Politzajatz sa Petlovog brda

Pa...jeste bila malo naivna prva tri puta kada su je prikazivali...medjutim negde kod osmog sam počeo malo pažljivije da je gledam da bih kod dvadeset sedmog ponavljanja shvatio da možda i nije toliko loša....
boring.gif

U textu prisutna neznatna doza ironije...
deepsleep.gif
 
Ma ne da je naivno, nego......Bas sam kao klinka obozavala da gledam Boska i ekipu, ali sad vec....smorilo me!!! Jel znate onaj deo, kad deca spasavaju Boska iz podruma? Prozor sa resetkama i neko od dece pita, u fazonu "Pa kako cemo da ga izvucemo, resetke su na prozoru?", a Branka Katic ce na to: ''Ma sigurno cemo naci neku turpiju!" Ej, turpiju??!!! I vec u sledecoj sceni je slobodan i seda u kola...Dobro da mu nisu poslali tortu, pa u nju stavili turpiju..... :roll:
 
Ma Smoki me je celog zivota nervirao...ja sam volela ovu seriju zbog Branke Katic tako mi je super i Zoran Cvijanovic koga ova mladja populacija ni ne zna kako se zove pa ga zovu Mile Tranzicija :D:D:D:D
Mada sus tarije serije bolje nego ove nove sto snimaju npr: jelena i druge hrvatske gde glumci ne znaju da rade svoj posao!!! KATASTROFA
 
Ma jeste sad sve TV Serije uvek neke Repriziraju... :)
Na primer:
1].Policajac Sa Petlovog brda

2].Porodicno Blago

I td...... :| :| :|

Ako nemas sta da radis uzmes igricu Warcraft:Frozen Tron.Pa Igraj
:-D :-D :-D
 

Prilozi

  • deepsleep.gif
    deepsleep.gif
    6,4 KB · Pregleda: 102
ivana bg:
Ma ne da je naivno, nego......Bas sam kao klinka obozavala da gledam Boska i ekipu, ali sad vec....smorilo me!!! Jel znate onaj deo, kad deca spasavaju Boska iz podruma? Prozor sa resetkama i neko od dece pita, u fazonu "Pa kako cemo da ga izvucemo, resetke su na prozoru?", a Branka Katic ce na to: ''Ma sigurno cemo naci neku turpiju!" Ej, turpiju??!!! I vec u sledecoj sceni je slobodan i seda u kola...Dobro da mu nisu poslali tortu, pa u nju stavili turpiju..... :roll:


e stvarno imash pravo.... :roll: gde li su samo nashli turpiju??
 

Back
Top