digitalni

Kvinna

Početnik
Poruka
1
Da li je Olympus digitalni aparat od 3.2 mega pixela i 3 opticki zoom za 12 995 dinara vredan kupovine?
Inace, da li neko moze da mi preporuci gde i posto da kupim neki solidan digitalni fotoaparat? tnks :)
 
Olympus digitalni aparati su sasvim dobri, i najverovatnije da neces biti razocarana mada stvarno nisi rekla koji model. Ipak bih ti ja preporucio Canon a510 za malo vise novca sigurno ces dobiti bolji aparat. Obrati paznju da Olympus koristi xD kartice koje su skuplje SD kartica koje koristi Canon. E sad Canon ima ogranicenje kod snimanje video klipova, u najboljoj rezoluciji u tarajanju od 30sek. po sekvenci. Znaci na karticu mozes da snimas vise sekvenci ali samo u ogranicenom trajanju u zavisnosti od rezolucije (Movie Clips 640 x 480, 30 secs, 320 x 240, 15 fps, max 3 mins). Jos jedan nedostatak aparat ima ugradjenu opciju redukcije crvenih ociji kod rada blica, ali koliko sam ja gledao to traljavo radi. Ako te jos nesto interesuje pitaj.
zamalo da zaboravim za cene pogledaj ovde http://www.axelfoto.com/info/?languageid=sr&categoryid=16
 
Ma kakva 3.2 megapiksela i 3x zuum

Mislim neznam za sta ti treba ali sigurno je da mozes naci i bolje stvari za mozda malo vise kesa. I nemoj da ides ispod 5 megapiksela. a zum manje vise samo da nije digitalni a da pikseli nisu interpolacijiski vec normalni i realni
 

Back
Top