Prilaženje, startovanje, početak...

McMillan

Poznat
Poruka
9.581
Aj' i ja da započnem jednu temu...
Kad tip prilazi ribi, obično mora da ima temu, prilaz, predstavu, performans...
Da li se i to karakteriše kao laž, ili se tu može biti iskren?
Ja mislim da iskren prilaz ne pali najviše. Kad priđeš nekoj sa svojim normalnim ponašanjem, teško da će da se primi. Muškarci su mnogo gadni...
Kako vi prilazite drugima, i kako bi ste voleli da vam priđu?
 
gazda, vec po pravilu moram da ti protivrecim....kad god sam bio iskren ribe su pomislile da ih baronisem i zapalile, dok kada pocnem lagano da pricam baronije na koje su navikle i koje slusaju swaki dan onda se lagano upoznamo i tek onda je dewojka spremna za istinu......

pazi, samo nemoj da kazes da nemam sta da ponudim...nije tako.
 
Sva sreća što nisam muško, jer mi se ovako smotanost prašta - u životu nisam umela niti bih umela da pridjem nekome prva. Tako da se zaista divim muškarcima koji iniciraju prvi kontakt - njihova premnost za rizik me fascinira.
A kao žensko bih ti rekla da je iskrenost kod najvećeg broja devojaka efikasnija nego foliranje, ali i duhovitost i spremnost da se šeretski prihvati i odbijanje (koje često i nije pravo odbijanje nego tvrdjenje pazara, zavisi, doduše, od osobe do osobe), ali i osećanje mere.
 
g-rock:
gazda, vec po pravilu moram da ti protivrecim....kad god sam bio iskren ribe su pomislile da ih baronisem i zapalile, dok kada pocnem lagano da pricam baronije na koje su navikle i koje slusaju swaki dan onda se lagano upoznamo i tek onda je dewojka spremna za istinu......

pazi, samo nemoj da kazes da nemam sta da ponudim...nije tako.
Imas los marketing... Poradi na tome...!
 
g-rock:
gazda, vec po pravilu moram da ti protivrecim....kad god sam bio iskren ribe su pomislile da ih baronisem i zapalile, dok kada pocnem lagano da pricam baronije na koje su navikle i koje slusaju swaki dan onda se lagano upoznamo i tek onda je dewojka spremna za istinu......

pazi, samo nemoj da kazes da nemam sta da ponudim...nije tako.
ja imam par podpitanja - nista licno ali eto tvoj post pa da analiziramo nesto...

dakle situacija u kojoj ti meni prilazis je sledeca... lagano mi prodajes baronije naravno moras to dobro odglumiti da izgleda autenticno jer ako te provalim izvisio si i toga si svestan, ulazes svu svoju snagu da me ubedis u nesto sto mozda nisi ti... jer pretpostavljas da je to ono sto ja trazim tj ocekujem od tebe...

prvo pitanje: zasto me uopste startujes kad pretpostavljas da nisi ti ono sto ja trazim???

drugo pitanje: kako ti znas sta ja trazim i kakva su moja ocekivanja?

ako pretpostavimo da na slepo pokusavas... i uspes pogoditi sta trazim te "izaberes" dobru ulogu, na osnovi koje dobijas prolaz koliko dugo onda jos glumis tog princa iz mojih snova? dozivotno???

jer ako si odabran po necemu sto nisi bices odbijen kad tad...

ja (govorim iskjlucivo za sebe) sam spremna za istinu samo u startu, sve ostalo kasnije je potvrda da si lazov a taj tip muskarca kod mene nema prolaz, a kao drugo to sto te odbijem nakon istine iz prvog kontakta ja smatram samo kao dobro za mene i tebe jer nama time pruzam sansu da upoznamo "prave" partnere...

think about this...
 
Fantina:
Sva sreća što nisam muško, jer mi se ovako smotanost prašta - u životu nisam umela niti bih umela da pridjem nekome prva. Tako da se zaista divim muškarcima koji iniciraju prvi kontakt - njihova premnost za rizik me fascinira.
A kao žensko bih ti rekla da je iskrenost kod najvećeg broja devojaka efikasnija nego foliranje, ali i duhovitost i spremnost da se šeretski prihvati i odbijanje (koje često i nije pravo odbijanje nego tvrdjenje pazara, zavisi, doduše, od osobe do osobe), ali i osećanje mere.
Što bre tvrđenje pazara... Što bre ne prilazite...
Baš bih voleo da vas vidim u našoj koži makar jedno nedelju dana...
 
