Срби не играју за Србију зато што их нико и не зове!

Дундурије

Domaćin
Banovan
Poruka
3.701
.
И сад ће мајстори журнала, насљедници З.Шећерова пишу текстове типа "изабрао Холандију мјесто Србије".
Његов избор од почетка је била Србија, међутим позив никада није добио а није хтио дати новац лопужама.
 
Jel ti znas ovog tipa licno...pa pouzdano znas da je samo hteo za Srbiju da igra ili ???...sjecam se pre 5 6 godina kad se tek pojavio u holandiji u21 dao je intervju za bele orlove i nije bas prico kako jedva ceka poziv Srbije...Naravno mogo se naci na spisku spominjo sam ga u temi reprezentacije srbije pre dve godine kad je imo odlicnu sezonu u vitesseu i nama inace fali pravi parnjak Maticu na sredini trebalo je pokusati da vidimo kako to izgleda...iako iskreno jedva da sam ga gledo i to sto sam vidio nisam sad nesto ocaran ima on smisla za fudbal svakako ali je nekako mlak neubedljiv sta znam...
 
.
И сад ће мајстори журнала, насљедници З.Шећерова пишу текстове типа "изабрао Холандију мјесто Србије".
Његов избор од почетка је била Србија, међутим позив никада није добио а није хтио дати новац лопужама.

dobro si upoznat sa situacijom. igrao bi on mozda i ranije za holandiju da jednom kao 19 godisnjak nije izjavio za fudbal internacional da bi voleo da igra za srbiju. od tad su ga ignorisali i kao kapitena izbacili iz reprezentacije. bazdarevic ga je zvao, nekoliko puta sa njim razgovarao,bio je kod njega u roterdamu, ali je u tom momentu gus hiding sa njim razgovarao za holandiju. znam da mu je zelja bila srbija, ali ga nikad niko nije kontakirao iz srbije. sad je pozvan od blinda u siri krug od 26 igraca i nadam se da ce dobiti sansu. otac mu je iz okoline zrenjanina, a ne sa banije
 
Jel ti znas ovog tipa licno...pa pouzdano znas da je samo hteo za Srbiju da igra ili ???...sjecam se pre 5 6 godina kad se tek pojavio u holandiji u21 dao je intervju za bele orlove i nije bas prico kako jedva ceka poziv Srbije...Naravno mogo se naci na spisku spominjo sam ga u temi reprezentacije srbije pre dve godine kad je imo odlicnu sezonu u vitesseu i nama inace fali pravi parnjak Maticu na sredini trebalo je pokusati da vidimo kako to izgleda...iako iskreno jedva da sam ga gledo i to sto sam vidio nisam sad nesto ocaran ima on smisla za fudbal svakako ali je nekako mlak neubedljiv sta znam...
Да знам га лично. Дали треба да игра или не, ствар је укуса и реалне потребе, моја је поента да је свакоме добар сем нама,није ни први ни задњи. Скаутинг у савезу не постоји, а мјесто се у репки плаћа одувијек! Не знам како је било до 1941,али од доба печалбарења фудбалера (седамдесете) то се мјесто може платити.

dobro si upoznat sa situacijom. igrao bi on mozda i ranije za holandiju da jednom kao 19 godisnjak nije izjavio za fudbal internacional da bi voleo da igra za srbiju. od tad su ga ignorisali i kao kapitena izbacili iz reprezentacije. bazdarevic ga je zvao, nekoliko puta sa njim razgovarao,bio je kod njega u roterdamu, ali je u tom momentu gus hiding sa njim razgovarao za holandiju. znam da mu je zelja bila srbija, ali ga nikad niko nije kontakirao iz srbije. sad je pozvan od blinda u siri krug od 26 igraca i nadam se da ce dobiti sansu. otac mu je iz okoline zrenjanina, a ne sa banije
Да из Зрењанина, међутим и у Зрењанин су се људи насељавали. Свеједно, бољи је од Брашанца, гарант, школован је вани и тамо се пробио, није за бацити то што је успио у таквом систему.буде ли здрав брзо ће у Енглеску.

Не мислим да неко зато што плаче на химну треба да игра за репрезентацију. Нема то баш пуно везе с Фудбалом. али кад смо већ код химне Љајић је својим ставом доказао да нас све презире али пашчету то не смета да гради каријеру у репрезентацији. Мајстори смо само понижења и глупости.
 
...
Не мислим да неко зато што плаче на химну треба да игра за репрезентацију. Нема то баш пуно везе с Фудбалом. али кад смо већ код химне Љајић је својим ставом доказао да нас све презире али пашчету то не смета да гради каријеру у репрезентацији. Мајстори смо само понижења и глупости.

