Zene budite iskrene

sinnke:
Zasto ste u stanju ostaviti decka s kojim ste godinama i kojeg volite, zato sto vam drugi kojeg skoro i ne poznajete nudi lagodniji i bogatiji zivot?

Zato sto mi ovaj drugi sve nudi na tacni...ne moram da rintacim i da se mucim oko stvaranja novca kad vec sve imam:D:D:D a ljubav dolazi sama po sebi tako da cu se i u ovog koji je ruzan,debeo zaljubiti jednoga dana ili znas kako neki musrakci kazu :"ja joj sve placa,sredjujem,ulepsavam a drugi je yebe"....(mislim da ce sada da me zamrze svi ovde na forumu)..ali SINNKE je rekao iskrene devojke....;)
 
sinnke:
Najbolje da niste cule. I gore vam pise samo za iskrene.

A, zato nema vise odgovora, pa nema ovde iskrenih zena... :-D :-D
Salim se.
Sinnke, a ko je tebe tako naljutio, nesto si mi mnogo neraspolozen u poslednje vreme?
Daj nam neku pricu, primer, eto, desilo mi se to i to, zabavljali smo se tri godine, a onda me je ostavila zbog...
 
sinnke:
Zasto ste u stanju ostaviti decka s kojim ste godinama i kojeg volite, zato sto vam drugi kojeg skoro i ne poznajete nudi lagodniji i bogatiji zivot?

nikad nisam prekinula vezu u koj sam radi drugog muskarca..uvek je razlog bio izmedju nas, a ne spolja...
ako imam ono sto me zadovoljava,emotivno, duhovno i sexualno, ne postoji bolja ponuda..ni materijalna, ni nikakva..to je smesno
ako nemam, onda mi ne treba polja ponuda da takvu vezu prekinem...:roll:
 
Samantha Jouns:
Zato sto mi ovaj drugi sve nudi na tacni...ne moram da rintacim i da se mucim oko stvaranja novca kad vec sve imam:D:D:D a ljubav dolazi sama po sebi tako da cu se i u ovog koji je ruzan,debeo zaljubiti jednoga dana ili znas kako neki musrakci kazu :"ja joj sve placa,sredjujem,ulepsavam a drugi je yebe"....(mislim da ce sada da me zamrze svi ovde na forumu)..ali SINNKE je rekao iskrene devojke....;)

E hvala dragom bogu i samanti za iskren odgovor. To sam ja i mislio,a li sam hteo da mi zena potvrdi. Ja sam znao da svaka tako misli samo nijedna nece priznati.
E Samanta svaka cast.
Love is death.
:D:D:D:D:D
 
zelenooka:
A, zato nema vise odgovora, pa nema ovde iskrenih zena... :-D :-D
Salim se.
Sinnke, a ko je tebe tako naljutio, nesto si mi mnogo neraspolozen u poslednje vreme?
Daj nam neku pricu, primer, eto, desilo mi se to i to, zabavljali smo se tri godine, a onda me je ostavila zbog...

Opet vi na mene. Ma nije stvar u meni ja uzivotu s nekom nebi bio tri godine.
 
sinnke:
E hvala dragom bogu i samanti za iskren odgovor. To sam ja i mislio,a li sam hteo da mi zena potvrdi. Ja sam znao da svaka tako misli samo nijedna nece priznati.
E Samanta svaka cast.
Love is death.
:D:D:D:D:D

Ma ok..ja sam iskrena.....sledeci put kad te nesto zanima pitaj me na pp,..jer ovako ima ljudi koji nece shvatiti moj odgovor pa ce poceti da me stavljaju na listu neprijatelja 8)
 
Samantha Jouns:
Zato sto mi ovaj drugi sve nudi na tacni...ne moram da rintacim i da se mucim oko stvaranja novca kad vec sve imam:D:D:D a ljubav dolazi sama po sebi tako da cu se i u ovog koji je ruzan,debeo zaljubiti jednoga dana ili znas kako neki musrakci kazu :"ja joj sve placa,sredjujem,ulepsavam a drugi je yebe"....(mislim da ce sada da me zamrze svi ovde na forumu)..ali SINNKE je rekao iskrene devojke....;)

E moram jos jednom svaka cast na iskrenosti a i meni sto sam to isto provalio pa mi je samo trebao potvrdan odgovor.
Ali zbilja svasta sam video ali ovako iskrenu curu nikada i mislim da je neponovljivo.
 
