ZA SMIRIVANJE NERVNOG SISTEMA!!!

Ma daj, ove gluposti jednostavno moram komentarisati.... Ako bude svaki nadebudni klinac mislio da je otkrio epohalni skript, eto nama bedastoca na tone.
A ako mu je novo i ineteresantno, ne mora to da potura svakom. Gle cuda, skript koji kao ne da napolje .. Umesto da je ucio skript da nesto korisno i zanimljivo pokaze na web strani.

Zamisli da je "pronasao" kako radi "CTRL+ALT+DEL" konacno (jer je nov sa racunarima), pa ce kod svakog ortaka veselo da pokazuje "sta to ume"....

I zar mislis da treba da se komentarise samo ono sa cime se slazes?
 
a ti si kad si se rodio znao cemu sluzi ctrl+ald +del?
Decko je jedino mozda pogresio grupu jer je trebao to da posalje u humor i moderator neka prebaci topic tamo (a i to je pitanje jer je ipak ovo forum "surferski kutak" gde i treba da se salju sajtovi) a ako ti zelis da na forumu pise samo ono sta tebe zanima onda otvori sopstveni forum i brisi po tebi glupe i nepotrebne teme jer boze moj spominju se stvari koje si naucio pre 10 godina. Znas velicina coveka se pokazuje i u spremnosti da cuje ili vidi i stvari koje ko zna koliko vec zna ali iz postovanja prema osobi ce istrpeti i eventualno pomoci ako moze ili zeli.
nikad nisu postojalia glupa pitanja i glupi sajtovi da se pokazu vec samo glupi odgovori i komentar kao tvoji.
Uostalom vidis da ima jos ljudi koji to nisu videli i zanimljivo im je. A zaboravljas i na starosne strukture i da ono sta tebi sa 20 ili 30 nije zanimljivo nekom ko ima 10 ili 15 je zanimljivo. I sta bi ti? Zabranio mladjima od 18 ucestvovanje na forumu?
Kako si krenuo sledeci na listi su cigani i jevreji.
 
TAB ti si moj idol!

A Ti SCRIPTI, kad su ti kupili 'pjuter prvo si ucio da ga upalis jel,
pa sve po redu!
Sad ako je na pogresnom forumu ko ga sisa bar je smesno!

A posto sam profesor, imam tolerancije za djacko neznanje, jer niko se se nije naucen rodio, zamisli kad bi ja govorila svaki dan svojim ucenicima kako su glupi i nemaju pojma, umesto da ih naucim onome sto treba da znaju!
Ako imas bolje daj nam sajt, ako ne nastavi da kuckas i dalje! CMOK!
 
tab503:
a ti si kad si se rodio znao cemu sluzi ctrl+ald +del?
Decko je jedino mozda pogresio grupu jer je trebao to da posalje u humor i moderator neka prebaci topic tamo (a i to je pitanje jer je ipak ovo forum "surferski kutak" gde i treba da se salju sajtovi) a ako ti zelis da na forumu pise samo ono sta tebe zanima onda otvori sopstveni forum i brisi po tebi glupe i nepotrebne teme jer boze moj spominju se stvari koje si naucio pre 10 godina. Znas velicina coveka se pokazuje i u spremnosti da cuje ili vidi i stvari koje ko zna koliko vec zna ali iz postovanja prema osobi ce istrpeti i eventualno pomoci ako moze ili zeli.
nikad nisu postojalia glupa pitanja i glupi sajtovi da se pokazu vec samo glupi odgovori i komentar kao tvoji.
Uostalom vidis da ima jos ljudi koji to nisu videli i zanimljivo im je. A zaboravljas i na starosne strukture i da ono sta tebi sa 20 ili 30 nije zanimljivo nekom ko ima 10 ili 15 je zanimljivo. I sta bi ti? Zabranio mladjima od 18 ucestvovanje na forumu?
Kako si krenuo sledeci na listi su cigani i jevreji.

