zeli da me zeni

E

eminica

Gost
ljudi sta bi ste rekli, kad bi vas decko posle dva meseca zaprosio sa 105 ruza, a znate da ste poceli da ga volite i da vas on voli iskreno? Sta bi ste odgovorili? :P
 
Moj bivši zaprosio svoju današnju ženu nakon 20 dana hodanja.BIo je to šok za sve,ali eto oni su sad u braku više od godine.Kakvo je stanje u braku stvarno ne znam.
Moj savjet ti je da malo sačekate,da se više upoznate pa onda odlučite.U brak ne valja srljati bezveze,prvo malo promislite.Uostalom šta fali hodanju,što morate u brak nakon 2 mjeseca.
 
Pa da se udas za nekog ko place i to posle 2 meseca poznanstva?! :shock: Neeeeee, nikako. Ako te voli, bice s tobom i bez toga.
To njegovo "hvtanje" na sazaljenje i nije neki nacin, zar ne? Ja takav pristup shvatam kao neku vrstu ucene.
 
Ja sam po tom pitanju extremno oprezan.
Zbog toga imam 31god i nisam ozenjen (nije da nije bilo vise nego jedna prilika).
Misli o tome!

-p.s. nikad, ali nikad ne mozes biti 100% sigurna da je to taj! Rizik postoji!
 
Posle mesec dana poznanstva smo poceli da zivimo zajedno. Posle jos mesec dana, ja sam njega zaprosila, a on je rekao, da sacekamo malo...
Godinu dana kasnije, on je mene zaprosio, a ja sam rekla, necu jos da se udajem...
Sve vreme zivimo zajedno, vec cetiri godine, i obozavamo se...
Naravoucenije: samo ti znas odgovor na svoje pitanje!
 
Nema nista gore nego kad se zabavljas sa nekim 4, 5, 10 godina u na kraju se i ne vencate ili taj brak traje kratko. Moji su se upoznali u julu kada se mama zaposlila u ovoj firmi. Tada je tu uveliko radio. Poceli su da se zabavljaju krajem avgusta. U oktobru su bili vereni. 29,11, su se vencali. U braku su 28 godina. Mama je tada imala 19 tata 23.
Uvek sam se pitala i pitala sam i njih kako su znali da je to to. Oboje odgovaraju isto - jednostavno su znali. I nije im zao.
Mnogi koji su u braku reci ce ti sto da pravis gresku odmah imas vremena kasnije, jer ces se sve jedno kajati, uzivaj u slobodi, brak je ovakav ili onakav... Brak je kao zivot, onakav je kakvim ga sama napravis.
Idi kuda te srce vodi.
Sa srecom!
 
Da si sigurna da je on, ne bi ni pitala..
Mislim da je takve stvari jednostavno znaju i osete..
Jeste razvodi postoje, i upravo sluze razdvajanju..
Mozda ce se i meni to desiti, ne znam..
Verovatno kao vecina bih volela da ta veza ipak bude trajna i sigurna...
 
:shock: Znas sta, ako vam je tako lepo kad ste zajedno, ne mozete jedno bez drugog, bla, bla, bla... mozda je najbolje da za pocetak prvo pokusate da zivite zajedno. Moj konzervativni tata mi je pre par meseci rekao ovako:"Cero, pre nego sto posrljas u brak sa nekim, probaj prvo zajednicki zivot sa njim.Nije to isto kad nekog vidjas svaki dan na sat, dva, tri i kad zivis sa nekim pod istim krovom. Kad zivis sa nekim, mnoge stvari jasnije vidis i onda proceni koliko se ti tu uklapas i sta mozes povodom toga da uradis". Kad moj inace uzasno konzervativni tata kaze tako nesto, onda mora da je tako
 
eminica:
ljudi sta bi ste rekli, kad bi vas decko posle dva meseca zaprosio sa 105 ruza, a znate da ste poceli da ga volite i da vas on voli iskreno? Sta bi ste odgovorili? :P
==================================================
Za dva meseca ni gabarit nisi mogla da mu izmeris a pricas o necemuozbiljnom kao sto je brak. :?:
 
Anonymous:
:shock: Znas sta, ako vam je tako lepo kad ste zajedno, ne mozete jedno bez drugog, bla, bla, bla... mozda je najbolje da za pocetak prvo pokusate da zivite zajedno. Moj konzervativni tata mi je pre par meseci rekao ovako:"Cero, pre nego sto posrljas u brak sa nekim, probaj prvo zajednicki zivot sa njim.Nije to isto kad nekog vidjas svaki dan na sat, dva, tri i kad zivis sa nekim pod istim krovom. Kad zivis sa nekim, mnoge stvari jasnije vidis i onda proceni koliko se ti tu uklapas i sta mozes povodom toga da uradis". Kad moj inace uzasno konzervativni tata kaze tako nesto, onda mora da je tako

strava!!! :) poruka
 
Princeza:
Nema nista gore nego kad se zabavljas sa nekim 4, 5, 10 godina u na kraju se i ne vencate ili taj brak traje kratko. Moji su se upoznali u julu kada se mama zaposlila u ovoj firmi. Tada je tu uveliko radio. Poceli su da se zabavljaju krajem avgusta. U oktobru su bili vereni. 29,11, su se vencali. U braku su 28 godina. Mama je tada imala 19 tata 23.
Uvek sam se pitala i pitala sam i njih kako su znali da je to to. Oboje odgovaraju isto - jednostavno su znali. I nije im zao.
Mnogi koji su u braku reci ce ti sto da pravis gresku odmah imas vremena kasnije, jer ces se sve jedno kajati, uzivaj u slobodi, brak je ovakav ili onakav... Brak je kao zivot, onakav je kakvim ga sama napravis.
Idi kuda te srce vodi.
Sa srecom!

Princezo - laki ju - ti si dete prave ljubavi :!: :D
 

Back
Top