Samantha Jouns:
Ma ok..ja sam iskrena.....sledeci put kad te nesto zanima pitaj me na pp,..jer ovako ima ljudi koji nece shvatiti moj odgovor pa ce poceti da me stavljaju na listu neprijatelja 8)

Ti meni jedino mozes biti na listi prijatelja. Takvih se ja ne bojim. Ti si zivi raritet. Ali ova tvoja izjava ide u zapisnik vaznih dogadjaja mog zivota i bices zapamcena do kraja istog.
 
sinnke:
Zasto ste u stanju ostaviti decka s kojim ste godinama i kojeg volite, zato sto vam drugi kojeg skoro i ne poznajete nudi lagodniji i bogatiji zivot?
nda, ti u pitanju nudis i odgovor a nema da se bira?!

da si me pitao zasto prvog ostavim radi drugog mozda bi i slozila neki odgovor tipa radi boljeg sexa :mrgreen: itd... ovako zaista ne znam meni je ekonomsko-socialni status prilicno visok tako da me lagodnji i bogatiji zivot bas i ne tangira sto ne znaci da trazim nekog levaka :lol:...
 
blondi:
nda, ti u pitanju nudis i odgovor a nema da se bira?!

da si me pitao zasto prvog ostavim radi drugog mozda bi i slozila neki odgovor tipa radi boljeg sexa :mrgreen: itd... ovako zaista ne znam meni je ekonomsko-socialni status prilicno visok tako da me lagodnji i bogatiji zivot bas i ne tangira sto ne znaci da trazim nekog levaka :lol:...

Dobro je za one koji znaju granicu. Nego ima njih koji voze Jaguar, pa im je i on malo onda oce Aston Martin pa im je i on malo pa bi avion koji ide i po vazduhu i u vodu.
Na kraju zele pecen sneg.
 
Ja biram samo likove koji voze dobra kola i jos neko vozilo (helikopter, brod, avion...). Moj bivsi decko je imao dva automobila i ja sam do sada uspela da navezbam da se vozim u oba istovremeno. Trenutni decko poseduje kola i camac, pa sad vezbam da se u tome jednovremeno vozim. Znate, malo je nezgodnije nego u dva automobila odjednom. O zivotu u 2, 3, 4, kuce da ne govorim. To sam apsolvirala. I sad mi vi kazite da je zivot nas sponzorusa jednostavan?
 
one4me:
Ja biram samo likove koji voze dobra kola i jos neko vozilo (helikopter, brod, avion...). Moj bivsi decko je imao dva automobila i ja sam do sada uspela da navezbam da se vozim u oba istovremeno. Trenutni decko poseduje kola i camac, pa sad vezbam da se u tome jednovremeno vozim. Znate, malo je nezgodnije nego u dva automobila odjednom. O zivotu u 2, 3, 4, kuce da ne govorim. To sam apsolvirala. I sad mi vi kazite da je zivot nas sponzorusa jednostavan?

hahahahahhahahahaha:D:D:D:D
Divna si....:D:D:D
A podmornicu nema tvoj decko???
Moj ima imitaciju titanika i drzi je u spavacoj sobi(skoro prirodna velicina).onda ti probaj da zamislis kako je spremacici kada treba da brise prasinu sa njega ....8)
 
Pa nema, siroma. I stavrno, mislim da nije fer da koleginicu po materijalonom opredeljenju prozivas ovako javno za takav nedostatak. Mislim, kako cu sad ljudima na oci? Ne, ne, Ipak, upravu si. Moracu sad drugog da nadjem koji ce obavezno posedovati i podmornicu. Hvala za otvaranje ociju, duso, ne znam kako sam do sada mogla ziveti bez toga!
 
one4me:
Ja biram samo likove koji voze dobra kola i jos neko vozilo (helikopter, brod, avion...). Moj bivsi decko je imao dva automobila i ja sam do sada uspela da navezbam da se vozim u oba istovremeno. Trenutni decko poseduje kola i camac, pa sad vezbam da se u tome jednovremeno vozim. Znate, malo je nezgodnije nego u dva automobila odjednom. O zivotu u 2, 3, 4, kuce da ne govorim. To sam apsolvirala. I sad mi vi kazite da je zivot nas sponzorusa jednostavan?

Koga ti biras? Ja sam tu govorio o zenama koje dobro izgledaju jer logicno koje lose izgledaju nemaju sanse da im se nudi tako nesto.
 
sinnke:
Zasto ste u stanju ostaviti decka s kojim ste godinama i kojeg volite, zato sto vam drugi kojeg skoro i ne poznajete nudi lagodniji i bogatiji zivot?


da ali usto mora da bude bas dobar frajer sa velikim inace nista.

odgovor na pitanje nikad neces saznati jer prvo ,ni jedna ti nece reci iskreno,drugo iz licnog iskustva sigurno neces.

dakle..ti si ljubomoran na tipove koji to mogu !!!

ha !!
 
Ovaj sad rece da ja lose izgledam ili mi se ucinilo? Iiiiju, crna ja, pa kako cu sad muza da nadjem, kad me ovako javno covek opljunu? mislim, moze li bar koji poen za trud? Strasno zelim da kad porastem budem sisata plavusa i sve radim u tom cilju. I sise su mi porasle za dva broja odkad se trudim.
 

Back
Top