Gazdarica:
Imas los marketing... Poradi na tome...!
Izvini Gazdarice,ali sta je marketing nego foliranje,reklama.A reklama je sama po sebi,velikim delom prevara i obmana.
Tako da...te fore da iskrenost prolazi su za "okaci macku o rep". Iskrenost ne prolazi nigde i zato moras uvek ...makar malo...da lazes i da mazes.Naravno da neces da prodjes ako su poptpuni lazov,ali ako znas da lazes imda se foliras sa finesama...velike su sanse da prodjes.
Mislim koji je ovo apsurd...ako muskarci,kao oni koji startuju,kazu da im iskrenost ne pomaze...sta onda zene imaju tu da prigovore?
Necu da generalozijem,ali u 90% slucajeva iskrenost ne pomaze.Provereno i prakticno dokazano na X primera.
 
PLESsitnihDEMONA:
Izvini Gazdarice,ali sta je marketing nego foliranje,reklama.A reklama je sama po sebi,velikim delom prevara i obmana.
Tako da...te fore da iskrenost prolazi su za "okaci macku o rep". Iskrenost ne prolazi nigde i zato moras uvek ...makar malo...da lazes i da mazes.Naravno da neces da prodjes ako su poptpuni lazov,ali ako znas da lazes imda se foliras sa finesama...velike su sanse da prodjes.
Mislim koji je ovo apsurd...ako muskarci,kao oni koji startuju,kazu da im iskrenost ne pomaze...sta onda zene imaju tu da prigovore?
Necu da generalozijem,ali u 90% slucajeva iskrenost ne pomaze.Provereno i prakticno dokazano na X primera.
evo ja imam komentar... razlika je izmedju sitnih, nevinih igri recima tj delima kojima zensku nasmejes, impresioniras, zainteresujes i lazima!

kako je pocela tema prica se o lazima tipa ja sam baja od 1,85 m a on mi nije ni do sisa :shock:
 
Devojke,nisam ja mislio na evidentne lazi!!! Ne neko da laze da ima 190cm kad ti se udvara,kada vidis koliki je otprilike...sto tako lupate?
Ja sam pricao o prefinjenima lazima...reklami,marketingu...sto rece Gazdarica.Kako tako bukvalno gledate?
Ne postoje sitne lazi.A to da neki muskarac slaze da ima 190 ili vec koliko...pa to je minorno.To se vidi i odmah znas na cemu si...sta cemo sa onim lazima tzv.sitnim koje ne mogu da se vide odmah,nego vremenom.
A vi ovde pricate ipak o lazima za upoznavanje preko neta.Mislima...kao lik kaze imam 185,crn,markantan,spotrski gradjen,blablabla...(trazi tipa za druzenje,hehehe!)...Ja sam mislio na direktno startovanje u kaficu,na zurci,na ulici....
 
PLESsitnihDEMONA:
Devojke,nisam ja mislio na evidentne lazi!!! Ne neko da laze da ima 190cm kad ti se udvara,kada vidis koliki je otprilike...sto tako lupate?
Ja sam pricao o prefinjenima lazima...reklami,marketingu...sto rece Gazdarica.Kako tako bukvalno gledate?
Ne postoje sitne lazi.A to da neki muskarac slaze da ima 190 ili vec koliko...pa to je minorno.To se vidi i odmah znas na cemu si...sta cemo sa onim lazima tzv.sitnim koje ne mogu da se vide odmah,nego vremenom.
A vi ovde pricate ipak o lazima za upoznavanje preko neta.Mislima...kao lik kaze imam 185,crn,markantan,spotrski gradjen,blablabla...(trazi tipa za druzenje,hehehe!)...Ja sam mislio na direktno startovanje u kaficu,na zurci,na ulici....


To je bio metaforični primer. Trebao si da shvatiš.
 
PLESsitnihDEMONA:
Devojke,nisam ja mislio na evidentne lazi!!! Ne neko da laze da ima 190cm kad ti se udvara,kada vidis koliki je otprilike...sto tako lupate?
Ja sam pricao o prefinjenima lazima...reklami,marketingu...sto rece Gazdarica.Kako tako bukvalno gledate?
Ne postoje sitne lazi.A to da neki muskarac slaze da ima 190 ili vec koliko...pa to je minorno.To se vidi i odmah znas na cemu si...sta cemo sa onim lazima tzv.sitnim koje ne mogu da se vide odmah,nego vremenom.
A vi ovde pricate ipak o lazima za upoznavanje preko neta.Mislima...kao lik kaze imam 185,crn,markantan,spotrski gradjen,blablabla...(trazi tipa za druzenje,hehehe!)...Ja sam mislio na direktno startovanje u kaficu,na zurci,na ulici....

ja sam ti dala samo jedan banalni primer misleci na lazi iz RL 8) (sad ti ispade bukvalista ;))

i nisam pricala o sitnim lazima vec takozvanim "igrama zavodenja" jer laz je laz...
 

Back
Top