Naruto anime i Iracionalna mrznja

Ок, схватио сам, тема је створена да се бави феноменом ирационалне мржње.
У том случају би требао да промениш назив теме, рецимо Аниме фанови и ирационална мржња, јер Наруто није једини аниме у којем се иста појављује. Има још таквих.
Ја ћу у сваком случају на теми о Наруто анимеу настављати да пишем шта ми се не допада...
 
Tvoja je, bogami, daleko vise od iracionalne. Apstraktna je. Vreme koje ulazes u to da dokazes da mrzis neki anime je WOW. Volim - ne volim koncept, a ne volim - mrzim. Nemoj samo da izvrsis seppuku u znak protesta covece.

Ne moras da pises u temi, niko te ne tera. Gledaj svoja posla i kraj. NAravno, ti to ne zelis. Zelis da svima unistis dozivljaj dok gledaju Naruto ili zelis da se svi koji kazu da je Naruto dobar anime osete inferiornijm od tebe, sto si u temi Naruto dokazao mnogo puta. Moraces da naucis gde je granica kulturnog ponasanja.

Ne znam zašto si ovo morao da pišeš, zašto si morao odmah da ga napadaš kad je ceo taj njegov prethodni post sasvim prijatan i u redu.
Ti sada ispadaš krivac jer si odmah skočio na njega a dečko je lepo rekao da SVAKO IMA DRUGAČIJE MIŠLJENJE.

Ок, схватио сам, тема је створена да се бави феноменом ирационалне мржње.
У том случају би требао да промениш назив теме, рецимо Аниме фанови и ирационална мржња, јер Наруто није једини аниме у којем се иста појављује. Има још таквих.
Ја ћу у сваком случају на теми о Наруто анимеу настављати да пишем шта ми се не допада...

Ovo nije loša ideja, svuda ima loših mišljenja ali upravo ZBOG TE MRŽNJE i loših mišljenja ovakva tema ne bi trebalo da postoji jer iz nje ne proizilazi ništa do vredjanje, prozivke i pretnje i još negativnosti.
Naravno da možeš da pišeš šta ti se ne dopada ali te opet molim BEZ POGRDNIH REČI I NAZIVANJA LIKOVA ILI MANGAKE IMENIMA.
 
Njegov post nema veze sa temom i ja na njegove poruke nisam odgovarao. To sto on nije razumeo o cemu je tema, zaista, nije moj problem. Ako hocete da ne objasnjavam ja cu svakako vrsiti report sa jasno definisanim stavkama, pa mozemo i tako da komuniciramo kao poslednje budale. Smatram da smo svi iznad toga sto se mene tice, a ja da trpim nepravdu zbog necije tvrdoglavosti i nerazumevanja ne zelim.

Mogao bih da promenim naziv teme, to sam i planirao doduse nakon sto sam video da stvara toliku konfuziju. Izvinjavam se moderaciji na smetnji. Tema nije otvorena kako bi bilo prepirke i to mora biti u vidu. Primeticete da nisam odgovarao korisniku na quote war niti to nameravam da radim u buducnosti.

Saglasan sam sa tim da se prethodne dve strane moderisu (postovi obrisu) koji nisu povezani sa temom, a ukoliko ja ne budem uveliko promenio naziv teme, ucinite to vi.

Ukoliko je toliki problem "mrznja", preimenujte u "Kada anime trpi negativnu kritiku" ili nesto slicno tome. Ne znam, vi odlucite.

Temu ne treba brisati jer "moze prouzrokovati spam", to nema nikakvog smisla, Tu je moderacija da obrise negativne poruke. Ukoliko moderacija ne moze ili ne zeli da se posveti poslu citanja svih poruka, kako stoji u pravilniku, znaci da je problem u moderaciji, a ne u temi koja se bavi jednim veoma realnim problemom.

"Moderatori Foruma Krstarice dužni su da: čitaju sve poruke u forumu koji moderišu

iako nisam čitala više od pola ali pohvatala par reči

Upravo zbog toga, da je moderacija procitala sta sam napomenuo shvatila bi zbog cega postoji spam, odnosno zbog cega ja nisam podsticao raspravu ma kog tipa niti je tema tome namenjena u negativnom kontekstu u odnosu na bilo kakav vid provokativne prirode.

Naglasicu ponovo, saglasan sam sa tim da se tema ostro moderise. Moj licni predlog je da se Nenadove poruke u kojima iskazuje svoj stav na kontu Naruto animea prebace u Naruto temu jer je ipak ulozio puno truda u pisanje, a naime pisao je iz igraonice i ne bi bilo fer da izgubi sve svoje sto je napisao. Pozdrav svima
 
Poslednja izmena:
Kyuubi napad nije bio inicijacija za Uchiha pobunu, vec je to odradjeno daleko ranije kada je Tobirama Senju dao Uchihama da drze odredjenu poziciju konohagakure policije. Elder Council, odnosno staresine, je u stvari Danzo ubedio da je Uchiha klan odgovoran. Vremenom se stvorio jedan vid prezira, mrznje i to je dovelo do stanja u kojem Uchiha klan zeli da se pobuni. Vise o tome na ovoj strani koja to objasnjava u detaljima koji su bitni kako bi se prica razumela.

Ovde je po meni veliki PLOT HOLE. Kao prvo Kurama je ostetila/o poprilicno infrastrukturu Konohe UKLJUCUJUCI i zgrade i kuce Uciha klana kao sto mozemo videti iz Itacijeve hronike koja je bila sada skoro. Kao drugo da su Ucihe uopste bili upleteni u to oni bi odmah poceli da idu u napad na staresine, a ne da za vreme napada evakuisu civile sto je i njihova duznost kao policija sto bi i svaki retard uocio i dosao do zakljucka da to nisu oni organizovali. Sve u svemu bilo kakva ozbiljnija istraga ovog napada bi sklonila ljagu sa Uciha
 
Ок, схватио сам, тема је створена да се бави феноменом ирационалне мржње.
У том случају би требао да промениш назив теме, рецимо Аниме фанови и ирационална мржња, јер Наруто није једини аниме у којем се иста појављује. Има још таквих.
Ја ћу у сваком случају на теми о Наруто анимеу настављати да пишем шта ми се не допада...
Ja istovremeno volim i ne volim Naruta. Volim zato sto je zabavan, ima poprilicno dobro osmisljen koncept tog sveta. A ne volim ga zato sto ubacuju dosta APSOLUTNO retardiranih u nepotrebnih stvari u vidu fillera(najbolji primer za to je serija filler epizoda sa nekim jebenim nojem(pticom) i samim Narutom na nekom brodu), masivno ne iskoristavanje PLANINE glavnih i sporednih likova fransize(Sakura je posle 250 epizoda KONACNO uradila nesto konkretno u borbi sa Sasorijem, da ne pricam o ostalima), nedoslednost price i jednostavno jos malo neceg tu i tamo.
Mogli su da urade sasvim pristojan i kvalitetan anime i sa tri puta manje ali kvalitetnijih epizoda. Pogledajte samo sta su uradili u FMAB sa samo 64 epizode ili HunterxHunter, obje ove anime su remek dela po meni naspram Naruta.
 
Iskreno meni se za sada sviđa, ono kao Naruto part 1, jednostavne misije, akademija itd., bez ovih reinkarnacija, dragon ball power levela i tih gluposti koje su vladale na kraju Naruta.
Нисам гледао, али верујем да ће се и сага са сином временом да постане као и сви остали shonen жанрови-DBZ ниво претеривања...
 

Back
Top