Estetska hirurgija

Urrs

Početnik
Poruka
1
Da li neko ima iskustva sa ukljanjanjem mladeza sa tela? Bilo koje iskustvo vezano za pomenuto bi mi dobro doslo. Uklonio bih jedan mladez sa tela posto sam dosta aktivan i bavim se sportom ,kako ne bih napravio neki problem koji u 21. veku ne moram da dozivim. Svestan sam da su tehnologija i medicina toliko uznapredovale da se ovakve stvari verovatno rutinski obavljaju, ali ne poznajem nikoga ko bi mogao iz prve ruke da me informise pa se ovako javno obracam. Zanima me da li taj operativni zahvat boli , da li ostaje oziljak , koliko kosta i gde se u Beogradu mogu obratiti povodom ovog problema. Hvala unapred
 
ja sam isla na pregled ali jos nisam skinula.. ovako, otisla sam kod dr opste prakse pa mi je dao uput za kozno u klinickom centru. tamo mi je doktorka dala uput za operaciju... sto se tog dela tice, ne moze biti jednostavnije.. a operacija ne bi trebalo da predstavlja problem, mada to moze i da ti objasni dr, jer ja bas i nisam upucena u detalje..
 
Dva skinula!

Nista nije bolelo.. otisla kod dr, ubrizgao nesto oko mladeza, sacekao par minuta i
uklonio ih. Sve proslo kao da ih nikad nije bilo, samo sto su ostali oziljci :?

Kazu ako se laserski skidaju, nema oziljaka?

Sve u svemu, vredi uraditi. Toliko su mi zadavali problema (nekad sam ih zakacila),
a sad... zivot uzivanje.
 
Zavisi od tehnike uklanjanja, klasicnim putem sa lokalnom anestezijom, ne boli, kratko traje, stavlja se intradermalni sav ,u principu ne treba da ostane vidljiv oziljak ali to u mnogome zavisi i od reakcije tvog tela, neke osobe su sklonije javljanju oziljaka ili radiotalasi.Laser se ne preporucuje jer se nakon te tehnike mladez ne moze histopatoloski pregledati sto je pod obavezno.
Ako imas knjizicu, ne kosta nista, ako nemas onda se raspitaj za cenu ali savet je drzi se iskljucivo drzavnih ustanova.
Pozdrav!
 
ja skidala laserski.
namazali mi neku kremicu i kroz pola sata pecnula me na mladež, i spakovala ga u teglu:p
jedino što je ostao ožiljak.mali,
dugo mu je trebalo da zaraste,ipak je duboko.
ali skoro da ne boli, malo-jako malo i na sekund kada ga secka.
ali mi znači,jer ga više ne kačim..
 

Back
Top