Још мало о хомићима...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
...овог пута о искуствима са њима. Значи да ли вам се десило да Вас стартују хомићи и какво је њихово понашање било?

Сећам се да ми је, кад сам имао 14-15 година, пришао тип са својих 30-ак рецимо и предложио да уради еротске фотографије. Кад сам одбио, почео је са убеђивањем и манипулацијама (све је то било завијено у културан тон...овакав какав користе либералнији чланови форума рецимо)...одустао је тек кад сам почео да се рогушим. Значи био је 100-постопни дерпе, педофил није могао бити, пошто ми се ни висина, а ни фаца није много променила од тада. А ни неки мафијаш који се бави белим робљем није могао бити...пошто сам био прилично крупнији од њега. Сећам се да је имао фарбану црно-сребрну косу...и изгледао је онако баш (хомићи немојте да се увредите) педерски. Умало да заборавим...приликом убеђивања...још рече нешто типа да ако пристанем не треба да паднем у искушење и кажем све то другарима, родитељима. Све се то некако брзо десило, он је отишао...ееееее људи...кад сам касније сложио коцкице у глави...ја јесам против физичког малтретирања хомића...али хтео сам да га растргнем. Био сам бесан данима. А све онако фино, културно, али ебга...лако је манипулисати са дететом практично.

Е сад, шта је поента свега овога? Ја сам се о'ладио...не осећам никакав бес према хомићима, али желим да срушим приче да су хомићи јадни, фини, добри, угњетавани...тај неки калуп који се ствара. Људи који су болесни и који су одбачени од стране друштва...сигурно трпе психолошке последице због изопштености и много је вероватније да они усвоје неки облик девијантног понашања. Овај пример што сам навео може да се схвати као пример некога ко је фрустриран што не може да нађе партнера (што због малобројности популације, што због немогућности јавног експонирања). И то је само један једини пример. Верујем да кад би се направила довољно репрезентативна анкета...да би се то и показало. Чак верујем да би и мали узорак на форуму (рецимо n=30)...са релативно малом статистичком грешком то показао.
 
ti se u prevodu qrchish sto imas devojku a

pronalazim se u opisu i ne porichem, ali ti ovde shirish mrzhnju tako mi deluje. ma dobro pa tako startuju i hetero, tj devojke.
slushaj nisi ni ti ravnodushan, aj reci kakvu ja imam kosu..nisi ti to slucajno zapamtio
 
Ljubo, poenta je da su homo isti kao i svi drugi a medju tim svim drugima imas i kretena, manijaka, budala, bolesnika, pametnih, obrazovanih, finih...kakvih hoces...
meni kad neko kaze da je gay ne mislim odmah ni da je fin a ni da je devijantan....

sto se tice iskustava, muvale su me i tri navrata lezbejke i oladila sam ih isto ko sto bih oladila tipa koji mi se ne svidja....ne bih mogla da izvucem zakljucak da su lezbejke bile agresivnije od prosecno agresivnog tipa....
jedan ***** je pokusao da me ubedi da su svi ljudi u sustini homo i tu smo se zakacili....a on je servirao istu pricu koju ovde servira suprotni tabor - da je to bolesno, samo u obrnutoj varijanti - bolesno je biti hetero...
po meni, nije ni jedno ni drugo...
bivsi decko je pokusao da me takodje ubedi da sve devojke pomalo lezbejke i da je to normalno za zene a nenormalno za muskarce...
e pa tek to je debilno....

sto se tice tvog iskustva, ja sam imala slicno ali mi je sa identicnom pricom prisao muskarac...isto da radimo fotke pa postao navalentan pa jos poceo da bude agresivan....i sta sad da zakljucimo nas dvoje? :)

hocu da kazem da niko ovde ne pokusava da kaze da homoseksualci treba da imaju bolji tretman nego hetero, samo isti.....
i da se razumemo, ja sam strejt bez ikakve dileme...to sto stajem u odbranu homoseksualaca je sto bi isto uradila za svaku manjinu koja se nepravedno sutira....
 
