Ko je najveći drkađija? : )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikad me niko nije uznemiravao na mob. jer ne dajem svima broj. Ali zato na fixni 3-4 god oko 1, 2 ili 3 ujutru neko je zvao - nemam pojma da li je uznemiravao mene ili nekog drugog iz moje porodice. Kad smo nabavili tel sa identifikacijom, isto vece oko 3 ujutru zvoni tel, pritom na displeju 063... posle jednog razgovora sa tom nepoznatom muskom osobom, niko vise ne zove.
 
Meni Aleksej Baso zasipa pp-ovima....kaze kako nije video lepsu,zgodniju,pamtniju i seksipilniju ribu u zivotu....zeli da se upoznamo ali oces malo MAC !!!!!!! e sad ko nije zainteresovan za seks,tu ga razumem jer sam cula da mu se tesko dize i da mu je mali pa valjda nece da se bruka...ali da ga redovno drka na moje postove.
 
Vragolasta Amfibija:
Meni Aleksej Baso zasipa pp-ovima....kaze kako nije video lepsu,zgodniju,pamtniju i seksipilniju ribu u zivotu.....


DA zato sto sam u cuzi vec 5 godina, ali kad izadjem..... Popicu 2 vijagre, pa da vidimo!

A i bice ti dovoljno i ovi mojih 10cm, jer se i onako nisi ni sa kim... jer imas 100kila i dlakava si! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top