala za to ne zna. Osim ako resice za dojkice smatrash donjim veshom. To bi bilo naughty. A ako si smislila to za svog muzjaka, onda Pavaroti ako voli operu, Sinan Sakic ako se prosipa u kafani za svim zenama koje je voleo, nije voleo, volece, ribicu koju je voleo njegov ortak... Imas kolko oces toga na yt i rt. Budi mastovita. Natali Portman je bila zanosna u nekom filmu kojeg se ne secam. Ali nju sam zapamtio.:per:
 
bio sam po mnogim mestrima sa mnogim zenama. po klubovima, crninje, azijatkinje, mulatkinje i drogirane kanadjanke
najbolji ples ikad je odigrala moja bivsa zena, druga po redu i ne zelim da se secam. muzike bilo nije, bio je zadnji dan od nas.
topik je najgori ikad!

otislo mi raspolozenje na nulu a i jeo sam masan burek
 
Poslednja izmena:
ja iskoristim priliku svake Nove godine da svom muzu otplesem po malo u svom duhu
on samo gleda i cuti
ne znam da li mu se svidja, ali cuti

pusti me tako jedno dva sata da se izigram pred njim i samo posmatra
nisam odgonetnula da li mu se ta zabava dopada, ali meni se dopada i ja igram
 

Back
Top