Da vidim koliko ste savremeni hajde

Spushtate li dasku od WC sholje?

  • Mushko sam i NE spushtam.

  • Mushko sam. Spushtam.

  • Zensko sam, pishkim stojeci i NE spushtam dasku.

  • Zensko sam i spushtam.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.859
Sigurno vam je poznato da u nekim zabitim dzunglama oko ekvatora postoje plemena u kojima zene kao jednu od najvecih mana ozenjenih mushkaraca navode to da isti nikad ne spushtaju dasku od WC sholje nakon zavrsenog nuzdenja. Na spisku iritirajucih sitnica koje najcheshce dovode do zenskog neverstva i razvoda braka spominju se josh i charape svud po podu, dlake u slivniku, prdenje u dnevnoj sobi i josh shtoshta, ali cemo to ipak za sada da ostavimo po strani.
Hajde konachno da vidimo da li je cela pricha samo mit koji plasiraju agresivni zenski chasopisi ili u svemu tome ima i neshto istine.
Opcije namenjene zenama su tu samo zato shto mi je veoma dobro poznato da ne postoji nachin da im se objasni da je tema namenjena ISKLJUCHIVO MUSHKARCIMA!
 
s obzirom d zhivim s jednom zhenom....i da radim to shto radim....vremenom sm sviko da spushtam...al se radujem pishkenju u prirodi....oh kako volim da ispustim nekontrolisani mlaz....da samo izvadim i pustim....uh to je prava stvar....sve ostalo je ropstvo....nisam savremen al to za dasq....kad radish s 15 zhena....brzo nauchish da mora
 
AntunTun:
s obzirom d zhivim s jednom zhenom....i da radim to shto radim....vremenom sm sviko da spushtam...al se radujem pishkenju u prirodi....oh kako volim da ispustim nekontrolisani mlaz....da samo izvadim i pustim....uh to je prava stvar....sve ostalo je ropstvo....nisam savremen al to za dasq....kad radish s 15 zhena....brzo nauchish da mora
Slazem se sa onim za pishkenje u prirodi. Dok mlaz zubori po opalom lishcu a sitni insekti ti slecu na glavitj, u choveku se probudi neshto praiskonsko... pozeli da zaurla. :mrgreen:
 

Back
Top