priznajte ajde što ste neke :p

skidate li šminku uveče

  • uvek pa makar padala u nesvest od umora

  • nikad samo ujutro dodam novi sloj maskare

  • da ali mi se desi da propustim

  • ne volim paprikaš


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
hanibal77:
so,je l skinete šminku baš svako veče?
joj ja ovo ne bih smela da priznajem ni za živu glavu ali kad sam onako baš umorna ne mogu bre eto baš sam bezveze ali u trenucima iskrenosti još neke žene mi priznaše da se desi da ne skinu šminku


sad da i to uvek, dok pre toga sam nekako kao i ti dogadjalo mi se ponekad da je i ne skinem......ali moja naj bolja drugarica je imala zacepljenje suznog kanala...i ono sto je ona sve prezivela, to je ipak strasno............sve to zbog sminke koju nije skidala...........sad ja svoju sminku svako vece pazljivo skinem.........volim svoje oke ........:))))
 
jupiiiiiiiiiiiiii,vec sam mislila da neces uspeti;)

naravno da skidam iako me mrzi,jer imam osetljive oci,pa mi se naduju ko krofne posle 15 sati pod maskarom,senkom,alajnerom
Imam neutralni losion,videla si i sama,super je i tufere koji su meki,pa je milina skidati....al kad mi se bas spava - uh......- ja zadremam dok gledam film,pa se onda trgnem i odvucem do kupatila da skinem sminku sa poslednjim atomima snage,jer znam da ako kojim slucajem ostane ima da mi napravi sarme ujutro:-? :( a ne paprikas8)
 
stvarno tragedija ,,,, ali sinoć sam se zakucala u krevet nisam ni zube oprala ,,, mislim da nije za zameriti kada je žena od sedam ujutru do devet uveče aktivna ,,, i dodje kući i ŠTA ,, da se mackam sa kremicama ???? ---- ma dobro te sam se skinula za krevet ,,,ali u svakom slučaju volim moju nivea opremu ,, i koristim u nenormalnim količinama ,,,ali kada se ne može ,,,,
 
Uvek, ali stvarno..imam tu naviku da se cim udjem u kucu presvucem i odmah skidam sminku, tako sam navikla, ne mogu ni da jedem iako sam mrtva gladna kada dodjem s posla dok to ne uradim. Glup trip, ali kad udjem u kucu sve mi smeta, i brus, i farmerke i pustena kosa...a dok sam na poslu ili posle njega negde svratim nista od toga ni ne osecam na sebi...a paprikas...nesto mi malo bljak, al volim djuvec!
 
dakle isto kao tasicka, jedva cekam da stignem kuci i da sve sto me zulja i steze poskidam, da vezem kosu, skinem sminku, istusiram se, i onda radim sve ostalo.nema sanse da legnem nasminkana, mislim da mi savest ne bi dala da zaspim.
 
Nema sanse, da padam od umora ide skidanje sminke, tus, pranje zuba pa tek onda krevet, u zivotu mi se nije desilo da tako ne bude osim kad putujem pa nema kupatila!
Ja ne mogu da spavam sa ukusom hrane u ustima, da me peku oci od sminke i da mi koza smrdi na duvan, jako mi smeta jer ne pusim a svi oko mene puse!
 
naravno da mi se dešava:p
a nisam ni ljubitelj paprikaša.
bilo je super u subotu kada si kao svaka revnosna dama skidala šminku u kolima:p
uz pomoć esperancinih preparata:p
pametnice:p
ja sam se samo umila,jer isam imala pojma gde mi je mleko..pa sam samo razmazala,pa sam onda uzela neki dečiji gel za kupanje pa sam se umila sa njim,pa još razmazala.roll:
e,evo jedna fotka da se malo smejete:p
 
uvek, s rukavicom to traje 2 minuta :)
ZNAM ja da mi neće oči ispasti i neću oćoraviti i dobiti bore ako ponekad propustim...ali nešto ne verujem novinama :lol:
Šalim se, to je jače od mene. Zašto? Zato što VOLIM da se probudim čistog lica, mrzim da mi se maskara izmrvi po obrazima i da budem sva izgužvana ujutro.
Rekoh jednom - ja sam jutranji čovek, imam to u vidu i tako se i ponašam :P
 
rakun?!
hiya.gif
:lol:

Ma kad posrneš u tuđoj kući, onda može i sapunom da se umiješ. Miš da ne?
 
xpajamacax:
naravno da mi se dešava:p
a nisam ni ljubitelj paprikaša.
bilo je super u subotu kada si kao svaka revnosna dama skidala šminku u kolima:p
uz pomoć esperancinih preparata:p
pametnice:p
ja sam se samo umila,jer isam imala pojma gde mi je mleko..pa sam samo razmazala,pa sam onda uzela neki dečiji gel za kupanje pa sam se umila sa njim,pa još razmazala.roll:
e,evo jedna fotka da se malo smejete:p


jesi `li ti pedofil?
 
hanibal77:
so,je l skinete šminku baš svako veče?
joj ja ovo ne bih smela da priznajem ni za živu glavu ali kad sam onako baš umorna ne mogu bre eto baš sam bezveze ali u trenucima iskrenosti još neke žene mi priznaše da se desi da ne skinu šminku


Šminku skidam pod obavezno ....ne bih mogla da zaspim sa njom ... u izuzetnim trenucima (kada se vratim kasno-rano kući) mi se desi da ne skinem maskaru, pošto kod mene skidanje maskare zahteva vreme je imam jako osetljive oči. Inače puderi, senke, karmini i sl. sve se to briše pre spavanja.
 

Back
Top