Samilost...[ ovo nema veze sa Sex-om]

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
Da li dajete pare cigancicima na semaforima [mislim na ove sto prose].............Danas sam dosao do podatka da u centru u proseku svaki cigancic uzme mesecno od 18000 do 22000 hiljade..............

Kakva su vasa iskustva i da li imate naviku da dajete prosijacima...........


Ps.Bas sam sebe presabro ..........pa ja sam im prosli mesec dao oko 600 kinti...[ mislim sve sica 10,20 kinti]...........al vidis kako brzo nakupe....................
 
Ja im uvek i bezuslovno dajem siću. CIgančići su mi mnogo gotivni. I uvek je imam po džepovima. Čak i one besplatne programe često kupim. Imam već dva rasporeda časova i tri novogodišnje čestitke (ono za dečicu iz zvečanske) onih narukvica - narandžastih i belih isto imam par komada...

Ali mali gulanferi su mi extra, čim ih vidim smejem se :lol:
 
majcheki:
Ja im uvek i bezuslovno dajem siću. CIgančići su mi mnogo gotivni. I uvek je imam po džepovima. Čak i one besplatne programe često kupim. Imam već dva rasporeda časova i tri novogodišnje čestitke (ono za dečicu iz zvečanske) onih narukvica - narandžastih i belih isto imam par komada...

Ali mali gulanferi su mi extra, čim ih vidim smejem se :lol:

E kad jos i zapevaju.....................ma ekstra..............
 
Ja sam se letos bas iznervirala, uvek im dajem po 10-20 dinara i tako ja sedim u restoranu ,prilazi nam cigance i to ne bas malo, svi ga iskuliraju a ja se hvatam za novcanik i dajem mu 20 dinara a ono meni" Sta si mi dala to bre?", i ladno iz dzepa izvadi desetak novcanica od po 100 dinara i mase mi njima ispred nosa. E bas sam popizdela ccccccccccccccc
 
Zena s greskom:
Ja sam se letos bas iznervirala, uvek im dajem po 10-20 dinara i tako ja sedim u restoranu ,prilazi nam cigance i to ne bas malo, svi ga iskuliraju a ja se hvatam za novcanik i dajem mu 20 dinara a ono meni" Sta si mi dala to bre?", i ladno iz dzepa izvadi desetak novcanica od po 100 dinara i mase mi njima ispred nosa. E bas sam popizdela ccccccccccccccc

E mogu da zamislim a jesi mu otela te 100-ke.................he,he....................
 
Jao, oni što pevaju i sviraju u prevozu! Nikad neću zaboraviti kad je grupa cigančića upala u tramvaj, napravila silnu larmu praveći se da muziciraju, a onda krenuli po lovu. Mojoj mami, koja je sedela, jedno čupavo i musavo ciganče, koje nije imalo više od 4-5 godina, se nasloni na kolena laktovima, podboči glavu i kaže: "Srce moje, dušo moja, daj mi malo para!" :lol: Presamitila sam se od smeha, i obe smo izvadile sitniš i dale detetu.
 
Zena s greskom:
Ja sam se letos bas iznervirala, uvek im dajem po 10-20 dinara i tako ja sedim u restoranu ,prilazi nam cigance i to ne bas malo, svi ga iskuliraju a ja se hvatam za novcanik i dajem mu 20 dinara a ono meni" Sta si mi dala to bre?", i ladno iz dzepa izvadi desetak novcanica od po 100 dinara i mase mi njima ispred nosa. E bas sam popizdela ccccccccccccccc

aha, znaju da budu kvalitetno bezobrazni.
Ali ja nizakakve pare nebi prosila po gradu, pa da mi kažu da im je plata 10 puta veća od moje - istrpe oni i zimu i ponižavanja i pljuvanja i batina i maltretiranja. Jedna sitna prozivka, meni bi bila smešna.

Mala Jeca mi često pokaže pazar koji je sakupila u toku dana, pohvali se... hoće da joj neko kaže nešto lepo pa eto - što se mene tiče, mogu i ja :wink:
 
majcheki:
aha, znaju da budu kvalitetno bezobrazni.
Ali ja nizakakve pare nebi prosila po gradu, pa da mi kažu da im je plata 10 puta veća od moje - istrpe oni i zimu i ponižavanja i pljuvanja i batina i maltretiranja. Jedna sitna prozivka, meni bi bila smešna.

Mala Jeca mi često pokaže pazar koji je sakupila u toku dana, pohvali se... hoće da joj neko kaže nešto lepo pa eto - što se mene tiče, mogu i ja :wink:


Ko je Mala Jeca...............mislim koliki je pazar..............
 
Jeca, njen reon je kod ''Politike'' - nemam pojma koliko tačno ali kad izvadi kamaru, to je da se smrzneš :lol:

Mada opet, svaki put je čujem iza sebe kako nastavlja da traži i skoro uvek popije neku psovku ili ledeno ćutanje loklanih cica i okretanje glave na drugu stranu uz jedno uobraženo ''Beži'' ili ''Ne može''
 

Back
Top