Muska inferiornost

Zena kad hoce da od muskarca napravi pitomo jagnje, kaze mu da je lav sa celicnom voljom ... i zaista je tako ! Nista muskarca ne ucini glupim ko njegova sujeta .

Ono sto mi je zanimljivo vezano za temu, da u dosta slucajeva muskarci pristaju na tu igru, svjesni manipulacije, ali bez volje i zelje da se odupru istoj, kao da je sam slucaj podilazenja sujeti cilj sam za sebe.

Ako bi se igdje ocitavala muska inferiornost, ona bi svakako bila negdje tu, izmedju sujete i robovanja istoj.
Ne pristajem na to,zato sam otkačio mnogo baš,baš finih žena.
 
Stvarno ste inferiorni, spamuje vam temu, mada mozda i ne spamuje nego dokazuje da ste inferiorni.
Zena je ok , ali bre vrti vas ceo dan na glupost.


tema je odlichna
gauda je sve rekao u uvodnom postu
srz i sushtina
sve shto bih dodala, bilo bi protumacheno kao hejt, a daleko od toga...
nemam volje da kuckam i obrazlazem ,ali reciprocitet je neizbezan...naravno, suptilniji , ipak smo mi samo nezne i krhke :lol:
 
Ja navijam za Boljarina i Perfect da se smuvaju.
možda samo nisi obavešten
zar ne znaš da ko se tuče... :lol:


Ne krijem,
Da da nas dvoje smo dva forumaša koja sede u istoj sobi i nekad razgovaraju preko foruma!
da sam u takvoj vezi
uzeo bih kompove i pobacao kroz prozor
zajedno sa sve stolom i stolicama :dash:
ili će biti lice-u-lice ili neće-ni-biti :mrgreen:


Stvarno ste inferiorni, spamuje vam temu, mada mozda i ne spamuje nego dokazuje da ste inferiorni.
Zena je ok , ali bre vrti vas ceo dan na glupost.
znaš i sam
da ti ne pričam
samo da napišem prepravljenu poslovicu:
žena-vrti gde burgija neće :rotf:
 
Zena je najgori neprijatelj na kojeg straight muskarac moze da naidje. I bez kojeg isti taj muskarac ne moze. Prirodni nagon ga tera da jos jednom ukrsti koplja sa tim utreniranim terminatorom koji hardverski cita i tumaci emocionalno obojene muske namere, koji je u stanju da odmah oseti muski plan koji mu padne na pamet. Muskarac se ponovo upusta u bitku da jos jednom oproba srecu i racionalne sanse sa tom manipulatorskom masinom koja je 3 sata stajala pred ogledalom stvarajuci iluziju o sebi, sa namerom da zada mucki udarac ispod pojasa od kojeg se (ponekad) ni gej odbranio ne bi, pokusavajuci trampiti par minuta uzivanja za 30 godina potencijalne mizerije (ako nisi imao srece). Manipulatorska masina koja je usavrsena (najverovatnije) mnogobrojnim vracanjima iz buducnosti u proslost kako bi sto efektnije eliminisala konkurenciju i smetnje na putu da se trampa ostvari. Zelim vam srecu u borbi, braco, ne dajte se!

Postoji jedno pitanje vezano za ovu temu, a to je: Sta ce da se desi kad oni japanci naprave dovoljno dobru verziju zenskog robota? Kako ce zene (a i mnogi muskarci) gledati na tu "konkurenciju"?
 
To je lako pogoditi.Ko ima jak ego, taj prelazi na masinu.Zene su jace u tome, mozak slabiji, prakticne, takoreci, i eto ti kako ce izgledati zivot.
Muskarci grebatori nece sa robotima.
Muskarci prirodnjaci nece sa robotima.
Muskarci zanesenjaci hoce sa robotima ili ajd da upotrebimo postojecu rec sexobotima.
Aseksualci nece sa robotima, jer im je glavni moiv oplodjenje.
Drustvenjaci ce vise sa robotima od prirodnjaka.

E sad vratimo jedan korak unazad...
Grebatorke ce seks zadovoljavati masinom, ali ce redovno lesinarski kruziti u potrebi da prodaju svoje parce mesa. Bice zahtevnije i to se vec vidi kod seksualne emancipacije...a pomagala su seksualna emancipacija, po definiciji ;modernoj..
A evo par recenica kasnije postaje jasno da nisu emancipacija vec utoljenje i usmerenje.Velika razlika u odnosu na emancipaciju, oslobodjenje.
 
da sam u takvoj vezi
uzeo bih kompove i pobacao kroz prozor
zajedno sa sve stolom i stolicama :dash:
ili će biti lice-u-lice ili neće-ni-biti :mrgreen:

Ponekad muška inferiornost zablista iz nemogućnosti poimanja činjenice da dugogodišnji partneri imaju svoje načine da se zabave jer su nivo - romantika i sveće odavno prešli
pa traže izazove i provokaciju u nečem što linearna veza nikada neće moći da im pruži.

Kao što rekoh to je igra, ali ne razumeš ti to druže sudija,

probaću da kažem tvojim rečima.

Kod nekih parova koji razmenjuju samo servisne informacije predigra se svede na to
da partner kaže skini gaće i čekaj me u sobi na rašrafljenom krevetu gde ću u narednih 15 minuta da ti pokažem šta je muško, pa i to liči na redovno servisiranje

kod nekih je predigra lavirint u kome možeš i da se zgubiš lutajući hodnicima jer igra ima nivoe koji upravo dolaze iz neverovatne povezanosti i poverenja
utoliko ti ono što dolazi kao finale dolazi kao podrhtavanje tla po rihteru jer napraviš vertikalu između mozga i one stvari.

pa ti sad pobacaj sve iz sobe kroz prozor i ostavi samo taj rašrafljeni krevet:mrgreen:
 

Back
Top