sakrivanje fajla

medicin83

Obećava
Poruka
99
Juce sam hteo da isprobam opciju sakrivanja foldera ...dakle isao sam desni klik pa properties pa poslednja opcija (moj XP je na nemackom) pa Versteckt ,....al razumecete o cemu se radi....
E, i onda folder nestade,.....kako sad da ga nadjem????????????????????????'' :shock:
 
Majn got!
Ja ofo ne fidela još od kupofina Nemačka Amiga iz prošlog milenijuma!
Mi sfi ovfde imala sistemi na američka jezika!
Probala Zuruck da fratila sfe na nazad!

Mala šala!
Naravno, ovde se radi o elementarnom "skrivanju" fajlova od strane sistema a Vi spadate u "novajlije" :wink: .
Ne brini, fajlovi i folderi su tu samo treba uključiti opciju (na engleskom a ti vidi kako bi to bilo na nemačkom)
Show hidden files and folders u okviru tools-folder options-view (otvori bilo koji sistemski prozor, makar my documents tj majne papiren :lol: ).
Nakon toga obrati pažnju na gornji desni ugao gde na (opet engleski) piše "Apply to all folders"

Posdrafila onaj koja ti kupila ofa ferzija od Dlakafog!
Pojela dva tulumba und ajne mozzart kuglen!
 
E zanima me jos nesto---hteo bih da sakrijem neke foldere ali ne opcijom sakriti, vec zastititi passwortom....ili ako napravim novi korisnicki profil sa sifrom, kako da prebacim fajlove koje zelim da zastitim u taj novi profil ?
Ako je moguce u okviru jednog korisnic.profila stavljati lozinke na odredjene foldere bilo bi odlicno ! Da ne komplikujem stvari sa profilima . :wink:
 
moze i folder lock ali ja nisam uspeo da ga nadjem na netu nigde,mator je, nasao sam na drenik.net , folder access 2.0 free, jednostavan program sa sifrom cak treba i sifra ako ces ga deinstalirati !!!, preporuka

poz.
 
A jeli a sto ako se ne snalazite lepo promenis ikonicu foldera
koji hoces da sakrijes u onu ikonicu koja se kao ne moze otvoriti
I ko se malo razume nece ni pokusavati d je otvori
 

Back
Top