Za reprezentaciju se igra srcem a za klub za pare. To je poenta mog posta. Razlikujemo se zato sto ti smatras da treba da "гради каријеру у репрезентацији".
Kada ne bi bilo tako, onda bi npr. Saudijska Arabija bila prvak sveta jer moze da kupi 20 najboljih igraca sveta.
Pitaj jednog Mesija ili Ronalda da li postoje pare za koje bi to uradili?
A, nekog tamo anonimnog Srbina treba prfeko novina ubacivati u reprezentaciju ili ce on igrati za nekog drugog. To je sustina nase razlike. "Plac" Jovanovica je samo dobra ilustracija mog stava.
To pokazuje i moj avatar. ;)
 
Moguće je da bi naši reprezentativni skauti trebali da porade tom pitanju, ali to je po meni manji problem. Mislim da nam trebaju strani stručnjaci da podignu kvalitet i nivo rada, samim tim imaćemo i bolje fudbalere.

Ne znam šta se diže halabuka oko jednog igrača, mnogo ih je tako izabralo zemlju u kojoj su rođeni počev od onog Krkića. A nije Vejinović jedini, Ričario Živković je tu...
 
Изгледа да те збуњује ћирилица. Ја сам о грађењу каријере писао везано за Љајића, а Вејиновић није анониман људима који прате фудбал.

Не збуњује ме ћирилица. Збуњује ме само твој став да играч треба да гради каријеру у репрезентацији. Ја не мислим тако већ онако како сам написао.
Ако си препознао девојку са мог аватара, онда ће ти бити јасније на шта мислим.
 
ovaj je rodjen tamo, izgradio karijeru tamo, ozenio Holadjanku, deca ce mu verovatno nositi holandska imena, biti protestanti ili sta vec... lik fizicke veze sa Srbijom nikada nije imao, a pitanje je i koliko zna srpski

nismo mi njega izgubili, jer ga nikada nismo ni imali... drugo je sto bi u Srbiji ocigledno dobio vecu priliku i minutazu nego u Holandiji, ali on je odlucio kako on smatra da mu najvise odgovara

a i razumem ga... zivis u Holandiji, radis u Holandiji, sve ti je tamo i sad moras da se cimas da putujes preko celog kontinenta kako bi igrao za neku zemlju u koju nikad nisi ni bio

- - - - - - - - - -

Moguće je da bi naši reprezentativni skauti trebali da porade tom pitanju, ali to je po meni manji problem. Mislim da nam trebaju strani stručnjaci da podignu kvalitet i nivo rada, samim tim imaćemo i bolje fudbalere.

mi vec imamo dobre fudbalere kakve neki mogu samo da sanjaju...

problem je druge prirode
 
.
И сад ће мајстори журнала, насљедници З.Шећерова пишу текстове типа "изабрао Холандију мјесто Србије".
Његов избор од почетка је била Србија, међутим позив никада није добио а није хтио дати новац лопужама.

SIGURAN sam da bi ga ovi nasi ZVALI d atu ima IKAKVIH sansi da on igra za Srbiju.
Pa mi smo MNOGE igrace gotovo ukrali od selekcija njihovih drzava u kojima su rodjeni.
Jedino gde smo pogresili je bio MISIMOVIC.
Svi ostali nisu dosli iz subjektivnih a ne objektivnih razloga.
 
ovaj je rodjen tamo, izgradio karijeru tamo, ozenio Holadjanku, deca ce mu verovatno nositi holandska imena, biti protestanti ili sta vec... lik fizicke veze sa Srbijom nikada nije imao, a pitanje je i koliko zna srpski

nismo mi njega izgubili, jer ga nikada nismo ni imali... drugo je sto bi u Srbiji ocigledno dobio vecu priliku i minutazu nego u Holandiji, ali on je odlucio kako on smatra da mu najvise odgovara

a i razumem ga... zivis u Holandiji, radis u Holandiji, sve ti je tamo i sad moras da se cimas da putujes preko celog kontinenta kako bi igrao za neku zemlju u koju nikad nisi ni bio

- - - - - - - - - -



mi vec imamo dobre fudbalere kakve neki mogu samo da sanjaju...

problem je druge prirode

Meni su najgori ovi naši što se bune što je odabrao drugi državu da igra iako s našom nema ama baš nikakve veze.

Isto k'o ono s Mirotićem il' ovo što je bilo s Mandićem. Imaš u Srbiji takvih koliko hoćeš, pitanje je kako bi se taj isti Mandić progur'o pored tih istih...
 
Не збуњује ме ћирилица. Збуњује ме само твој став да играч треба да гради каријеру у репрезентацији. Ја не мислим тако већ онако како сам написао.
Ако си препознао девојку са мог аватара, онда ће ти бити јасније на шта мислим.

SIGURAN sam da bi ga ovi nasi ZVALI d atu ima IKAKVIH sansi da on igra za Srbiju.
Pa mi smo MNOGE igrace gotovo ukrali od selekcija njihovih drzava u kojima su rodjeni.
Jedino gde smo pogresili je bio MISIMOVIC.
Svi ostali nisu dosli iz subjektivnih a ne objektivnih razloga.

