silikoni oooh silikoni

eto naletih ja skoro na temu o nekoj novoj starleti i njenoj odusevljenosti silikonima aj sve to
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/600989/Marijana-iz-Negotina-ima-30-godina-i-20-plasticnih-operacija-KAKO-SAM-POSTALA-BARBIKA
sve cu te gluposi da progutam al mi najtuznije ovo na kraju
Traže „pačji kljun“ i silikone na dan

Sve više tinejdžerki u Srbiji koje žele da imaju bujno poprsje traže ubrizgavanje fiziološkog rastvora u grudi koji učini da im grudi budu velike - 24 sata! Iako je ovo trend u svetu, naši hirurzi se još ne odlučuju na ove zahvate.
- Nekada su devojkama idoli bili Nataša Bekvalac, Ceca... :dash::dash::dash:
Donosile su njihove fotografije i govorile “hoću da izgledam ovako”. Sada dolaze sa slikama starleta
:dash::dash::dash::dash::dash::pop2::pop::pop::rida:- priča za “Blic” dr Milan Colić, poznati estetski hirurg.
Najmlađa osoba kojoj je uradio korekciju imala je 17 godina i bila je u pratnji majke koja je potpisala saglasnost.
- Postoje razlozi zbog kojih pristanem da operišem tinejdžerku. Kada imaju suviše male grudi, koje sigurno neće porasti, nezadovoljne su. Pokunjene su, mrze sebe i ceo svet. Zašto ne pomoći devojčici koja želi da izgleda lepše? Ima naravno korekcija koje nikad ne bih uradio, kao kad traže predebele usne, a ja im kažem da „pačji kljun“ ne radimo - naglašava dr Colić.
Devojčice dolaze i sa zahtevima koji su u svetu u trendu.
- Neke devojke traže instant silikone, da im se ubrizga fiziološki ratsvor u grudi. Sipa se špricom 250 mililitara rastvora u svaku dojku i to traje 24 sata. Uglavnom to traže pred maturu, venčanje i slično. :dash::dash::dash:To ne radim - kaže estetski hirurg dr Igor Maljković.



Šta sve mušterije traže

Proba na pet godina

Osim fiziološkog rastvora, sve je popularniji i metod akvafilinga, ističe dr Igor Georgijev, takođe estetski hirurg.
- Mlade devojke na samom pragu punoletstva najčešće se odlučuju za ovaj metod jer nema operacije. Iglom se materijal ubrizgava u grudi i to traje oko pet godina, posle grudi splasnu. One tako vide kako im stoje veće grudi, pa se kasnije možda odluče za implantate - kaže dr Georgijev.

Muškarci zahtevniji
- Do pre 25 godina nije bilo muškaraca u ordinacijama. Danas čine 30 odsto pacijenata. Rade sve što i žene, samo ne grudi. Najčešće traže podizanje zadnjice, veće listove. Daleko su zahtevniji od žena, ali slabije podnose bol - kaže dr Igor Maljković.

Jeftino i nebezbedno
- Postoje klinike u kojima rade sa tečnim silikonom. Kod nas se koristi sve i svašta samo da bude jeftinije. Dešava se da devojčicama ubrizgaju to čudo u usne, koje im se bukvalno kroz nekoliko nedelja raspadne. Jedini bezbedan materijal je hijaluronska kiselina - objašnjava dr Milan Colić.




meni je ok da se ide kod plasticnog:
ako si unakazen u nesreci,radi zdravlja(tipa ako zenu bole ledja konstantno pa smanji grudi...),ako si extremno disproporiconalan,i ako imas neki zesci psihicki problem koji nijedan psiholog nije mogao da resi(i eveentualno ako si se baaaaas omlitavio al i tu nisam bas pro)...
sve ostalo mi nekako dodje nepotrebno izlaganje operacijama posebno kad dodju mlade klinkice pa ko u prodavnici cokolade kazu ocu ovo i ovo listajuci skandal ko sveto pismo blistave buducnosti...




znaci sta smo zakljucili iz ovog teksta,da nezrele klinkice zele da imaju balone ko ceca(iliti vece od glave prosecnog vrsnjaka,prilog u slici)

8662_ceca_ahl.jpg


da zele da budu patke,

fd1c244f5a3908e8a9aed0cc98a975b3.jpg

da mozes da radis silikone na dan,pet godina ili duze,
da ih majke svesrdno podrzavaju u tome,:dash:
i da blago nama muskarci sve manje zaostaju za zenama....
eto dosta hejta od mene za danas:lol:

Ne pamtim da sam čuo nekog muškog pola da je rekao da mu se sviđaju silikoni na ženi, bilo taktilo, bilo vizuelno. Pa ispada da žene to rade da bi sebi nešto dokazale, kompleksi, šta li...pto se na kraju pretvori u dugo i bolno mučenje, jer se svakih par godina ide na operacije održavanja i menjanja.
 

Back
Top