Ne radi se ovde o tome da mislim da treba samo oni koji nesto znaju da se ovde pojavljuju. To nikada nisam rekao, jer sam mnogo puta nekome ovde pomogao i oko elementarnih stvari. Ako pratis forum "kompjuteri" to sigurno znas.
Hocu da kazem da ovo sto je decak ovde postavio, ne sluzi nicemu, niko od toga nece nista nauciti, niti je on sam nesto od toga naucio, postujuci link za sajt sa stupidnim sadrzajem. Sad, kao treba da se odusevim kako se decko setio?
Naravno da je potrebno imati forum poput ovakvih, i mi koji smo duze u racunarskim vodama, ,ponekad nesto novo saznamo i naucimo, a kamoli ljudi koji tek uce.
Postavljati link stupidnog sajta ovamo, je potpuno bez veze, mesto mu je u "zanimljivi sajtovi" ili pod "humor" To jebio glavni razlog moje reakcije.
A ako misis da cim neko prepise sa interneta neobican sjrpit, treba da ga postuje ovde da bi se divili, pa to svako moze. Da je decak licno napisao onaj "beskonacni" skript, to je druga prica. Ali, prepisati ga pa kao cudo nevidjeno psotovati, e to priznaces, nije nesto na sta gledam poztivino. Moje misljenje.

I molim te, mani se odredjivanja ko treba da odgovara a ko ne, i da li neko treba da otvara svoje forume i divi se samom sebi. Ne prilici ti takav stav. Po tebi ako mi se nesto ne svidja ne treba da odgovaram, vec samo ako se sa necim slazem. Kritike ne prijaju?

Ako ce neko kome je vrhunsko dostignuce "beskonacni skript" biti rado prihvacen ovde, onda nam se lose pise. Sta treba, sledeci puta kad neko prepise sa interneta padajuce menije skript, pa veselo postavi link "vidi ovo kako sam uradio" ili kad nauci da napravi skript (uglavnom prepise) da se odredjenim prozor pomera na strani iako skrolujemo stranu itd, itd.... Pa kuda bi nas to odvelo?
O tome ja pricam, ako do sada nisi shvato.
 
Ja sigurno ne bih voleo da sam tvoje dete. Da li si ti nekad cuo za zabavu i zezanje ili se tebi ceo zivot sastoji u ucuti, uciti i samo uciti i sve sta se uradi u zivotu mora da ima edukativni sadrzaj???
Opusti se.
Prvo. Ko kaze da je decko uopste i autor toga? Mozda je njemu neko to poslao njemu se svidelo i hteo je da podeli sa drugima i u tome nema nista lose a tebi bi bilo bolje da se malo opustis i uzivas u zivotu a ne da izigravas kulturnog savetnika foruma i da odredjujes sta zasluzuje a sta ne zasluzuje da bude postovano odnosno da li je dovoljno ozbiljno i sa nekom svrhom ili jednostavna sala i zabava.
Jedna izreka Dalaj Lame kaze da se uspeh u zivotu ne meri onim sta si stekao nego onim cega si se odrekao da bi to stekao.
Misli o tome dragi codemaker-e
 
Pa dobro,
ovaj forum je stvarno ok za resavanje problema tipa nesto mi je uletelo ne znam sta i onda 20 predloga kako da ga nadjem i kako nije tu...Znam o cemu pricam jer maltene svaki mesec formatiram hard zbog kojekakvih gluposti koje smisljaju ljudi koji vise na ovom forumu,
CAST izuzecima koji hoce da pomognu ali u vecini slucajeva ne uspeva i onda opet format C...
Dzaba mi svi antivirusi i firewall programi kad je OP sistem sam od sebe sklon da prolupa,
I kad je vec tako ajde bar malo da se nasmejemo!

Evo bas sad dok ovo pisem uletela mi zunzara u kuciste koje je otvoreno i krstari jadna magistralama!HA!Sad imam pravi BAG!
 

Back
Top