?:
ti se u prevodu qrchish sto imas devojku a

pronalazim se u opisu i ne porichem, ali ti ovde shirish mrzhnju tako mi deluje. ma dobro pa tako startuju i hetero, tj devojke.
slushaj nisi ni ti ravnodushan, aj reci kakvu ja imam kosu..nisi ti to slucajno zapamtio

Курчим се? :shock: :shock: :shock: ...не...само ми је жао што је био тако префирган, а ја у тренутку испао глуп и што га нисам пропустио кроз шаке. Исто важи и да је девојка била у питању.
Да имаш сребрно-црну (али фарбано сребрну, не седу), сигурно бих запамтио. И не ширим ја мржњу...сутра бих на улици вероватно и заштитио некога, али немам пара да искеширам Strategic-u, да платим анкетаре и анализе, да се то испита...али онако баш репрезентативно.
 
Ljuba82:
Овај пример што сам навео може да се схвати као пример некога ко је фрустриран што не може да нађе партнера (што због малобројности популације, што због немогућности јавног експонирања).

:lol::lol::lol: yea right !
necu nishta reci na ovu tvoju pretpostavku sem :arrow: :lol:

a iskustva, iskustva su ok, sa nekima provodim vreme, upoznala sam razno raznih od onih koji su mi kao osobe potpuno odbojne, do bash jako dragih ljudi ista stvar kao i sa heteroseksualcima

a muvanje :arrow: hihihhih 8-)
ah taj divni istetovirani zmaj na vratu
 
anakin:
Ljubo, poenta je da su homo isti kao i svi drugi a medju tim svim drugima imas i kretena, manijaka, budala, bolesnika, pametnih, obrazovanih, finih...kakvih hoces...

Е ту се слажем...полазим од тога да смо сви исти, али се овде чак ствара атмосфера малтене о супериорности хомића (па нека је и у толеранцији). Неки овде их штите као беле медведе...бар фиктивно. Ебте...све неки алтруисти, боре се за права и против неправди, а у сваком трећем посту им видиш чисту злобу...

Е сад, мени је много логичније да неко ко је болестан и ко је стигматизован...закачи још неку девијацију...и искрено ми је жао што не могу то да тврдим или егзактно докажем, већ само верујем. Или да кренемо од теорија типа Мушкарац у телу жене и обрнуто. Па само та конфузија Ко сам?, Шта сам?...чини своје.
 
Ljuba82:
Е ту се слажем...полазим од тога да смо сви исти, али се овде чак ствара атмосфера малтене о супериорности хомића (па нека је и у толеранцији). Неки овде их штите као беле медведе...бар фиктивно. Ебте...све неки алтруисти, боре се за права и против неправди, а у сваком трећем посту им видиш чисту злобу...

Е сад, мени је много логичније да неко ко је болестан и ко је стигматизован...закачи још неку девијацију...и искрено ми је жао што не могу то да тврдим или егзактно докажем, већ само верујем. Или да кренемо од теорија типа Мушкарац у телу жене и обрнуто. Па само та конфузија Ко сам?, Шта сам?...чини своје.

pa da...ali pogledaj sta je bilo po postovima ljudi koji smatraju da su savrseno normalni...bombe i slicno....

mislim da homoseksualizam nije bolest a takodje imas i rezultate ispitivanja na tu temu...sad je najnovije da su pronasli gen odgovoran za sklonost ka istom polu...
u tom nekom smislu moze da predstavlja devijaciju ali to je isto kao kad bi rekao da je koza crnaca devijacija u odnosu na kozu belaca....:)
da li me shvatas, nemam pojma...
poenta je da homoseskualizam ne znaci poremecaj licnosti, sto je dokazano...

a sta kazes na muskarce koji ne mogu da nadju devojku? jesu i oni zapatili neku devijaciju? :) ili obrnuto?
mislim, ljudi imaju toliko zazloga za frustracije danas....ne samo sto ne mogu da nadju partnera....
 
