Prilaženje, startovanje, početak...
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 87

Tema: Prilaženje, startovanje, početak...

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Podrazumevano Prilaženje, startovanje, početak...

Aj' i ja da započnem jednu temu...
    Kad tip prilazi ribi, obično mora da ima temu, prilaz, predstavu, performans...
    Da li se i to karakteriše kao laž, ili se tu može biti iskren?
    Ja mislim da iskren prilaz ne pali najviše. Kad priđeš nekoj sa svojim normalnim ponašanjem, teško da će da se primi. Muškarci su mnogo gadni...
    Kako vi prilazite drugima, i kako bi ste voleli da vam priđu?
    Bolje znati mnogo i često, nego malo i nikad, kojekude...

Domaćin lav607 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: Prilaženje, startovanje, početak...

Nemam pojma uvek one pridju meni...............
    Ma samo kad je lepo vreme...........

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Ja muškarcima ne prilazim - jednostavno nisam od te fele. A što se prilaska meni tiče: volim iskrenost .... volim da je muškarac vedar i nasmejan i da može i mene da nasmeje. Dovoljno za početak.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Naprotiv, bas iskrenost pali... Naravno, pod uslovom da muskarac ima sta da ponudi...

SINDI
    Guest

jedino iskrenost ima izgleda...:wink:

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano Re: Prilaženje, startovanje, početak...POCETAK I KRAJ

Citat Original postavio Gazdarica
    Naprotiv, bas iskrenost pali... Naravno, pod uslovom da muskarac ima sta da ponudi...

:-) :razz: ...
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

gazda, vec po pravilu moram da ti protivrecim....kad god sam bio iskren ribe su pomislile da ih baronisem i zapalile, dok kada pocnem lagano da pricam baronije na koje su navikle i koje slusaju swaki dan onda se lagano upoznamo i tek onda je dewojka spremna za istinu......

pazi, samo nemoj da kazes da nemam sta da ponudim...nije tako.
    [font=&quot]life's a bitch, but don't take it personally[/font]

Zainteresovan član Fantina (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Reputaciona moć
    50

Sva sreća što nisam muško, jer mi se ovako smotanost prašta - u životu nisam umela niti bih umela da pridjem nekome prva. Tako da se zaista divim muškarcima koji iniciraju prvi kontakt - njihova premnost za rizik me fascinira.
    A kao žensko bih ti rekla da je iskrenost kod najvećeg broja devojaka efikasnija nego foliranje, ali i duhovitost i spremnost da se šeretski prihvati i odbijanje (koje često i nije pravo odbijanje nego tvrdjenje pazara, zavisi, doduše, od osobe do osobe), ali i osećanje mere.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio g-rock
    gazda, vec po pravilu moram da ti protivrecim....kad god sam bio iskren ribe su pomislile da ih baronisem i zapalile, dok kada pocnem lagano da pricam baronije na koje su navikle i koje slusaju swaki dan onda se lagano upoznamo i tek onda je dewojka spremna za istinu......

Imas los marketing... Poradi na tome...!

SINDI
    Guest

apsolutno..biti iskren ne znaci biti prost i bahat...nego biti opusten i prirodan..

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio g-rock

ja imam par podpitanja - nista licno ali eto tvoj post pa da analiziramo nesto...

dakle situacija u kojoj ti meni prilazis je sledeca... lagano mi prodajes baronije naravno moras to dobro odglumiti da izgleda autenticno jer ako te provalim izvisio si i toga si svestan, ulazes svu svoju snagu da me ubedis u nesto sto mozda nisi ti... jer pretpostavljas da je to ono sto ja trazim tj ocekujem od tebe...

prvo pitanje: zasto me uopste startujes kad pretpostavljas da nisi ti ono sto ja trazim???

drugo pitanje: kako ti znas sta ja trazim i kakva su moja ocekivanja?

ako pretpostavimo da na slepo pokusavas... i uspes pogoditi sta trazim te "izaberes" dobru ulogu, na osnovi koje dobijas prolaz koliko dugo onda jos glumis tog princa iz mojih snova? dozivotno???

jer ako si odabran po necemu sto nisi bices odbijen kad tad...

ja (govorim iskjlucivo za sebe) sam spremna za istinu samo u startu, sve ostalo kasnije je potvrda da si lazov a taj tip muskarca kod mene nema prolaz, a kao drugo to sto te odbijem nakon istine iz prvog kontakta ja smatram samo kao dobro za mene i tebe jer nama time pruzam sansu da upoznamo "prave" partnere...

think about this...
    I love the Devil in me...

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Citat Original postavio Fantina
    Sva sreća što nisam muško, jer mi se ovako smotanost prašta - u životu nisam umela niti bih umela da pridjem nekome prva. Tako da se zaista divim muškarcima koji iniciraju prvi kontakt - njihova premnost za rizik me fascinira.
    A kao žensko bih ti rekla da je iskrenost kod najvećeg broja devojaka efikasnija nego foliranje, ali i duhovitost i spremnost da se šeretski prihvati i odbijanje (koje često i nije pravo odbijanje nego tvrdjenje pazara, zavisi, doduše, od osobe do osobe), ali i osećanje mere.
    Što bre tvrđenje pazara... Što bre ne prilazite...
    Baš bih voleo da vas vidim u našoj koži makar jedno nedelju dana...

Zainteresovan član =Darkman= (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Tacno tako. Sto devojke ne prilaze??? Ako nista drugo, imate skoro 100% sansu za uspeh...
    Svi zivimo u blatu, ali neki od nas gledaju u zvezde...

