Klot Frket

Georgio

Obećava
Poruka
99
Momci, sinoć sam gledao onu izopačenu Isidoru Bjelicu, i njenu temu o sexu. Po njoj ispade da mi više ne jebemo, samo pričamo, nemamo ideja i da smo sirovi. Ispljuva nas samo tako. Ispade da se mi pretvaramo u seka perse i da nas treba namamiti na sex.
Ove žene stvarno neznaju šta hoće! Kada se ide ka emancipaciji, onda je u redu i to su velika ženska prava, a posledice im se nesviđaju. Iz ovoga proizilazi da treba zajebati njihovu emancipaciju i terati po starom.
 
Ja bih rekla da je Isidora temu navodila na to da se politicari ne seksaju, jer svuda u svetu npr.Italiji i Velikoj Britaniji tabloidi su puni fotki na kojima su njihovi politicari sa ljubavnicama i puno toga se svodi oko seksa, jer se podrazumeva da uz polozaj i moc ide i svalerka. Znaci u svetu je to trend dok kod nas nije, sto je nju i njene gosce navelo na misljenje da nasi politicari ne jebu zene nego narod svaki dan i to u glavu.
 
baki 75:
Ja bih rekla da je Isidora temu navodila na to da se politicari ne seksaju, jer svuda u svetu npr.Italiji i Velikoj Britaniji tabloidi su puni fotki na kojima su njihovi politicari sa ljubavnicama i puno toga se svodi oko seksa, jer se podrazumeva da uz polozaj i moc ide i svalerka. Znaci u svetu je to trend dok kod nas nije, sto je nju i njene gosce navelo na misljenje da nasi politicari ne jebu zene nego narod svaki dan i to u glavu.
Da, između ostalog!
 
Da li tu emisiju stvarno neko gleda?
Na sam spomen imena IB ja dobijem napad besa.Ma ne mogu da je vidim a kamoli da gledam neku njenu emisiju.
Jednostavno mi je IB odvratna....a tek one njene urokljive oci...
 
isidora! kako lepo ime.
zena je obrazovana i elokventna, ali! materijalisticna, histericna i seksualno nezadovoljena, bar meni tako izgleda. medjutim, nemam problem da je slusam i gledam. jedini problem mi je to sto sam uvek izmedju strahovitog dopadanja i smora kada je ona u pitanju. dakle, cilj je postignut, nisam ravnodusna, kao prema vecini likova.
 
I meni je Isidora cool. Ne ogovaram svoje komšije, pa neću ni nju. U RL je veoma pristojna... srećemo se po prodavnicama.
Doduše ne gledam TV.
Ima emisiju?
Hm.

Uzgred, pitanje - kako može da vas pomeri to šta neko na TV u priča o muškarcima ili ženama ili generalno o bilo čemu te vrste?
Šta me briga kakvi su muškarci generalno.
Briga me kakvi su oni koji su deo mog života.
Plus što NEMA generalno u toj temi...
 
Georgio:
Momci, sinoć sam gledao onu izopačenu Isidoru Bjelicu....

E nasta si ti spao da gledas
exciting.gif
 
Georgio:
Momci, sinoć sam gledao onu izopačenu Isidoru Bjelicu, i njenu temu o sexu. Po njoj ispade da mi više ne jebemo, samo pričamo, nemamo ideja i da smo sirovi. Ispljuva nas samo tako. Ispade da se mi pretvaramo u seka perse i da nas treba namamiti na sex.
Ove žene stvarno neznaju šta hoće! Kada se ide ka emancipaciji, onda je u redu i to su velika ženska prava, a posledice im se nesviđaju. Iz ovoga proizilazi da treba zajebati njihovu emancipaciju i terati po starom.


ja sam cula da je ona lezbacha
 
Georgio:
Momci, sinoć sam gledao onu izopačenu Isidoru Bjelicu, i njenu temu o sexu. Po njoj ispade da mi više ne jebemo, samo pričamo, nemamo ideja i da smo sirovi. Ispljuva nas samo tako. Ispade da se mi pretvaramo u seka perse i da nas treba namamiti na sex.
Ove žene stvarno neznaju šta hoće! Kada se ide ka emancipaciji, onda je u redu i to su velika ženska prava, a posledice im se nesviđaju. Iz ovoga proizilazi da treba zajebati njihovu emancipaciju i terati po starom.
Slažem se sa tobom da je Isidora izopačena, da ne kažem nakaradna.
Vjerovatno su to razmišljanja iz njenog ugla posmatranja. I ne čudi me što ona mora nekoga namamnjivati na seks.
 

Back
Top