"Људи који су болесни и који су одбачени од стране друштва...сигурно трпе психолошке последице због изопштености и много је вероватније да они усвоје неки облик девијантног понашања."

procitala sam celu temu i mogu ti reci Ljubo da si sasvim bio u pravu sto si se onako osecas besan.....pa ko ne bi.......:))

a ovo gore sto kazes da su oni odbaceni od drustva.....to samo mi mozemo da vidimo a oni ne......oni zive usvom malom svetu .........:)))
 
anakin:
Ljubo, poenta je da su homo isti kao i svi drugi a medju tim svim drugima imas i kretena, manijaka, budala, bolesnika, pametnih, obrazovanih, finih...kakvih hoces...
meni kad neko kaze da je gay ne mislim odmah ni da je fin a ni da je devijantan....

sto se tice iskustava, muvale su me i tri navrata lezbejke i oladila sam ih isto ko sto bih oladila tipa koji mi se ne svidja....ne bih mogla da izvucem zakljucak da su lezbejke bile agresivnije od prosecno agresivnog tipa....
jedan ***** je pokusao da me ubedi da su svi ljudi u sustini homo i tu smo se zakacili....a on je servirao istu pricu koju ovde servira suprotni tabor - da je to bolesno, samo u obrnutoj varijanti - bolesno je biti hetero...
po meni, nije ni jedno ni drugo...
bivsi decko je pokusao da me takodje ubedi da sve devojke pomalo lezbejke i da je to normalno za zene a nenormalno za muskarce...
e pa tek to je debilno....

sto se tice tvog iskustva, ja sam imala slicno ali mi je sa identicnom pricom prisao muskarac...isto da radimo fotke pa postao navalentan pa jos poceo da bude agresivan....i sta sad da zakljucimo nas dvoje? :)

hocu da kazem da niko ovde ne pokusava da kaze da homoseksualci treba da imaju bolji tretman nego hetero, samo isti.....
i da se razumemo, ja sam strejt bez ikakve dileme...to sto stajem u odbranu homoseksualaca je sto bi isto uradila za svaku manjinu koja se nepravedno sutira....
što šutiraš mene:? :? nit sam manjina, vrrrlo sam samostalan, nit sam derpe, nit se uklapam u tvoju, indijansku, homoobožavanu populaciju :?

koji je tebi racku , bre(c)! :?
Što nisi stala u odbranu srpske manjine, koja se, isto tako, nepravedno sutira?
 
Ljuba82:
raindog...тема у принципу није предвиђена за хомиће или неопредељене, већ за оне које су имали искуства са њима.

Ипак...хвала ти што се смејеш са нама.:p


shta znachi nije predvidjena za homice i "neopredeljene" ?:twisted:
znachi tema samo za heterosexualno opredeljene ? :twisted:

da se ne radi mozhda o nekoj diskriminaciji na osnovu sexualnog opredeljenja u ovoj temi ? :twisted: (:lol: )

shta znachi "imati iskustvo " sa homoseksualcem ?

shta treba da se pishe na ovoj temi ?
macho stavovi, shtangle i hilti bushilice opet ?

nego setih se kako sam upoznala pre tri godine jedan skroz cool gay par :D
koji su tad bili u vezi ravno 22 godine :D
ove godine su znachi proslavili chetvrt veka zajedno :!: :D
eee toliko ni vecina vashih roditelja nije izdrzhala zajedno :lol:

uglavnom tihi mirni i nenametljivi ljudi, intelektualci i savrsheno prijatni i zabavni , a zamislite nisu me ni muvali :lol: ( poshto sam ja ipak jel devojchica :lol: )
 
Najbolji drug moje sestre je homosexualac .... dečko koji obitava i spava u našoj kući jako često ..... poznajem ga jako dobro, i ne bih se složila sa gore navedenim tačkama dnevnog reda da su devijantni i bolesni. On je jedno izuzetno pametno, lepo i nadasve kulturno i lepo vaspitano stvorenje. Ničim ne ugrožava ni moju sestru, ni mene, ni moju majku ..... kao ni ljude oko sebe time što je homos. Živi čovek svoj život, zabavlja se sa sebi sličnim - zaljubljuje se, odljubljuje, pati, voli .... razvija svoje veze - isto kao i ja, kao i svi mi koji smo hetero opredeljeni.

Znači, moje iskustvo sa homosexualcima je isključivo prijateljsko (poznajem još nekolicinu njih) i kada je to u pitanju nemam zamerke.

Nikada me nije muvala ni jedna lezbejka, a i da jeste - pa šta? Lepo joj objasniš da nemate ista interesovanja i zavšiš priču. Ne treba praviti toliku famu oko toga. Više se bojim mačo tipova koji zbog tvog odbijanja ne mogu da podnesu poraz i počnu da te maltretiraju, nego homića.
 
raindog:
uglavnom tihi mirni i nenametljivi ljudi, intelektualci i savrsheno prijatni i zabavni

...е видите о чему ја причам...
...и да, видим шта покушаваш...тема јесте за хетерос. не зато што правим дискриминацију...него као кад би неко поставио тему типа...искључиво за мушкарце...што значи да си ти persona non grata овде.

