Ginekologija nova metoda

Milionče

Početnik
Poruka
23
Da li je neko čuo za izvesni Ginedil koji se koristi u ginekologiji? Kažu da olakšava pristup ženi i da je samim tim bezbednije i manje bolno po pacijentkinju. Koristi se umesto onih metalnih motki što nam guraju u vaginu. Treba da obavim intervenciju i to su mi predložili, a ja nisam upućena baš..:think:
 

clip-art-tweety-546459.jpg


mislim da sam video cica macu
jesam jesam video sam cica macu
 
Da li je neko čuo za izvesni Ginedil koji se koristi u ginekologiji? Kažu da olakšava pristup ženi i da je samim tim bezbednije i manje bolno po pacijentkinju. Koristi se umesto onih metalnih motki što nam guraju u vaginu. Treba da obavim intervenciju i to su mi predložili, a ja nisam upućena baš..:think:

ako može kod nas muškaraca na drugu rupu da guraju kateter kad sklanjaju kamen sa bubrega
ne isplati nam se spreda sa vezivanjem ruku i nogu
šta bi bilo da medicina nije humana stvar?
mada kamen u bubregu mož i sa surutkom da se reši ali ipak ima ovih što veruju učenoj medicini
 
Tamo da pitam, a? hahaha pa jes' crnjak da mi na ginekologiji odgovaraju muškarci, a da žene baš briga..

pa mi smo biološki zaduženi...

e vidi ovako... umesto metalne šipke, raspitao sam se...
ima ugibljiva promenljive dužine, mesnata, anatomska, može svašta da se stavi na istu
neki stavljaju eurokrem a pretpostavljam da može i usb kamera...

- - - - - - - - - -

Hebote, ovoj zeni na filmicu ko da su odsekli klitoris.:eek:

religija svšta seče i kod žena i mod muškaraca
još monetarna medicina to zove estecka hirurgija za pare
 
Da li je neko čuo za izvesni Ginedil koji se koristi u ginekologiji? Kažu da olakšava pristup ženi i da je samim tim bezbednije i manje bolno po pacijentkinju. Koristi se umesto onih metalnih motki što nam guraju u vaginu. Treba da obavim intervenciju i to su mi predložili, a ja nisam upućena baš..:think:

Imaš pravo da biraš lekara.
Izaberi Tomu.
On je specijalista ginekologije, od pre par dana.
Kažu da ima laku ruku.
I verovatno se ne služi ovim, kako kažeš, što se gura....
U vaginu !
 

Back
Top