Strasno glup osecaj....

Prevaris devojku sa najboljom drugaricom???

  • Sta dalje?

    glasova: 3 100,0%
  • Kako dalje?

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GoooFriend

Početnik
Poruka
1
Imam drugaricu koja mi je do ekskurzije bila najnajnajbolja drugarica, znala je sve moje tajne kao i ja njene,sedeli smo zajedno, ucili, vecinu vremena provodili zajedno! Sve je bilo super za ove tri godine naseg druzenja kad, na ekskurziji, ne znam kako,ali mi smo spavali!Njoj je to bio prvi put i bilo joj je super.Od tada,izmedju nas nista vise nije isto, ne zovemo se, ne pricamo, jedva da se pogledamo u skoli...a i meni i noj je bilo extra te noci...sta da radim? Sto je najgore, izgleda da sam se ja zaljubio u nju, iako imam devojku 2.5 godine :cry: Decko ' 88.
 
Vidim da niko nece da ti pomogne, pa cu ja bar da pokusam...
Ne ostaje ti nista drugo nego da priznas devojci, jer ce to kad-tad da dodje na videlo...
Ali pre toga bar popricaj sa drugaricom...
Nista ne garantujem, ali se nadam da sam bar malo bio od pomoci...
 
Keeper:
ja sam u anketi glasao za "shta dalje?".... mislim da je to pravi odgovor (:
:lol: I ja... :lol:
Ma, shutni ovu devojku (sadashnju) i smuvaj se sa ovom sa exk. :mrgreen: Mislim, tako bih bar ja uradila... :? Samo, ne znamo da li i ona zeli s'tobom ili ne. To shto te trenutno ignorishe mozda znachi da joj je neprijtano jer ipak imash devojku. Bila sam u situaciji da sam kulirala super druga 3 meseca (zbog neprijatne situacije), pa smo sada opet jako, jako dobri drugovi...
 
Anketa je jako umobolna..... Na pitanje se ne odgovara pitanjem, vec prikladnim odgovorom....*******, posle jebanja nema kajanja.... Mogu misliti kako vam je bilo super, kad devojka nece da ti se javi.... Jadnica se mozda isfrustrirala,.... Mozda si joj naneo traumu za ceo zivot..... ******, zamisli da se devojka ubije, i oboje osvanete u crnoj hronici...
 
GoooFriend:
Imam drugaricu koja mi je do ekskurzije bila najnajnajbolja drugarica, znala je sve moje tajne kao i ja njene,sedeli smo zajedno, ucili, vecinu vremena provodili zajedno! Sve je bilo super za ove tri godine naseg druzenja kad, na ekskurziji, ne znam kako,ali mi smo spavali!Njoj je to bio prvi put i bilo joj je super.Od tada,izmedju nas nista vise nije isto, ne zovemo se, ne pricamo, jedva da se pogledamo u skoli...a i meni i noj je bilo extra te noci...sta da radim? Sto je najgore, izgleda da sam se ja zaljubio u nju, iako imam devojku 2.5 godine :cry: Decko ' 88.


Au,brate,ti si i mene zajeb'o!

Znas sta-prvo popricaj sa drugaricom,pa ako vidis da to moze da funkcionise,ostavi devojku i probaj sa drugaricom!
 
Postovanim, osetljivim i pesnicki nadahnutim forumasima zahvaljujem na komplimentima... Evo, pamet samo preliva u glavi, nemam vise gde da je smestim....
100% je mala bila naduvana i pijana ko cuskija, cim se kresala sa naj frendom.... Ovaj tip nije rekao u koju skolu ide, ali slutim da je skola za decu ometenu u razvoju.... ******, da kresne najbolju drugaricu, ni u ludilu mi ne bi palo na pamet...... Prijateljstvo je nesto vise od ljubavi i emocija i treba ga postovati.....
 
premoodri zmaju
forumashki kralju
vidim, filozofija ti nije strana
al glup si ko banana -
prijateljstvo je i ljubav i emocija i niko normalan i malo iskusniji ne pravi znachajnu razliku izmedju prijateljstva i medjupolne ljubavi, a seks svakako nije izraz nichijeg neposhtovanja.
 
Oduvek sam imao problem, jer me ljudi protumace pogresno..... Samo cu vas potsetiti na reci cika Protagore- SVE JE ONAKO KAKO SE KOME CINI, COVEK JE MERA SVIH STVARI, POSTOJECIH DA JESU, NEPOSTOJECIH DA NISU....... Ko razume shvatice.... Pametni ljudi me obozavaju, a glupi me mrze kao skota......
 
Ala se ovde pisu pesme,... i sve to od kada sam se ja konektovao.... moje prisustvo bas podize kulturno-stvaralacki rad... U svakom slucaju sve je mnogo bolje dok se dize, kad pocne da pada, tada si prejebao i najebao........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top