...anakin одговорићу ти подробније касније...сад сам у фрци. Закључак је да што се више хомо теорија појављује...то сам убеђенији да је болест. Ипак...не бих волео да скрећем са теме...али ћу објаснити мишљење, ускоро.
 
Ljuba82:
...е видите о чему ја причам...
...и да, видим шта покушаваш...тема јесте за хетерос. не зато што правим дискриминацију...него као кад би неко поставио тему типа...искључиво за мушкарце...што значи да си ти persona non grata овде.

...anakin одговорићу ти подробније касније...сад сам у фрци. Закључак је да што се више хомо теорија појављује...то сам убеђенији да је болест. Ипак...не бих волео да скрећем са теме...али ћу објаснити мишљење, ускоро.


ti zhelish da srushish mit da su homoseksualci fini i prijatni , mislim ljubo idi lechi se :!:
i ja sam persona non grata na tvojoj temi zato shto nisam agresivna prema ljudima koji me ne ugrozhavaju ? :roll:

uostalom sama pochetna pricha ti je imbecilna

da te je startovala riba koja je htela da radi erotske fotografije shta bi onda bilo ?

zamisli ON se usudio da narushi tvoj slatki mali nevini i naivni svet i da te pita da li zhelishda se skinesh pred chikom :roll:

mada uostalom nije ni bitno, ti ionako znash da mislim da si tenkre...
 
isto vazi i ovde... ukoliko se tema razvije u masovnu pljuvacinu bice zatorena...

nije valjda toliko daleko dosli da ne umete da postavite obican post u kome ne bi na osnovu necijeg citata poceli sa vredanjem, ponizavanjem, itd...

sto se teme tice ja sam dozivela homosexualnost isto kroz moju drugaricu (da napomenem) koja me NIJE nikako ugrozavala ili napastvovala... usled druzenja dosla sam u kontakt sa mnogim homosexualcima ukljucujuci i gejeve i lezbejke... mit koji sam imala pre toga, da je njihova ljubav mnogo teza, lepsa i iskrenija od heterosexualaca su mi srusili oni sami svojim ponasanjem... heterosexualci smo bili uporedbi sa njima neke bestidne zivotinje koje samo traze sex i menjaju partnere (u prevodu qurvaju se) gde stignu... e onda sam izbliza videla i onaj prelepi svet homosexualnosti gde sam dozivela grc kad sam ugledala pedera i lezbejku koji bukvalno sexaju na stolu usred kafca dok ostali (ukljucujuci njihove partnere) to gledaju aplaudiraju i podrzavaju nesto tako... kad sam pitala moju drugaricu kako moze sebi da dozvoli da se njena "zena" fukara sa peskirom pred njenim ocima ona mi je odgovorila "ti to ne razumes"?! :shock: zaista? dobro rekoh na razumem, a dal bi ti gledala svog ex muza sa nekom u narocju dok si jos bila udata pa i njega si tada volela i to je bila ljubav? sledi odgovor: ma ti to ne razumes... OK slozih se ljude treba prihvatiti ne treba ih razumeti i pri tome ostajem, dok nisam fizicki ugrozena sa strane homosa meni su ne bitni ali onaj ideal "velike istinske ljubavi" je pao... toliko od mene...
 
sinnke:
E vidis Blondi ovo cak ni ja nisam znao a legenda sam za te stvari.
To dokazuje da su oni totalno bezosecajni i bolesni.
Kako bi to Hitler resio. Svi pljuju po fasizmu. A ja se pitam sta je ovo danas.
vidis to je jedna prica zbog koje ja u svim svojim postovima uvek napominjem da nisam za Lez variante i da me to ne privlaci... i opet ponavljam prihvatam ih iako ne razumem...

ali unatoc svemu nikada nisam nikoga ovde opljuvala ne zavisno kome drzi "stranu" a jos manje ako je sam/a homosexualac... i opet napominjem na napravite od teme ratiste!
 

Back
Top