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio =Darkman=
    Tacno tako. Sto devojke ne prilaze??? Ako nista drugo, imate skoro 100% sansu za uspeh...
    :shock: pa je l' vi uopste hocete da budete muskarci ili ne?! mislim, ako ne mozete da istrpite junacki neko odbijanje, pa ajd vec jednom da zamenimo uloge ali u svemu

Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio =Darkman=

Kad vam pridju vi mislite da je to laka roba, a ne da je devojka hrabra. Ako vam ne pridje - onda se bunite. Pa šta hoćete vi muški. Odlučite se. Hoćete ulogu dama ili gospode????

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Ja nikad ne bih pomislio da je laka roba. Naročito jer znam da je potrebno dosta hrabrosti prići nekome ko ti se dopada.
    Takođe nisam rekao da mi je problem da priđem devojci, pa to je najlakše. Probam jednom, dva puta, i ako ne ide, ne ide. Tough luck.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Izvini Gazdarice,ali sta je marketing nego foliranje,reklama.A reklama je sama po sebi,velikim delom prevara i obmana.
    Tako da...te fore da iskrenost prolazi su za "okaci macku o rep". Iskrenost ne prolazi nigde i zato moras uvek ...makar malo...da lazes i da mazes.Naravno da neces da prodjes ako su poptpuni lazov,ali ako znas da lazes imda se foliras sa finesama...velike su sanse da prodjes.
    Mislim koji je ovo apsurd...ako muskarci,kao oni koji startuju,kazu da im iskrenost ne pomaze...sta onda zene imaju tu da prigovore?
    Necu da generalozijem,ali u 90% slucajeva iskrenost ne pomaze.Provereno i prakticno dokazano na X primera.

SINDI
    Guest

procitati blondikin post...

pa opet...

pa opet...

dok ne ukapiras

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Izvini Gazdarice,ali sta je marketing nego foliranje,reklama.A reklama je sama po sebi,velikim delom prevara i obmana.
    Tako da...te fore da iskrenost prolazi su za "okaci macku o rep". Iskrenost ne prolazi nigde i zato moras uvek ...makar malo...da lazes i da mazes.Naravno da neces da prodjes ako su poptpuni lazov,ali ako znas da lazes imda se foliras sa finesama...velike su sanse da prodjes.
    Mislim koji je ovo apsurd...ako muskarci,kao oni koji startuju,kazu da im iskrenost ne pomaze...sta onda zene imaju tu da prigovore?
    Necu da generalozijem,ali u 90% slucajeva iskrenost ne pomaze.Provereno i prakticno dokazano na X primera.
    evo ja imam komentar... razlika je izmedju sitnih, nevinih igri recima tj delima kojima zensku nasmejes, impresioniras, zainteresujes i lazima!

kako je pocela tema prica se o lazima tipa ja sam baja od 1,85 m a on mi nije ni do sisa :shock:

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

I to kakvih sisa...
    Pa naravno da se ne misli na to...
    Mada, evo dobrog: Ne znam šta mi je danas, obično sam viši...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio blondi
    evo ja imam komentar... razlika je izmedju sitnih, nevinih igri recima tj delima kojima zensku nasmejes, impresioniras, zainteresujes i lazima!

kako je pocela tema prica se o lazima tipa ja sam baja od 1,85 m a on mi nije ni do sisa :shock:
    Fala zeno, ustedi mi tipkanje!!!

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Ja sam nasao resenje.
    Musko treba prici zeni. Ali ovima danasnjim ne vredi prilaziti jer nisu ni dame ni zene.
    Zato je doslo do pometnje.
    Piti da, delat ne.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Devojke,nisam ja mislio na evidentne lazi!!! Ne neko da laze da ima 190cm kad ti se udvara,kada vidis koliki je otprilike...sto tako lupate?
    Ja sam pricao o prefinjenima lazima...reklami,marketingu...sto rece Gazdarica.Kako tako bukvalno gledate?
    Ne postoje sitne lazi.A to da neki muskarac slaze da ima 190 ili vec koliko...pa to je minorno.To se vidi i odmah znas na cemu si...sta cemo sa onim lazima tzv.sitnim koje ne mogu da se vide odmah,nego vremenom.
    A vi ovde pricate ipak o lazima za upoznavanje preko neta.Mislima...kao lik kaze imam 185,crn,markantan,spotrski gradjen,blablabla...(trazi tipa za druzenje,hehehe!)...Ja sam mislio na direktno startovanje u kaficu,na zurci,na ulici....

Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Devojke,nisam ja mislio na evidentne lazi!!! Ne neko da laze da ima 190cm kad ti se udvara,kada vidis koliki je otprilike...sto tako lupate?
    Ja sam pricao o prefinjenima lazima...reklami,marketingu...sto rece Gazdarica.Kako tako bukvalno gledate?
    Ne postoje sitne lazi.A to da neki muskarac slaze da ima 190 ili vec koliko...pa to je minorno.To se vidi i odmah znas na cemu si...sta cemo sa onim lazima tzv.sitnim koje ne mogu da se vide odmah,nego vremenom.
    A vi ovde pricate ipak o lazima za upoznavanje preko neta.Mislima...kao lik kaze imam 185,crn,markantan,spotrski gradjen,blablabla...(trazi tipa za druzenje,hehehe!)...Ja sam mislio na direktno startovanje u kaficu,na zurci,na ulici....

To je bio metaforični primer. Trebao si da shvatiš.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

ja sam ti dala samo jedan banalni primer misleci na lazi iz RL 8) (sad ti ispade bukvalista )

i nisam pricala o sitnim lazima vec takozvanim "igrama zavodenja" jer laz je laz...

Slične teme

1. Prilazenje devojkama
    Autor Bg8333 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 08.05.2006., 13:40
  2. Startovanje
    Autor Skarf u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 11.06.2004., 16:15
  3. Prilazenje...
    Autor iluzionista u forumu Ljubav i seks