Zene budite iskrene
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 119

Tema: Zene budite iskrene

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Zene budite iskrene

Zasto ste u stanju ostaviti decka s kojim ste godinama i kojeg volite, zato sto vam drugi kojeg skoro i ne poznajete nudi lagodniji i bogatiji zivot?
    Piti da, delat ne.

Zainteresovan član Pikosso (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Zene budite iskrene

A ko kaze da su sve devojke u tom fazonu?!
    [font=Trebuchet MS]The grates thing you'll ever learn is just to love and be loved in return :roll: [/font]
    [font=Trebuchet MS][/font]
    [font=Trebuchet MS]Inside my heart is breaking
    My make-up may be flaking
    But my smile still stays on.
    [/font]
    [font=Trebuchet MS]The show must go on.

[/font]

Domaćin zelenooka (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio sinnke
    Zasto ste u stanju ostaviti decka s kojim ste godinama i kojeg volite, zato sto vam drugi kojeg skoro i ne poznajete nudi lagodniji i bogatiji zivot?
    O kojim ti zenama ovde pricas?
    I gde si ovo cuo, ja ne znam ni jednu ovakvu...

Zainteresovan član Pikosso (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio zelenooka
    O kojim ti zenama ovde pricas?
    I gde si ovo cuo, ja ne znam ni jednu ovakvu...
    Ma verovatno ima takvih devojaka, ali ja nisam do sada ni jednu upoznala, tako da mi je malo tema unknown!
    [font=Trebuchet MS]The grates thing you'll ever learn is just to love and be loved in return :roll: [/font]
    [font=Trebuchet MS][/font]
    [font=Trebuchet MS]Inside my heart is breaking
    My make-up may be flaking
    But my smile still stays on.
    [/font]
    [font=Trebuchet MS]The show must go on.

[/font]

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Najbolje da niste cule. I gore vam pise samo za iskrene.
    Piti da, delat ne.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zato sto mi ovaj drugi sve nudi na tacni...ne moram da rintacim i da se mucim oko stvaranja novca kad vec sve imam a ljubav dolazi sama po sebi tako da cu se i u ovog koji je ruzan,debeo zaljubiti jednoga dana ili znas kako neki musrakci kazu :"ja joj sve placa,sredjujem,ulepsavam a drugi je yebe"....(mislim da ce sada da me zamrze svi ovde na forumu)..ali SINNKE je rekao iskrene devojke....

Domaćin zelenooka (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Najbolje da niste cule. I gore vam pise samo za iskrene.
    A, zato nema vise odgovora, pa nema ovde iskrenih zena... :-D :-D
    Salim se.
    Sinnke, a ko je tebe tako naljutio, nesto si mi mnogo neraspolozen u poslednje vreme?
    Daj nam neku pricu, primer, eto, desilo mi se to i to, zabavljali smo se tri godine, a onda me je ostavila zbog...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Za vrstu zena o kojoj si postavio pitanje, vec si i sam dao odgovor, zar ne?

SINDI
    Guest

nikad nisam prekinula vezu u koj sam radi drugog muskarca..uvek je razlog bio izmedju nas, a ne spolja...
    ako imam ono sto me zadovoljava,emotivno, duhovno i sexualno, ne postoji bolja ponuda..ni materijalna, ni nikakva..to je smesno
    ako nemam, onda mi ne treba polja ponuda da takvu vezu prekinem...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Zato sto mi ovaj drugi sve nudi na tacni...ne moram da rintacim i da se mucim oko stvaranja novca kad vec sve imam a ljubav dolazi sama po sebi tako da cu se i u ovog koji je ruzan,debeo zaljubiti jednoga dana ili znas kako neki musrakci kazu :"ja joj sve placa,sredjujem,ulepsavam a drugi je yebe"....(mislim da ce sada da me zamrze svi ovde na forumu)..ali SINNKE je rekao iskrene devojke....
    E hvala dragom bogu i samanti za iskren odgovor. To sam ja i mislio,a li sam hteo da mi zena potvrdi. Ja sam znao da svaka tako misli samo nijedna nece priznati.
    E Samanta svaka cast.
    Love is death.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio zelenooka
    A, zato nema vise odgovora, pa nema ovde iskrenih zena... :-D :-D
    Salim se.
    Sinnke, a ko je tebe tako naljutio, nesto si mi mnogo neraspolozen u poslednje vreme?
    Daj nam neku pricu, primer, eto, desilo mi se to i to, zabavljali smo se tri godine, a onda me je ostavila zbog...
    Opet vi na mene. Ma nije stvar u meni ja uzivotu s nekom nebi bio tri godine.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

E hvala dragom bogu i samanti za iskren odgovor. To sam ja i mislio,a li sam hteo da mi zena potvrdi. Ja sam znao da svaka tako misli samo nijedna nece priznati.
    E Samanta svaka cast.
    Love is death.
    Ma ok..ja sam iskrena.....sledeci put kad te nesto zanima pitaj me na pp,..jer ovako ima ljudi koji nece shvatiti moj odgovor pa ce poceti da me stavljaju na listu neprijatelja 8)