Ово ваше баш дјелује као наивно размишљање. Зар вјерујете СОС ТВу и Журналу?

Дакле каријера се гради И КРОЗ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ међутим позив треба заслужити. Нама данас игра Србомрзац Љајић и нико се од Срба не буни, а нашима широм Европе остављен је јасан избор, плати па ћеш играти.
Нису звали ни Заховића, Станојковића, Видовића, Барбареза,Мајсторовића, Крупниковића,Пршу, Мисимовића, Јанковића, Девића, Кљештана, Аћимовића, Дедића, Арнаутовића, Кркића, Марина, Мисимовића,Драговића, Веиновића . . . Срба има и то нам је снага. Међутим ЈЕДИНО што се гледа и рачуна је ситан интерес и краткорочна корист.
 
Pa jel nesto pogresio? Jel mislis da nas Ljajic voli mozda??? I zasto igra za Srbiju radi licnog interesa da upise koji poziv vise u CViu...jel nesto pogresio covek?...dobro sa spiskom je malo pretero Barbarez i Prso su retardi iako su im ocevi Srbi narocito onaj drugi koji je bukvalno izbego u koloni...a imaju tu jos par imena kojima nije mesto...
 
.. na ljude sa sela, i komentarishu njihov naglasak?
Trebali svi da pricamo izveshtacenim jezikom gradjana, koji su oni izmislili i koji samo oni razumeju:))?Shta je po vama seljak ?..onaj shto potice sa sela ili onaj shto zivi u velegradu ,pravi se mangup i pljuje po ulici...?





nadam se da ne zvicim seljacki:)

Krkica su zvali decko odbio kaze da je Spanac i hoce za Spaniju,takav "Srbin" nam i ne treba,za Zahovica nisam znao da je Srbin,a Prsu ne rscunaj uopste jer je on jedini Prso koji se izjasnjava kao Hrvat a cela porodica Srbi...nesto kao onaj celavi Aleksandar Stankovic,voditelj hrvatina
 
ovaj je rodjen tamo, izgradio karijeru tamo, ozenio Holadjanku, deca ce mu verovatno nositi holandska imena, biti protestanti ili sta vec... lik fizicke veze sa Srbijom nikada nije imao, a pitanje je i koliko zna srpski

nismo mi njega izgubili, jer ga nikada nismo ni imali... drugo je sto bi u Srbiji ocigledno dobio vecu priliku i minutazu nego u Holandiji, ali on je odlucio kako on smatra da mu najvise odgovara

a i razumem ga... zivis u Holandiji, radis u Holandiji, sve ti je tamo i sad moras da se cimas da putujes preko celog kontinenta kako bi igrao za neku zemlju u koju nikad nisi ni bio

- - - - - - - - - -



mi vec imamo dobre fudbalere kakve neki mogu samo da sanjaju...

problem je druge prirode

s kog drveta si ti spao da mi je znati... jel ti citas sta pises?

Немаш појма о теми ал битно је да се знаш мајмунисати.
Ожењен је, не Холанђанком, зна Српски и долази често.
Кркића нико није звао! Као ни остале, ко да лову тај игра. Тако је у почетку.
Молим да анализирате дио позване господе:
http://rsssf.com/tablesj/joeg-intres-intro.html
 
Letos ste potpisali ugovor sa Fejenordom do 2019. godine, obavezali ste se i na vernost izabranici srca?

- Da, oženio sam se Holanđankom Sofi - dodao je Marko Vejinović.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:569610-Vejinovic-vaga-poziv-Bosanaca-Nikuda-ne-zurim

A otkud ti znas da Krkica niko nije zvao? Zapravo Krkic u vreme kada je debitovao za Spaniju bio je jedan od najvecih spanskih talenata i vazan sraf u Barseloni... logicno je da je verovao da mu reprezentativna karijera u spanskom dresu ne dolazi u pitanje, pa samim tim ponuda da igra za Srbiju za njega nije imala nikakvu tezinu
 
Има Холандске папире али није Холанђанка. Кркића нису звали сем преко новина типа Курир и Прес.

Bili su kod Krkica kuci da ga posete i da popricaju sa njim i roditeljima ali on je zeleo da igra za Spaniju. Ima samo jedan nastup i dalje ima pravo da zaigra za Srbiju ali nema vajde. Ako decko ne zeli ne treba ga siliti.
 
Svaka cast Vejinovicu, ali ja licno mislim da on nije potencijal za rep Holandije. Decko jos nije debitovao ni za Feyenoord a ni za A tim Holandije. Po meni je interesantniji Richairo Živković. Ima tek 19 i rekao je da zeli igrati za Srbiju. Jedino se namece pitanje sra rade ovi nasi iz saveza kada ima gomila dece koju mogu svrstati u maldje kategorije.
 

Back
Top