db500 hd,kanali hd i sd

kreho52

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
120
pozdrav,na sky njemaćka hoće kanale u hd rezoluciji,na sky italija neće hd hoće u sd rezoluciji
i na ostalim pozicijama neće puno hd kanala. tv, je sony hd
imam neku njemačku listu kanala, ne znam da ubacim ovu Predrag

ako neko hoće da pomogne, blagodarim.:cmok2::cmok2:
 
I'm sorry, what
ubacivanje kanala u dreambox ide veoma lako
skines program dreambox edit, zatim listu predrag ili ciefp i u samom programu dreamboxedit ubacis ip adresu od svog resivera zatim u program ubacis i listu iz svog kompjutera nadjes putanju gde je skinuta i zatim ides na uvacivanje liste u dreambox
kad se proces ubacivanja zavrsi samo uradis restart resivera i sve je tu
ukoliko se ne snadjes pisi pa cu ti detaljno napisati
pozdrav
 
ubacivanje kanala u dreambox ide veoma lako
skines program dreambox edit, zatim listu predrag ili ciefp i u samom programu dreamboxedit ubacis ip adresu od svog resivera zatim u program ubacis i listu iz svog kompjutera nadjes putanju gde je skinuta i zatim ides na uvacivanje liste u dreambox
kad se proces ubacivanja zavrsi samo uradis restart resivera i sve je tu
ukoliko se ne snadjes pisi pa cu ti detaljno napisati
pozdrav

dragi prijatelju,hvala na pomoći,meni je problem što ne uspijevam uspostaviti komunikaciju sa dm,stalno piše no conect,ili ja ne znam postaviti dobro ip ,i postavke na dreamboxedit

recimo-kako pravilno naći ip adresu od db,i koje su postavke potrebne na dreamboxedit.puno pozdrava.
 
udjes u podesavanje dreambox-a u meniju pa settings pa zatim sistem pa network pa zatim adapter settings i tu imas ip adresu zavisno od toga da li je obelezeno DHCP ili nije kad nadjes ip adresu samo se vratis do liste kanala i to je to. U dreamboxedit ubacis tu adresu iz dream i sve ostalo ide bez problema
ukoliko ne uspes javi se na skype imas u mom profilu
 
udjes u podesavanje dreambox-a u meniju pa settings pa zatim sistem pa network pa zatim adapter settings i tu imas ip adresu zavisno od toga da li je obelezeno DHCP ili nije kad nadjes ip adresu samo se vratis do liste kanala i to je to. U dreamboxedit ubacis tu adresu iz dream i sve ostalo ide bez problema
ukoliko ne uspes javi se na skype imas u mom profilu

thanks for your help, healthy

- - - - - - - - - -

ubacivanje kanala u dreambox ide veoma lako
skines program dreambox edit, zatim listu predrag ili ciefp i u samom programu dreamboxedit ubacis ip adresu od svog resivera zatim u program ubacis i listu iz svog kompjutera nadjes putanju gde je skinuta i zatim ides na uvacivanje liste u dreambox
kad se proces ubacivanja zavrsi samo uradis restart resivera i sve je tu
ukoliko se ne snadjes pisi pa cu ti detaljno napisati
pozdrav

thanks for your help, healthy
 

Back
Top