Potvrda-kod nas nema mnogo pravih rastamana!!!
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Potvrda-kod nas nema mnogo pravih rastamana!!!

Rasta
    Guest

Podrazumevano Potvrda-kod nas nema mnogo pravih rastamana!!!

Sta da se radi,ljudi izgleda vise vole nasilje i satanizam...Respect for Jah Girl!!!

Zainteresovan član Stoorbak (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Potvrda-kod nas nema mnogo pravih rastamana!!!

Citat Original postavio Rasta
    Sta da se radi,ljudi izgleda vise vole nasilje i satanizam...Respect for Jah Girl!!!
    Pa da naravno kad zivimo u takvom okruzenju. Okruzenju gde se nakon svakih 30 vode krvavi ratovi!!!

Nemam nishta protiv rasta mana, vec sam ti jednom reko da volim da cujem reggae, a ranije sam bash aktivno slushao reggae
    p0z

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Rasta
    Tnx Rasta ;) Pa...nazalost je tako ne bih da se ponavljam po milioniti put o tome ;)
    tako da...Peace..RASTA :)

Naravno da nema rastamana,ali ima tako mnogo onih koji koriste nick-ove koji sadrze karakteristicne reci vezane za rastafarijanizam(kao npr.Jah).Iz kog razloga,ne znam.Zato sto je Marley bio Rasta?Zato sto su odgledali neki dokumentarac u kome MArley pusi(oni kazu"duva")pred kamerama,pa misle da je to cool?Zato sto je Rastafarijanizam "cool"?Neka mi neko odgovori.Zasto ne koristite nick ,recimo Alah,umesto Jah?

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Mistical_truth
    Naravno da nema rastamana,ali ima tako mnogo onih koji koriste nick-ove koji sadrze karakteristicne reci vezane za rastafarijanizam(kao npr.Jah).Iz kog razloga,ne znam.Zato sto je Marley bio Rasta?Zato sto su odgledali neki dokumentarac u kome MArley pusi(oni kazu"duva")pred kamerama,pa misle da je to cool?Zato sto je Rastafarijanizam "cool"?Neka mi neko odgovori.Zasto ne koristite nick ,recimo Alah,umesto Jah?
    to je bila otvorena "prozivka" meni?!

Citat Original postavio JaH_G|rL
    Citat Original postavio Mistical_truth
    to je bila otvorena "prozivka" meni?!
    Direktno upucena

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Zaista nemam nameru da ti se pravdam i dokazujem ovde... a smatram da je ovo prozivanje TOTALNO debilno...

Podrazumevano

Citat Original postavio JaH_G|rL
    Zaista nemam nameru da ti se pravdam i dokazujem ovde... a smatram da je ovo prozivanje TOTALNO debilno...
    Ne,tvoja neupucenost u pojmove i simboliku je,kako ti kazes:"TOTALNO debilna"

Zainteresovan član blackground (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Alo bre mistical f*** off vise sa prozivanjem po kanalu!
    Ako ti smeta imas e-mail pa se svadjaj.

hvala na razumevanju

*anja
    Guest

Podrazumevano @3*$35

Citat Original postavio blackground
    Alo bre mistical f*** off vise sa prozivanjem po kanalu!
    Ako ti smeta imas e-mail pa se svadjaj.

hvala na razumevanju
    Da li je tebe neko nesto pitao?To "imas mail nji,nji,nji" mozes da pricas svojoj mami,koja ce mozda da te saslusa.Ako ti se ne svidja prozivka onda ignorisi one koji to rade(tvoja pateticna poruka sigurno nece iskoreniti prozivanje),de**lu.

Rasta
    Guest

Podrazumevano

Ajde stvarno nemojte da mi se prozivate ovde.PEACE za sve!!!

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Let there be peace to all.

Obećava sluzimo narodu (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Stvarno prozivke su stvarno suvisne, ali da ljudi upotrebljavaju rastafarijanstvo za svakakve gluposti to je cinjenica!!! Uredu je slusati rege ali ljudi, pa naravno da nema puno rastafarijanaca kod nas
    ZABOGA, pa mi smo pravoslavci, i verujemo u Isusa a ne u Rastu!!!!

Rasta
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio sluzimo narodu
    Stvarno prozivke su stvarno suvisne, ali da ljudi upotrebljavaju rastafarijanstvo za svakakve gluposti to je cinjenica!!! Uredu je slusati rege ali ljudi, pa naravno da nema puno rastafarijanaca kod nas
    ZABOGA, pa mi smo pravoslavci, i verujemo u Isusa a ne u Rastu!!!!
    ne svi...

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Dobri ste za posmatranje.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio VisionOfDisorder
    Dobri ste za posmatranje.
    A ti si do jaja!

guitarrr_babe
    Guest

Podrazumevano O svemu ovome...

Svako je zasluzio da se njegovo misljenje cuje. Pa sta ako se misljenja ne slazu. Irie za rastu i Jah_girl, potpuno se slazem sa vama. Nisam ono sto bi bilo ko nazvao rastom, ali i ne vidim zasto bih morala da se ogranicavam, karakterisem ili opisujem. Pustam da me vodi ideja da smo svi jedno, crni, beli, crveni, zeleni, nasmejani, namrsteni, ovde i tamo, svi smo braca i sestre pod jednim bogom u cijim smo rukama. Ako je ideja o jednakosti svih stanovnika zemljine kugle nekome toliko teska da shvati, ima pravo da se zapita zasto zivi na ovoj planeti. Ako smo svi u istom Babylon system-u, lakse ce nam biti zajedno.