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

E moram jos jednom svaka cast na iskrenosti a i meni sto sam to isto provalio pa mi je samo trebao potvrdan odgovor.
    Ali zbilja svasta sam video ali ovako iskrenu curu nikada i mislim da je neponovljivo.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Ma ok..ja sam iskrena.....sledeci put kad te nesto zanima pitaj me na pp,..jer ovako ima ljudi koji nece shvatiti moj odgovor pa ce poceti da me stavljaju na listu neprijatelja 8)
    Ti meni jedino mozes biti na listi prijatelja. Takvih se ja ne bojim. Ti si zivi raritet. Ali ova tvoja izjava ide u zapisnik vaznih dogadjaja mog zivota i bices zapamcena do kraja istog.
    Piti da, delat ne.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

nda, ti u pitanju nudis i odgovor a nema da se bira?!

da si me pitao zasto prvog ostavim radi drugog mozda bi i slozila neki odgovor tipa radi boljeg sexa itd... ovako zaista ne znam meni je ekonomsko-socialni status prilicno visok tako da me lagodnji i bogatiji zivot bas i ne tangira sto ne znaci da trazim nekog levaka ...
    I love the Devil in me...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio blondi
    nda, ti u pitanju nudis i odgovor a nema da se bira?!

da si me pitao zasto prvog ostavim radi drugog mozda bi i slozila neki odgovor tipa radi boljeg sexa itd... ovako zaista ne znam meni je ekonomsko-socialni status prilicno visok tako da me lagodnji i bogatiji zivot bas i ne tangira sto ne znaci da trazim nekog levaka ...
    Dobro je za one koji znaju granicu. Nego ima njih koji voze Jaguar, pa im je i on malo onda oce Aston Martin pa im je i on malo pa bi avion koji ide i po vazduhu i u vodu.
    Na kraju zele pecen sneg.
    Piti da, delat ne.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Dobro je za one koji znaju granicu. Nego ima njih koji voze Jaguar, pa im je i on malo onda oce Aston Martin pa im je i on malo pa bi avion koji ide i po vazduhu i u vodu.
    Na kraju zele pecen sneg.
    neka hvala, nisam gladna 8)
    I love the Devil in me...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio blondi
    neka hvala, nisam gladna 8)
    Nisam za tebe ni rekao.
    Piti da, delat ne.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

Ja biram samo likove koji voze dobra kola i jos neko vozilo (helikopter, brod, avion...). Moj bivsi decko je imao dva automobila i ja sam do sada uspela da navezbam da se vozim u oba istovremeno. Trenutni decko poseduje kola i camac, pa sad vezbam da se u tome jednovremeno vozim. Znate, malo je nezgodnije nego u dva automobila odjednom. O zivotu u 2, 3, 4, kuce da ne govorim. To sam apsolvirala. I sad mi vi kazite da je zivot nas sponzorusa jednostavan?

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio one4me
    Ja biram samo likove koji voze dobra kola i jos neko vozilo (helikopter, brod, avion...). Moj bivsi decko je imao dva automobila i ja sam do sada uspela da navezbam da se vozim u oba istovremeno. Trenutni decko poseduje kola i camac, pa sad vezbam da se u tome jednovremeno vozim. Znate, malo je nezgodnije nego u dva automobila odjednom. O zivotu u 2, 3, 4, kuce da ne govorim. To sam apsolvirala. I sad mi vi kazite da je zivot nas sponzorusa jednostavan?
    hahahahahhahahahaha
    Divna si....
    A podmornicu nema tvoj decko???
    Moj ima imitaciju titanika i drzi je u spavacoj sobi(skoro prirodna velicina).onda ti probaj da zamislis kako je spremacici kada treba da brise prasinu sa njega ....8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

Pa nema, siroma. I stavrno, mislim da nije fer da koleginicu po materijalonom opredeljenju prozivas ovako javno za takav nedostatak. Mislim, kako cu sad ljudima na oci? Ne, ne, Ipak, upravu si. Moracu sad drugog da nadjem koji ce obavezno posedovati i podmornicu. Hvala za otvaranje ociju, duso, ne znam kako sam do sada mogla ziveti bez toga!

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio one4me
    Koga ti biras? Ja sam tu govorio o zenama koje dobro izgledaju jer logicno koje lose izgledaju nemaju sanse da im se nudi tako nesto.
    Piti da, delat ne.

Vragolasta Amfibija
    Guest

da ali usto mora da bude bas dobar frajer sa velikim inace nista.

odgovor na pitanje nikad neces saznati jer prvo ,ni jedna ti nece reci iskreno,drugo iz licnog iskustva sigurno neces.

dakle..ti si ljubomoran na tipove koji to mogu !!!

ha !!

Neproveren član Nevaljala (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

jbg..ja sam uvek padala na lepe oci..nista dobra kola, brdo love...tjah..sad shvatam gde gresim

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

Ovaj sad rece da ja lose izgledam ili mi se ucinilo? Iiiiju, crna ja, pa kako cu sad muza da nadjem, kad me ovako javno covek opljunu? mislim, moze li bar koji poen za trud? Strasno zelim da kad porastem budem sisata plavusa i sve radim u tom cilju. I sise su mi porasle za dva broja odkad se trudim.

Slične teme

1. ZA ISKRENE
    Autor Nexyok u forumu Žene
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 21.03.2008., 13:33
  2. Za iskrene Savete:)))
    Autor Waterfall u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.08.2005., 13:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor