Da li biste...?

Eto

Početnik
Poruka
15
Hm, možda se o ovoj temi već raspravljalo i znam sad će dosta njih da se javi sa komentarima tipa "staromodan si, zadrt, glupi balkanac...". Ipak, da li biste oženili devojku koja nije nevina, a vama je bila prva i jedina. Uz to znate njene bivše. U većini drugih stvari se super slažete... Kod mene je takva situacija i mrzim sebe što mi to malo smeta, ali smeta mi pogotovo što smo imali šansu da se spojimo "na vreme".
 
Nisi ti jedini,ne boj se!
Meni ne bi smetalo nista...samo ne znam da li bi njoj smetalo kada bi ona znala neke stavri o meni,koje ipak nikad nece saznati! Hehehehehe!
OK,meni ne bi smetalo,ali nisi ti kriv,jer te je okolina tako vaspitavala.
 
Eto:
Hm, možda se o ovoj temi već raspravljalo i znam sad će dosta njih da se javi sa komentarima tipa "staromodan si, zadrt, glupi balkanac...". Ipak, da li biste oženili devojku koja nije nevina, a vama je bila prva i jedina. Uz to znate njene bivše. U većini drugih stvari se super slažete... Kod mene je takva situacija i mrzim sebe što mi to malo smeta, ali smeta mi pogotovo što smo imali šansu da se spojimo "na vreme".


pa sta.............zar si tako osetljiv bre.......zaboravi situaciju.............okreni se sebi i njoj.:))))
 
si se usrao da ce ti ostati jedina?..Ti si mlad, zivot je pred tobom, cak i ako je ozenis, uvek mozes da probas i druge....Al to uradi pre braka bolje, da vidis sta sve koja zna, malo se i ti naucis..pa ti nece smetati sto ona nije nevina al ti jesi, jer ti ovako nemas s kim da je poredis, al ona tebe moze! nja najnja nja nja.
 
Ima riba koje su videle mnogo a u stvari nisu videle nista, dok nisu srele onog pravog!
Ne budi dete.
Uostalom, ionako ces moci kasnije da je varas do mile volje, kad se jedno drugom smucite u braku...
:D
 
Eto:
Hm, možda se o ovoj temi već raspravljalo i znam sad će dosta njih da se javi sa komentarima tipa "staromodan si, zadrt, glupi balkanac...". Ipak, da li biste oženili devojku koja nije nevina, a vama je bila prva i jedina. Uz to znate njene bivše. U većini drugih stvari se super slažete... Kod mene je takva situacija i mrzim sebe što mi to malo smeta, ali smeta mi pogotovo što smo imali šansu da se spojimo "na vreme".

Ume to da smeta...

Ne sto joj nisi prvi, nego sto je ona tebi jedina.

Pazi!


Kad-tad ces pozeleti da probas i druge, veruj mi!

I ja sam bio u takvoj situaciji, i odlucio sam da raskinemo... A ti vidi.
 
Eto:
Hm, možda se o ovoj temi već raspravljalo i znam sad će dosta njih da se javi sa komentarima tipa "staromodan si, zadrt, glupi balkanac...". Ipak, da li biste oženili devojku koja nije nevina, a vama je bila prva i jedina. Uz to znate njene bivše. U većini drugih stvari se super slažete... Kod mene je takva situacija i mrzim sebe što mi to malo smeta, ali smeta mi pogotovo što smo imali šansu da se spojimo "na vreme".

Raspitaj se kod njenih bivših, šta sve treba da radiš u krevetu, šta voli.. posle je oženi, čekaj da ostari i - lapot u glavu.
Moraš da joj se osvetiš, inače ne opravdavaš ni to da si zadrt, niti da si Balkanac
 

Back
Top