Zatim, sledeca misao u ovom delu resoning-a:
    Ko uspe da pronikne u sustinu rasta ucenja (ne kazem da svako moze da shvati rasta ucenje, niti da postoji pravilno tumacenje rasta ucenja - rasta je onakav kakvim ga ti vidis, i ono sto ti zamislis - vrlo rastegljiv pojam, ali svako tumacenje mora imati istu osnovu) shvatice da je razlika izmedju rastafari religije i pravoslavlja minimalna. RASTAFARI JE NASTAO POD UTICAJEM ETIOPLJANSKE PRAVOSLAVNE CRKVE. Da li je to jasno?

[nagadjanja - Marli je pred sam kraj svoga zivota (pred album Uprising) promenio veru u pravoslavlje (sajt www.bobmarley.com ili www.thirdfield. com). Ako zivim u zabludi, slobodno me opomenite, bicu srecna da saslusam]

A sto se tice konstatacije koja je zapocela diskusiju (od koje smo se malo udaljili) - snazni smo onoliko koliko duse, volje i vere imamo, ne koliko istomisljenika imamo. So, no fear my brethren and sistren, Jah time gonna come. One day or another.

Rasta
    Guest

Podrazumevano Re: O svemu ovome...

Citat Original postavio guitarrr_babe
    Svako je zasluzio da se njegovo misljenje cuje. Pa sta ako se misljenja ne slazu. Irie za rastu i Jah_girl, potpuno se slazem sa vama. Nisam ono sto bi bilo ko nazvao rastom, ali i ne vidim zasto bih morala da se ogranicavam, karakterisem ili opisujem. Pustam da me vodi ideja da smo svi jedno, crni, beli, crveni, zeleni, nasmejani, namrsteni, ovde i tamo, svi smo braca i sestre pod jednim bogom u cijim smo rukama. Ako je ideja o jednakosti svih stanovnika zemljine kugle nekome toliko teska da shvati, ima pravo da se zapita zasto zivi na ovoj planeti. Ako smo svi u istom Babylon system-u, lakse ce nam biti zajedno.

Zatim, sledeca misao u ovom delu resoning-a:
    Ko uspe da pronikne u sustinu rasta ucenja (ne kazem da svako moze da shvati rasta ucenje, niti da postoji pravilno tumacenje rasta ucenja - rasta je onakav kakvim ga ti vidis, i ono sto ti zamislis - vrlo rastegljiv pojam, ali svako tumacenje mora imati istu osnovu) shvatice da je razlika izmedju rastafari religije i pravoslavlja minimalna. RASTAFARI JE NASTAO POD UTICAJEM ETIOPLJANSKE PRAVOSLAVNE CRKVE. Da li je to jasno?

[nagadjanja - Marli je pred sam kraj svoga zivota (pred album Uprising) promenio veru u pravoslavlje (sajt www.bobmarley.com ili www.thirdfield. com). Ako zivim u zabludi, slobodno me opomenite, bicu srecna da saslusam]

A sto se tice konstatacije koja je zapocela diskusiju (od koje smo se malo udaljili) - snazni smo onoliko koliko duse, volje i vere imamo, ne koliko istomisljenika imamo. So, no fear my brethren and sistren, Jah time gonna come. One day or another.
    Respect za ovo babe ali ipak si pogresila malo.Nije promenio veru u pravoslavlje ali je blisko povazana vera sa pravoslavljem.Nije se bas razvila iz te te crkve ali su veoma bliske.Jos jednom hvala na podrsci :)
    Peace

guitarrr_babe
    Guest

Podrazumevano tnx

Tnx, dakle... Netom kruzi mnooogo razlicitih informacija, tesko je snaci se u moru (da ne pricamo o mogucim pokusajima manipulacije). All the best!

It's not the sharing that bothers me, it's the silence...

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kako da bude pravih rasti kod nas kad su raste crni rasisti koji cak ni ne jedu nista sto je belo?!

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Gle pa ja sam na ovo vec odgovorio...
    PRE DVE GODINE

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zar jos nisi shvatio da je vreme relativan pojam?

Citat Original postavio VisionOfDisorder
    Gle pa ja sam na ovo vec odgovorio...
    PRE DVE GODINE

Slične teme

1. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 31.01.2008., 16:28
  2. NEMA TU MNOGO DA SE PRIČA
    Autor ILLUMINAT u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 14.01.2008., 20:30
  3. Zasto gotovo da nema pravih ljubavnika?!
    Autor plavusica86 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.05.2006., 10:51
  4. Kako mislite nema više "pravih"!?
    Autor Muškarac_bg u forumu Muškarci
    Odgovora: 338
    Poslednja poruka: 02.01.2005., 05:55
  5. BRAVO ZA RASTAMANA
    Autor makimaki u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.07.2004., 17:29

Pravila za slanje poruka