repriza - ZA SVE

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Dragi drugari,

Ovom prilikom Vas obavestavam da ce se repriza odrzati u subotu na mestu - nismo se jos dogovorili, u vecernjim satima.
POZVANI SU I FORUMASI tako da cemo se druziti zajedno.
Ko nece da dodje zbog muskaraca ne mora.
Eto,sad ste obavesteni i nemoj da cujem da je neko rekao da nije pozvan i da nije znao da su i muski pozvani.:D ;)
Nadam se da cete nas udostojiti svojim prisustvom - ovo vazi i za one koji ne zive u Beogradu,a voljni su da dodju

Poz
Esperanca
 
samo molim ljude da se jave do petka,da bismo rezervisali dovoljno mesta

i naravno nek daju predloge gde bi voleli da idemo

1. mora da bude negde oko centra,da bi ljudi mogli da se vrate kucama busom - za one koji nemaju kola (da mi ne lutaju sami nocu);)
2.neki su izjavili da nece na narodnjake - nacicemo medju resenje:D

dajte predloge pa da za neki dan sumiramo :twisted:
 
E, da! tear je protiv uslova da muski deo foruma dodje u narandzastom, jer se plasim da ce doci samo predstavnici gradske cistoce ili neki putari. Znaci, garderoba po izboru.
(Betty ce me razapeti zbog ovoga! :lol: )
 
E, ma ne mora crno. Ništa se ne mora... To mi palo na pamet u subotu, pa predložila, činilo se kao dobra ideja, pojma nemam što... doduše, tada sam bila pod dejstvom margarite i b52 istovremeno :lol: :lol: :lol:
 
ajde da se okupimo u srcu srbije, krusevac ili kragujevac to bese ako se ne varam. nije fora da se neki guzvaju po autobusima i dolaze drugima do ispred zgrade, nego ravnopravno da svi odemo u neki treci grad koji je na centru mape. eto, to je neki moj konstruktivni predlog.

regards,
random cloud
 
dobra ideja ali svakako za neko lepše vreme:p
mislim da je većina nas u bgd,te bi sada baš bio problem sve se organizovati,zar ne,
ali ideja je super:p
neki loodi piknik negde u šumadiji:p
 

Back
Top