For You My Dear...
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: For You My Dear...

Aktivan član Kiss_me (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano For You My Dear...

Pozorisna scena jedna soba. Glumci TI i JA. Publika, neme slike na zidu koje upijaju svaki pokret, rec pogled...
    Dijalozi skoro i nisu potrebni. Umesto nas, govore nasa tela, nase oci odslikavaju sve nase misli. Ispicijent bi bio suvisan, cak stranac koji zadire u nesto sto ga se apsolutno ne tice.
    Nasa koza je najbolji kostim, samo za nas krojen, al u paru su sklopljene kao puzzle, kao dva delica koja ako nedostaju cine sliku bezvrednom.
    Puzzle se spajaju, a uzdasi zadovoljstva ispunjavaju prostor. Vrhunac je tu, a i onako nema publika ostaje nepomicna pred tom uzvisenom slikom.
    Aplauz je nas smeh koji se sumom razliva nasim usnama.
    Originalna predstava, koja nikad nije identicna, ali je svaki put bolje uvezbana i idealnija.

Oath,this is product of your wish & my volition
    Kiss
    Poslednji put ažurirao/la Kiss_me : 20.10.2005. u 18:35
    U niskom letu,
    ptico moja dodirni me.
    I sve na svetu
    nek me podseca na tebe...

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: For You My Dear...

Jag har ingenting pratta.
    Älskar,det er skilmässa.

Tusen kysses for däe i blått romete.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Razumela sam malo, ali ne bas sve, ipak dovoljno (pliz prevedi mi sve)

Kiss
    U niskom letu,
    ptico moja dodirni me.
    I sve na svetu

Zainteresovan član Nikoll (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2005.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Kiss_me
    Pozorisna scena jedna soba. Glumci TI i JA. Publika, neme slike na zidu koje upijaju svaki pokret, rec pogled...
    Dijalozi skoro i nisu potrebni. Umesto nas, govore nasa tela, nase oci odslikavaju sve nase misli. Ispicijent bi bio suvisan, cak stranac koji zadire u nesto sto ga se apsolutno ne tice.
    Nasa koza je najbolji kostim, samo za nas krojen, al u paru su sklopljene kao puzzle, kao dva delica koja ako nedostaju cine sliku bezvrednom.
    Puzzle se spajaju, a uzdasi zadovoljstva ispunjavaju prostor. Vrhunac je tu, a i onako nema publika ostaje nepomicna pred tom uzvisenom slikom.
    Aplauz je nas smeh koji se sumom razliva nasim usnama.
    Originalna predstava, koja nikad nije identicna, ali je svaki put bolje uvezbana i idealnija.

Oath,this is product of your wish & my volition
    Kiss
    koliko strasti...samo nisam sigurna da li tetralne ,tj scenske, ili vrlo licne, tj privatne...
    U svakom slucaju kako su u pitanju mila moja dva forumasa zarazena virusom pozrista....welcome sa topic-om i neka vam ovo i bude scen,..
    A ja vise necu da kuckam ovde jer vama tekst ionako ne treba...Impro art...sve cete vi vec mastom sami...
    da li ista vis eu zivotu treba...strast i teatar odnosno LJUBAV

samo da vam posaljem kiss

Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Nikoll
    koliko strasti...samo nisam sigurna da li tetralne ,tj scenske, ili vrlo licne, tj privatne...
    U svakom slucaju kako su u pitanju mila moja dva forumasa zarazena virusom pozrista....welcome sa topic-om i neka vam ovo i bude scen,..
    A ja vise necu da kuckam ovde jer vama tekst ionako ne treba...Impro art...sve cete vi vec mastom sami...
    da li ista vis eu zivotu treba...strast i teatar odnosno LJUBAV

samo da vam posaljem kiss
    Draga moja Nikoll,
    pa gde si ti nama
    Ma ti si uvek dobrodosla pa i ovde. Svaki topik je javan, a samim tim i za komentarisanje.
    U svakom slucaju, nedostajala si nam
    U niskom letu,
    ptico moja dodirni me.
    I sve na svetu

Zainteresovan član Nikoll (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2005.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Kiss_me
    Draga moja Nikoll,
    pa gde si ti nama
    Ma ti si uvek dobrodosla pa i ovde. Svaki topik je javan, a samim tim i za komentarisanje.
    U svakom slucaju, nedostajala si nam
    I Vi meni...evo me
    Zamislite koja bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo o onome što znaju.
    Karel Čapek

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Hvala mojoj dragoj Kiss_Me za ovu temu, barem znam na koga mogu uvek da se oslonim.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •