Shmirglanje

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
sorry unapred zbog glupe teme, ali podseti me ono o brkovima na SM :arrow:

jel postoji neki nachin da posle ljubljenja ne izgledash kao da si cheshao ceo dan lice o koru drveta, a da to ne podrazumeva da jurish dragog britvom pre svakog poljubca ?:confused:

shta se radi kad je u pitanju kombinacija osetljiva kozha i jacha brada ?

prvo se ljubish , pa i ne osetish , posle nekog vremena, svaki poljubac dozhivish vishe kao bol nego prijatnost, posle toga izgledash kako izgledash, kozha potpuno iziritirana i to se posle pretvori u "kraste" koje kad sklonish kozha bude josh osetljivija i onda opet isto :(


ono kao ljudi se svud oklo ljube , ali neshto ne primecujem da imaju slichnih problema, ili se ja samo ne zagledam

jel postoji neki cure for pain ili je "to ti je shto ti je " ?

i kako negovati tako iziritiranu kozhu ?
 
hahaha ja patim od hronicne kore na bradi,a ponekad i nosu hahha.Jednom me je mama zezala:Razumem da ti je brada crvena,a sta si radila sa nosem:shock: kad god se toga setim umrem od smeha, - a zena je lepo pitala
Nista,mazi je nekom hidrantnom pomadom vise puta dnevno i skidaj perutanje s koze.Ja se stalno ceskam po bradi,jer me svrbi i nervira kad pocne da se ljusti - a on ce na to :NE NIJE TO OD MENE - dodje mi da ga udavim sto me zeza:roll:
 
Evo i mene sa slicnim problemom...pa kad se dugo cmacete malo se udaljite...znas kako je super kad se samo jezicima dodirujete...ne znam sta da kazem...vjerujem da dosta parova ima slican problem...krema, njeznost, malo smanjite dozivljaj ;)
 
HeBePoBaTaH_:
Balsam posle brijanja "Nivea" milder balsam a moze i frische ili sensitive i redovno BRITVIJE.

hebe, tesko mi je..veoma mi je tesko, ali moram da priznam...mnogo si opametnio u poslednje vreme:roll:

ps.stid me je, evo, priznajem...al jbg..istina je istina:|
 
raindog:
joj bre imam i ja na nosu :(
asociram sebe na divlje prase koje je rilo po zemlji :?

vidim ja da cemo nas dve zajedno na mackanje,hahahahaa
jedino sto ti preporucujem je da ga teras da se redovno brije - ovaj moj i ako se obrije - ostavi malo bradicu i brkove - umetnicku,a i ona nije nista bolja - moje bodljikavo prase - tako ga zovem;)

bem ti smirglu:lol::lol: :lol:
 
Nema pomoći, veruj mi. Tu i tamo se to dešava, čak i kad se dečko redovno brije.
Jedino da ti pre ljubljenja namažeš debeo sloj kreme na lice... :D
 
Ma je l' ti to ozbiljno raindog? Pretvori se u kraste na kraju?:shock:
E ne znam recept, samo mogu da kazem da mi se opet nista slicno nije desilo.:-?
Ili ja imam pregniranu kozu, ili su moji partneri za ljubljenje imali jako nezne brade. :roll: :lol:
Samo su mi usne jednom poplavele od ljubljenja, ali da dobijem reakcije na kozi - nikad!
 
SINDI:
uh, sad kad ospu drvlje i kamenje na mene:lol: :lol: :lol: :lol:

само за тебе... ;)

Apple%20Sticks%20rdc.JPG

&
rocks.jpg


p.s. молим, да замислите осипање..... ;)
 
raindog:
sorry unapred zbog glupe teme, ali podseti me ono o brkovima na SM :arrow:

jel postoji neki nachin da posle ljubljenja ne izgledash kao da si cheshao ceo dan lice o koru drveta, a da to ne podrazumeva da jurish dragog britvom pre svakog poljubca ?:confused:

shta se radi kad je u pitanju kombinacija osetljiva kozha i jacha brada ?

prvo se ljubish , pa i ne osetish , posle nekog vremena, svaki poljubac dozhivish vishe kao bol nego prijatnost, posle toga izgledash kako izgledash, kozha potpuno iziritirana i to se posle pretvori u "kraste" koje kad sklonish kozha bude josh osetljivija i onda opet isto :(


ono kao ljudi se svud oklo ljube , ali neshto ne primecujem da imaju slichnih problema, ili se ja samo ne zagledam

jel postoji neki cure for pain ili je "to ti je shto ti je " ?

i kako negovati tako iziritiranu kozhu ?

Postoji, naravno.Celivaj glavic.
 

Back
Top